1
mar
Przejdź do komentarzy

Metro 2033 – Kill Or Be Killed

Kill Or Be Killed

W sieci pojawił się nowy trailer Metra 2033. Pokazuje on więcej scenek, w których to gracz przejmuje kontrolę nad mieszkańcem podmoskiewskiego metra. Dynamiczne sceny i dopracowane animacje ukazują wielki kunszt tej gry – będzie bardzo klimatycznie i… na swój sposób realistycznie. :) Niestety, nie dowiadujemy niczego bardziej konkretnego na temat rozgrywki niż byśmy wcześniej wiedzieli lub się domyślali. Wszystkim, którzy chcą zabijać, żeby pozostać żywym oraz (może w mniejszym stopniu) zobaczyć o czym piszę zalecam kliknąć tutaj i obejrzeć rzeczony trailer.
Metro 2033 - Kill Or Be Killed5.052

informacje o wpisie:

copytco
autor:
copytco

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

7 odpowiedzi do Metro 2033 – Kill Or Be Killed


RamzeS
01.03.2010, 19:07

dynamiczny,klimatyczny, ultra realistyczny graficzny i coś mi się wydaję, że mój radek 4850 dostanie zadyszki na średnich … a na maksymalnych to mógłbym jajka usmażyć na mojej karcie :0

solarze1
01.03.2010, 22:27

Kill or by killed kojarzy mi się z tekstem jednego z utworów Sabatona

Vaderous
04.03.2010, 23:13

hmm szkoda że na PS3 jej nie dadzą :(

Elementary1
06.03.2010, 20:59

Pół trailera to reklamy. Mogłoby być więcej “miodu”.

Handlarz
17.03.2010, 19:35

Nie ma co… muszę kupić “metro 2033″ widać że ma klimat…

Dania
29.03.2010, 14:33

hm dla takich gier nawet warto kupic konsole xbox 360 lub PS# :) nawet filmik wciąga .


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • korniszon « 26 stycznia 2020, 16:48
    Genialny mod.
  • caleb59 « 19 stycznia 2020, 15:07
    Niczego takiego nie ma i długo nie będzie znając GSC Gameworld.
  • KarwaPL « 19 stycznia 2020, 14:40
    Ktoś, coś wie o orientacyjnej dacie premiery ?
  • jedrek777 « 6 stycznia 2020, 21:30
    Tajemnica o której wszyscy wiedzą
  • mbwrobel « 23 grudnia 2019, 19:36
    A i Wam Dobrej Zony Stalkerzy.
  • Czat z producentami
    Oblivion-lost jak wiecie jest w stałym kontakcie z twórcami Stalkera. Otóż ekipa owej strony organiz...
  • Pryvit z Kiev ta GSC!
    Oleg Yavorski (ważna postać w produkcji gry) zawitał na naszym forum! Pisze po części w języku Ukrai...