3
wrz
Przejdź do komentarzy

Ośrodek wypoczynkowy “Szmaragd”

Szmaragd

Szmaragd

Krążą słuchy jakoby GSC miało umieścić w Call of Pripyat nową lokację Emerald (Szmaragd), która notabene ma swoje realne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jest to wakacyjny obóz wypoczynkowy zlokalizowany niedaleko rzeki Prypeć na Ukrainie. Jest to typowy kurort wypoczynkowy powstały w latach 70-tych za czasów świetności Związku Radzieckiego. Jak wiele innych miejsc w okolicy obóz został opuszczony po katastrofie z 1986 roku. Twórcy postanowili ująć to miejsce w swojej najnowszej grze, a kilkanaście poniższych screenów “ekstra” pozwoli Wam przybliżyć bardziej swoisty urok tego miejsca.

Ośrodek wypoczynkowy "Szmaragd"5.055

informacje o wpisie:

  • 3 września 2009, 23:01
  • kategoria: ogólna
caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

4 odpowiedzi do Ośrodek wypoczynkowy “Szmaragd”


XRayKruk
04.09.2009, 14:05

Świetne miejsce ma klimat i urok!

xKoweKx
04.09.2009, 14:48

Chciałbym odwiedzić te miejsce w rzeczywistości. W grze zapewne będzie ta lokacja trochę cukierkowo wyglądać… ale może GSC mnie zaskoczy. :D

adin
05.09.2009, 20:58

W rzeczywistości wygląda naprawdę urzekająco :) Co do gry to jestem niestety innej myśli.

Psychol
05.02.2010, 22:56

TO nie są przypadkiem Izmuzdroje ? w Zatonie ?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • SKORpion_0505 « 25 marca 2020, 22:20
    Ciekawie się zapowiada, czekać tylko na kolejne screeny :)
  • czog « 25 marca 2020, 17:14
    Płomyk nadziei jeszcze płonie. Oby coś jeszcze pokazali w najbliższym czasie.
  • KarwaPL « 24 marca 2020, 12:12
    W mordę, ile jeszcze będą kazali na siebie czekać ?! Już nie mam w co grać ! :-D
  • HuczuL « 13 marca 2020, 10:15
    Premiera gry będzie zapewne W TYM roku, oglądnijcie https://www.youtube. com/watch?v=f_qUPhjH HOA&list=PL...
  • slawek243 « 26 lutego 2020, 3:38
    Mam pytanie. Czemu nie można pobrać spolszczenia??