12
mar
Przejdź do komentarzy

Weekendowa promocja Zewu Prypeci

Promocja Zewu Prypeci

Cytując gram.pl

“Mamy nie lada gratkę dla fanów cyklu S.T.A.L.K.E.R. – jej najnowsza odsłona o podtytule Zew Prypeci, która zadebiutowała na polskim rynku w listopadzie ubiegłego roku, a w lutym trafiła do krajów anglojęzycznych, jest objęta weekendową promocją sklepu gram.pl i kosztuje zaledwie 59,90 zł, czyli o połowę taniej od ceny sugerowanej!”

Dla wszystkich zainteresowanych kupnem gry, odsyłam do tego linka.

Weekendowa promocja Zewu Prypeci5.052

informacje o wpisie:

xKoweKx
autor:
xKoweKx

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

5 odpowiedzi do Weekendowa promocja Zewu Prypeci


plunio7
12.03.2010, 16:27

Nie omieszkam skorzystać :)

Czacha47
12.03.2010, 23:10

No ba. Z drugiej strony ciekawe dlaczego, aż o 50%, czyżby słaba sprzedaż.

bumshaker12
13.03.2010, 9:24

Ja skorzystałem :)

Wheeljack
14.03.2010, 18:47

Szlak! Przyjeżdżam sobie z Łodzi kupiłem zew(za 100zł) wchodzę na forum a tu takie coś. aaaaaa 40zł w plecy. …tyle piwa ;)

bumshaker12
16.03.2010, 19:15

Właśnie przyszedł Stalker do zobaczenia w multi koledzy.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • AoAkinari « 27 czerwca 2020, 10:35
    U mnie z kolei gra jest nie grywalna przez celnosc jaką mają boty. Przesada kompletna i nie idzie tego...
  • Tajgerpl « 26 czerwca 2020, 20:47
    Witam wywala mnie do pulpitu przy tej treningowej misji mianowicie jak muszę dedektorem znaleśc artefakt...
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.
  • Stalker tanieje
    Każdy kto nie zdążył nabyć jeszcze swojego egzemplarza, lub ma dość "kopii zapasowej", lub po prostu...