10
lis
Przejdź do komentarzy

Stalker.pl w Cenega Poland – Video

2 listopada mieliśmy okazję poznać bliżej polskiego wydawcę Zewu Prypeci. W Warszawskiej siedzibie Cenega Poland rozmawialiśmy o współpracy przy wydaniu najnowszego S.T.A.L.K.E.R.-a, jak i o oczekiwaniach społeczności fanów gry.
Przy okazji powstał ten oto krótki video-wywiad z PR Managerem Cenega Poland, Konradem Rawińskim.

Z największą przyjemnością publikujemy również intro nowo powstającego kanału Video Stalker.pl, w którym to usłyszeć możemy znajomy głos ;)
Zapraszamy do oglądania i komentowania!

Stalker.pl w Cenega Poland - Video5.056

informacje o wpisie:

klawisz
autor:
klawisz

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (6 votes cast)

10 odpowiedzi do Stalker.pl w Cenega Poland – Video


yozue
10.11.2009, 8:05

Ale się koleś buja :D lol… dla mnie zabrakło najważniejszego pytania, czy będzie wersja kolekcjonerska ;]

Papa Evil Empire
10.11.2009, 10:51

Na relację z wizyty w siedzibie Cenegi czekałem od dawna, warto było, film profesjonalnie zrobiony, dobrze się ogląda, SZACUNEK dla autorów Klawisza i XKowekX`a.

Bambosz107
10.11.2009, 11:37

ależ tek koleś ma “walijski akcent” ;p

Michu
10.11.2009, 13:15

Dużo w porządku informacji, teraz tylko czekać ;). Dobry montaż @klawisz

caleb59
10.11.2009, 13:58

Materiał mimo, że krótki to bardzo fajny i przemyślany (pytania)…Aż żałuję, że z Wami nie pojechałem – coż – może następnym razem przy premierze Stalkera 2 zbiorę się w sobie bardziej! ;-) Dobra robota panowie – respekt!

mejk
10.11.2009, 14:10

Hmmm, czy mi się zdaje czy powiedział “najważniejsza premiera TEGO roku” :D

klawisz
10.11.2009, 14:26

;>

plunio7
10.11.2009, 15:39

Hmm, bardzo fajny montaż, tylko trochę dużo tych samochodów na początek.

xKoweKx
10.11.2009, 16:04

@plunio7, w końcu Warszawa. :P Mi ta masa samochodów nie sprzyjała za bardzo. ;c

affliction
10.11.2009, 18:19

Jak na osobę odpowiedzialną za “public relations” to w mojej opini facet powinnien być zwolniony :)

Ujeły mnie zdania “daty premiery nie moge jednoznacznie – tutaj – zdradzić” , “najważniejsza premiera tego roku” :)


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 12 lipca 2019, 22:53
    Serial warty uwagi. Pięknie i dokładnie przedstawiona historia ludzi i samej elektrowni. Ciekawe czy...
  • ponio11 « 5 czerwca 2019, 22:57
    Polecam :) obejrzalem wszyskie 5 odcinkow i zlego slowa powiedziec nie moge ;) mega serial zresztą ocena na...
  • czog « 22 maja 2019, 15:58
    obejrzałem 3 odcinki moim skromnym zdaniem kota uważam to za cudo genialne odwzorowanie epoki charakterystyczne...
  • DarkMouse01 « 23 kwietnia 2019, 14:53
    No!, to otwiera pewne ciekawe możliwości… :)
  • mayer99 « 24 stycznia 2019, 19:34
    https://www.youtube. com/watch?v=B0nPID4V qLE
  • Metro Exodus
    Na chwilę obecną największa niespodzianka trwających właśnie targów E3 2017. Na konferencji firm...
Zgarnij darmowe kryptowaluty!