20
paź
Przejdź do komentarzy

Jakiej polonizacji oczekujesz?

Wydawca wciąż milczy, więc chcemy mu pomóc. W naszej ankiecie postawiliśmy Wam pytanie: Jakiej polonizacji Zewu Prypeci oczekujecie?. Zachęcamy do głosowania!

Jakiej polonizacji Zewu Prypeci oczekujesz?

  • Lektora Mirosława Uttę
    (88%, 470 głos/ów)
  • Kinowej (tylko napisy)
    (11%, 56 głos/ów)
  • Nie mam zdania
    (1%, 7 głos/ów)

Ilość głosujących: 533

Jakiej polonizacji oczekujesz?5.054

informacje o wpisie:

klawisz
autor:
klawisz

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

10 odpowiedzi do Jakiej polonizacji oczekujesz?


Sipso
20.10.2009, 16:54

Bez Utty gra straci klimat. Jak mówię STALKER w szkole to goście od razu kombinują “to ta gra z lektorem?”. Poza tym nie wiem jak wy ale nie wyobrażam sobie STALEKRa z napisami… Dotychczas napisy to były wiadomości z lewej strony ekranu, czyli mała i nie wyróżniająca się czcionka.

Lektor i już.

StalkerCiastek1
20.10.2009, 17:36

Kinowej. Bo nawet polonizacje z Utta Cenega spiepszy :). Wole miec wszystkie głosy Rosyjskie z polskimi napisami. Ale jeśli mają Utte dobrze zrobic to im nie zabraniam ;). No lepiej kinową, mniejsza szansa na wpadke.

Crew
20.10.2009, 17:42

Ci co głosują na napisy polskie bez lektora , to banować ich bez zastanowienia ;]

Sipso
20.10.2009, 18:54

Utta (czy Utt) chyba nie potrafi spieprzyć czegoś w czym już praktycznie został okrzyknięty masterem… Nawet Cenega nie powinna mieć na to wpływu. Ale… to w końcu Cenega…

Michu
20.10.2009, 20:30

Co Wy tak narzekacie? Dostaniecie gotowy produkt – ok, ale Wy już skreślacie na samym początku.

caleb59
21.10.2009, 11:48

Osobiście jestem za Uttą ale moi mili przecież Cenega robi dobre spolszczenia kinowe – jeśli zrobią dubbing tak jak w Fallout 3 to mogiła… Biorąc pod uwagę poprzednie gry spod strzechy Cenegi usatysfakcjonowała by mnie wersja z oryginalnymi rosyjskimi głosami + spolszczenie kinowe (napisy PL)…

lukasgp37
21.10.2009, 13:12

chce uttę

reynevan
21.10.2009, 19:14

Mirek Utta rządzi!

szympekmajster
21.10.2009, 20:59

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3658

Premierę Cenega planuje jeszcze w 2009R

Crew
21.10.2009, 21:19

Wiesz, to również może być data wydanie tej gry. Nie koniecznie wydania wersji PL


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Rizun « 27 września 2020, 7:00
    1:08 – Obóz kotów koło Sidorowicza?
  • GajgerW « 15 września 2020, 23:09
    Cudowne, piękne!!!
  • caleb59 « 25 lipca 2020, 9:04
    Gra będzie działać na Unreal Engine 4, który nie ma problemów z wielowątkowością procesorów więc jest spora...