3
wrz
Przejdź do komentarzy

Ośrodek wypoczynkowy “Szmaragd”

Szmaragd

Szmaragd

Krążą słuchy jakoby GSC miało umieścić w Call of Pripyat nową lokację Emerald (Szmaragd), która notabene ma swoje realne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jest to wakacyjny obóz wypoczynkowy zlokalizowany niedaleko rzeki Prypeć na Ukrainie. Jest to typowy kurort wypoczynkowy powstały w latach 70-tych za czasów świetności Związku Radzieckiego. Jak wiele innych miejsc w okolicy obóz został opuszczony po katastrofie z 1986 roku. Twórcy postanowili ująć to miejsce w swojej najnowszej grze, a kilkanaście poniższych screenów “ekstra” pozwoli Wam przybliżyć bardziej swoisty urok tego miejsca.

Ośrodek wypoczynkowy "Szmaragd"5.055

informacje o wpisie:

  • 3 września 2009, 23:01
  • kategoria: ogólna
caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (5 votes cast)

4 odpowiedzi do Ośrodek wypoczynkowy “Szmaragd”


XRayKruk
04.09.2009, 14:05

Świetne miejsce ma klimat i urok!

xKoweKx
04.09.2009, 14:48

Chciałbym odwiedzić te miejsce w rzeczywistości. W grze zapewne będzie ta lokacja trochę cukierkowo wyglądać… ale może GSC mnie zaskoczy. :D

adin
05.09.2009, 20:58

W rzeczywistości wygląda naprawdę urzekająco :) Co do gry to jestem niestety innej myśli.

Psychol
05.02.2010, 22:56

TO nie są przypadkiem Izmuzdroje ? w Zatonie ?


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • AoAkinari « 27 czerwca 2020, 10:35
    U mnie z kolei gra jest nie grywalna przez celnosc jaką mają boty. Przesada kompletna i nie idzie tego...
  • Tajgerpl « 26 czerwca 2020, 20:47
    Witam wywala mnie do pulpitu przy tej treningowej misji mianowicie jak muszę dedektorem znaleśc artefakt...
  • fabestTOPedalke « 15 kwietnia 2020, 21:55
    nic
  • fabestTOPedalke « 13 kwietnia 2020, 2:34
    @up Od takich rzeczy jest forum kolego
  • rabit500 « 11 kwietnia 2020, 20:44
    Witam Czy ktoś z użytkowników wyjaśni mi jak zainstalować krok po kroku spolszczenie.
  • Stalker tanieje
    Każdy kto nie zdążył nabyć jeszcze swojego egzemplarza, lub ma dość "kopii zapasowej", lub po prostu...