12
mar
Przejdź do komentarzy

Weekendowa promocja Zewu Prypeci

Promocja Zewu Prypeci

Cytując gram.pl

“Mamy nie lada gratkę dla fanów cyklu S.T.A.L.K.E.R. – jej najnowsza odsłona o podtytule Zew Prypeci, która zadebiutowała na polskim rynku w listopadzie ubiegłego roku, a w lutym trafiła do krajów anglojęzycznych, jest objęta weekendową promocją sklepu gram.pl i kosztuje zaledwie 59,90 zł, czyli o połowę taniej od ceny sugerowanej!”

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem gry, odsyłam do tego linka.

Weekendowa promocja Zewu Prypeci5.052

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

5 odpowiedzi do Weekendowa promocja Zewu Prypeci


plunio7
12.03.2010, 16:27

Nie omieszkam skorzystać :)

Czacha47
12.03.2010, 23:10

No ba. Z drugiej strony ciekawe dlaczego, aż o 50%, czyżby słaba sprzedaż.

bumshaker12
13.03.2010, 9:24

Ja skorzystałem :)

Wheeljack
14.03.2010, 18:47

Szlak! Przyjeżdżam sobie z Łodzi kupiłem zew(za 100zł) wchodzę na forum a tu takie coś. aaaaaa 40zł w plecy. …tyle piwa ;)

bumshaker12
16.03.2010, 19:15

Właśnie przyszedł Stalker do zobaczenia w multi koledzy.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Tormentor « 18 stycznia 2019, 20:30
    To Fallout czy Metro?
  • caleb59 « 16 stycznia 2019, 21:24
    O to bym się nie martwił – na pewno będzie co eksplorować.
  • Rizun « 16 stycznia 2019, 21:15
    Gra wygląda obłędnie, ale niestety nasuwa mi się jedna myśl po obejrzeniu tego filmiku… Mało tego Metra...
  • kuadziw « 11 stycznia 2019, 19:10
    Trzeba będzie tak wycyrklować, żeby w 2.0.2.1. wymienić komputer na nowy. Miejmy nadzieję, że tym razem nie...
  • mbwrobel « 23 grudnia 2018, 16:41
    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim tutejszym Stalkerom, aby każdy znalazł pod choinką własny...
Zgarnij darmowe kryptowaluty!