5
lis
Przejdź do komentarzy

Próbki dźwiękowe z Zewu

Okładka Zewu Prypeci

Okładka Zewu Prypeci

Cenega Poland na swojej stronie internetowej udostępniła próbki głosowe z polskiej wersji Zewu Prypeci. Jak już informowaliśmy – podobnie jak w poprzednich częściach S.T.A.L.K.E.R.-a, tak i w Zewie Prypeci lektorem pozostanie Mirosław Utta. Nie zmieniła się również ekipa lokalizująca grę, co gwarantuje ciągłość klimatu.

Również dziś Call of Pripyat zadebiutował w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Data premiery w Polsce wciąż nie jest znana.

Odtwórz próbkę:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Próbki dźwiękowe z Zewu4.753

informacje o wpisie:

klawisz
autor:
klawisz

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 4.7/5 (3 votes cast)

8 odpowiedzi do Próbki dźwiękowe z Zewu


Michu
05.11.2009, 19:55

Supcio :) Gra na pewno na tym zyska :)

djcycu
05.11.2009, 20:30

Boskosc :) Az milo bylo posluchac :)

xKoweKx
05.11.2009, 21:24

“Ziom, nie zatrzymuj się, osłaniam cię [...]” :D

yozue
06.11.2009, 1:13

Muzyka dla moich uszu :D już nie moge się doczekać.

Chaty
06.11.2009, 8:34

Super

StalkerCiastek
07.11.2009, 12:19

Fajne i klimatyczne (“ziom” :D). Ale skoro prace nad spolszczeniem idą już pełną parą to czemu trzeba czekac do marca (chyba, że wyjdzie w 2010 ale szybciej).

klawisz
07.11.2009, 12:59

StalkerCiastek: tajemnica poliszynela ;)

Czacha47
08.11.2009, 16:47

I to jest spolszczenie na poziomie. Jeszcze tylko niech podadzą datę wydania i uruchomią preorder.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 25 lipca 2020, 9:04
    Gra będzie działać na Unreal Engine 4, który nie ma problemów z wielowątkowością procesorów więc jest spora...