2
paź
Przejdź do komentarzy

Sąsiedzi już grają!

Rosyjska kopia gry

Rosyjska kopia gry

Grą nie tylko mogą cieszyć się mieszkańcy Rosji, bardzo niedługo odbędzie się premiera również w krajach niemieckojęzycznych czyli: Niemcy, Austria oraz Szwajcaria. A wszystko za sprawą niemieckiego wydawcy BitComposer Games. W dodatku reszta świata, razem z nami oczywiście grę ujrzy dopiero w pierwszym kwartale 2010 roku! Polska nadal nie ma zatwierdzonego wydawcy, co jeszcze bardziej pogarsza sytuację, dziwi też to że wydawcą najprawdopodobniej nie będzie CD Projekt, a Cenega. Czy możemy już pożegnać się z wersją gdzie niesamowicie klimatycznie wkomponowany został lektor Mirosław Utta? Tego nie wiemy.

Teraz kilka słów o samej grze. Jeden z graczy pochwalił ją za to, że ma w sobie więcej elementów rpg, zadań, oraz ‘wszystkiego’. Padło nawet zdanie, że gra jest 10x lepsza od Clear Sky. Co w sprawie bugtrapów? Tutaj, z tego co zdołałem wyczytać – gra również wypada świetnie w porównaniu do CS, właściwie nikt nie skarży się na niechciane ‘wywalanie do pulpitu’. Optymalizacja jest również dobra, jeden z graczy odpalił grę na komputerze z 2001 roku, i jak sam mówi “da się grać!”. Tak czy siak, gra została dobrze przyjęta. Pozostaje nam czekać na pierwsze recenzje gry, oraz bardziej sprecyzowane oceny. No i jakim cudem musimy czekać aż tak długo?

Sąsiedzi już grają!5.053

informacje o wpisie:

Michu
autor:
Michu

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

14 odpowiedzi do Sąsiedzi już grają!


xKoweKx
02.10.2009, 14:38

Nie ma żadnej oficjalnej informacji bodajże, że zagramy w Q1 2010.

xKoweKx
02.10.2009, 15:03

O, patrz, nie widziałem. :D Dzięki Michu.

Czacha47
02.10.2009, 19:08

Nie tylko sąsiedzi, pojawił się już RIP angielskiej wersji, a w Polsce bida. W zeszłym roku o tej porze, już się cieszyłem z otrzymanej gry.

djcycu
02.10.2009, 22:05

Gra cieszyc moze sie juz praktycznie kazdy… No ale jaki sens miec RIPa?? :D To jest poprostu beznadzieja… Wracajac do tematu to… Szkoda by bylo lektora:( jesli wsadza jakis powalony dubbing to ja sie potne… Jak zaczeli to niech skoncza… CD PROJEKT!!!

Michu
03.10.2009, 0:55

nie mógł się pojawić żaden rip angielskiej wersji, bo takiej nie ma ;]

ojciec_dyrektor
03.10.2009, 12:48

Mogę się założyć ze wszystko spolszczą, ale by to żałośnie brzmiało po polsku i takie pedalskie głosy dostaną główne postacie koszmar !!!

STA1KERpl
03.10.2009, 13:07

Fajno by było żeby gra wyszła dobrze jak to zapowiadane jest, ale jeśli Mirka nie bydzie- sick!

lukasgp37
03.10.2009, 15:26

chce demo chociaż po rusku .

lukasgp37
03.10.2009, 15:35

to nie jest koniec na pewno a jak gra się dobrze sprzeda to na pewno nie . jak dla mnie jeszcze może być jeszcze 10 a i 20 czenści

Czacha47
03.10.2009, 16:52

Części może być dużo, byle by wychodziły w Polsce. W drugiej części fajnie zrobili wybór lektor lub napisów podczas instalacji. A teraz ni słyszu ni widu o grze w Polsce.
W angielskiej wersji jest ok 40′000 linijek do przetłumaczenia, więc może ktoś wyręczy poloczków.

ojciec_dyrektor
04.10.2009, 21:08

Najlepiej było by żeby mówili po rusku a w tle polski lektor bo jak grałem w czyste niebo po angielsku to porzygać się można było (od razu odinstalowałem i opcja lektor) dobrze, że przy instalacji można było wybrać wersje. Nie pasuje angielski do ruskiego klimatu

Adriano9
05.10.2009, 0:09

A macie jakieś wieści o multi ,pojawiają się komentarze że to samo co w CS?

Crew
11.10.2009, 13:12

Tak to samo, błędy lagi czity itd….


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • caleb59 « 26 marca 2021, 19:03
    Dzięki, zaktualizowane.
  • mbwrobel « 26 marca 2021, 16:51
    Pierwszy raz widzę niepubliczne Developer Diary. Tu jest film publiczny: https://www.youtu...