20
lis
Przejdź do komentarzy

Trzy wersje językowe Zewu Prypeci w PL

Kliknij, by powiększyć

Kliknij, by powiększyć

Jak donosi serwis gry-online.pl Zew Prypeci w polskim wydaniu będzie zawierał 3 wersje językowe do wyboru podczas instalacji gry wedle uznania (podobne rozwiązanie miało już miejsce w przypadku Czystego Nieba): polska ścieżka dźwiękowa, angielska ścieżka dźwiękowa oraz rosyjska ścieżka dźwiękowa (w rozwinięciu newsa – screen). Zapraszamy do dyskusji na forum, tym samym warto przypomnieć, że premiera gry w Polsce już za tydzień!

Dodatkowo publikujemy okładkę Zewu Prypeci w wyższej rozdzielczości, na której znalazło się logo STALKER.PL!


123022812

Trzy wersje językowe Zewu Prypeci w PL5.052

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

11 odpowiedzi do Trzy wersje językowe Zewu Prypeci w PL


Kontroler
20.11.2009, 14:51

Ciekawe rozwiązanie ,podoba mi się!

SzramaX
20.11.2009, 15:15

czyli jest tak?
PL – lektor
RUS – oryginalna
ANG – dubbing

Dhomochevsky
20.11.2009, 15:49

No właśnie, mógłby to ktoś dokładniej wyjaśnić?

Bo do tej pory była rosyjska ścieżka dźwiękowa i na niej polski lektor.

A teraz które to co?

stalker51
20.11.2009, 15:54

Jak miło,że nie zapomnieli o stalker.pl ;)
ale do rzeczy fajnie,że będzie oryginalna wersja rosyjska zawsze taką właśnie chciałem.

StalkerCiastek
20.11.2009, 16:27

Oczywiście chodzi o polskiego lektora podłożonego na rosyjskie głosy (które słychac oczywiście)? Dobrze, że Cenega pomyślała o fanach :)

Tawarish Kozow
20.11.2009, 19:03

Zaraz Zaraz?
Polski-polska ścieżka dźwiękowa
(Polski?)-rosyjska ścieżka dźwiękowa
(Polski?)-angielska ścieżka dźwiękowa

Oco w tym chodzi
Polski Polska
Polski ruska
Polski Angielska
WTH?

Kontroler
20.11.2009, 19:11

Kurcze po co sobie robicie sami problemy?!

Napisy polskie—-Lektor polski! (Mirosław Utta i postacie mówiące po rusku tak jak w innych częściach)

Napisy polskie—-Lektor ruski! (oryginalny lektor bez lektora PL ,sam czysty ruski głos)

Napisy polskie—-Lektor angielski! (chyba najgorszy lektor bez lektora PL ani RU)

klawisz
20.11.2009, 19:38

+ z tego co kojarzę da się wyłączyć napisy ;)

LastEr
21.11.2009, 14:36

jeśli tylko by dali jeszcze możliwość wyboru między polskimi a angielskimi napisami to znam parę osób które dzięki temu kupiłyby polskie wydanie zamiast na steamie

Crew
22.11.2009, 17:55

Mam nadzieję, że nie popełnią tego błędu co CD Project, że dali zbyt cichego lektora i potem musieli to naprawiać

Alosza
24.11.2009, 7:57

Jaki ruski? Ukraiński.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 12 lipca 2019, 22:53
    Serial warty uwagi. Pięknie i dokładnie przedstawiona historia ludzi i samej elektrowni. Ciekawe czy...
  • ponio11 « 5 czerwca 2019, 22:57
    Polecam :) obejrzalem wszyskie 5 odcinkow i zlego slowa powiedziec nie moge ;) mega serial zresztą ocena na...
  • czog « 22 maja 2019, 15:58
    obejrzałem 3 odcinki moim skromnym zdaniem kota uważam to za cudo genialne odwzorowanie epoki charakterystyczne...
  • DarkMouse01 « 23 kwietnia 2019, 14:53
    No!, to otwiera pewne ciekawe możliwości… :)
  • mayer99 « 24 stycznia 2019, 19:34
    https://www.youtube. com/watch?v=B0nPID4V qLE
Zgarnij darmowe kryptowaluty!