28
sty
Przejdź do komentarzy

Metro 2033 w marcu

Informacja prasowa wydana przez THQ informuje o datach premier Metro 2033 – kolejnej gry w klimatach postapokaliptycznych, z którą romansuje sporo fanów Stalkera. 16 marca gra pojawi się w Stanach Zjednoczonych, trzy dni później, 19 marca, w kontynentalnej Europie. Dostępna będzie edycja specjalna, zawierająca dodatkową broń oraz artworki.

W Polsce grę wyda nasz stary znajomy – CD Projekt. Data premiery w naszym kraju nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

Metro 2033 w marcu5.051

informacje o wpisie:

Soviet
autor:
Soviet

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

5 odpowiedzi do Metro 2033 w marcu


rafael
28.01.2010, 23:04

za strona cdprojekt: Gra METRO 2033 ukaże się w marcu 2010 w cenie 119,90 zł na komputery PC i konsolę Xbox360.

Ozi
30.01.2010, 20:13

O grze nie słyszałem, aż do momentu gdy znikąd zobaczyłem trailer z E3, od razu gierkę pokochałem. Mój must buy.

per-kac
31.01.2010, 11:28

Gra bardzo podobna do stalkera i fallouta. Boskie polązcenie! Napewno kupie ta gre.

Soviet
31.01.2010, 11:40

Mi to wygląda bardziej na Call of Duty z klimatem Stalkera – dla mnie must have.

KiE 99
03.02.2010, 20:47

Moim zdaniem, przeglądając sobie trailery gra “Metro 2033″ może okazać się bardziej klimatyczne niż S.T.A.L.K.E.R ;)
Już od dawna na nią czekam…


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Michu « 3 sierpnia 2018, 15:17