26
kwi
Przejdź do komentarzy

Premiera dodatku Developer’s Cut

Premiera dodatku Developer's Cut

Premiera dodatku Developer's Cut

Miło nam poinformować, że dzisiaj debiutuje ogromny dodatek Developer’s Cut do modyfikacji Lost Alpha autorstwa grupy dez0wave!

Prace nad nim trwały około 3 lat, w czasie których dokonano wielu istotnych zmian.

Jak można zauważyć lista zmian jest imponująca, jakiś czas temu informowaliśmy o trwających pracach nad dodatkiem.

Poniższy materiał również ukazuje czego między innymi można się spodziewać po Developer’s Cut:

Dodatek oraz jego aktualizację pobierzecie poniżej.
Możecie również podyskutować na jego temat na naszym forum.
Do poprawnego działania wymaga podstawowej wersji Lost Alpha oraz patcha 1.3003.

Proces instalacji wygląda następująco:

1. Instalacja Lost Alpha 1.3000
2. Instalacja patcha 1.3003
3. Instalacja Developer’s Cut 1.4000
4. Instalacja patcha Developer’s Cut 1.4002

Grę należy uruchamiać jako administrator.
Prosimy nie instalować starego spolszczenia 1.3003!

Przy okazji warto też wspomnieć o 31 rocznicy katastrofy w Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej z kwietnia 1986 roku.

W poniższym materiale możecie się zapoznać z kulisami tego straszliwego wypadku:

Cześć i chwała ówczesnym bohaterom, którzy ofiarowali własne życia dla naszego bezpieczeństwa!

Premiera dodatku Developer's Cut5.053

informacje o wpisie:

caleb59
autor:
caleb59

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (3 votes cast)

18 odpowiedzi do Premiera dodatku Developer’s Cut


mikew_86
26.04.2017, 15:30

Wreszcie :) serwer moddb nie ostygnie :P

Junx
26.04.2017, 16:03

Jeszcze dobrze nie dali a już patch xd
Poczekam na FINALNĄ wersję.

caleb59
26.04.2017, 16:44

Aktualnie serwery są obciążone (nawet nie będę udawał zdziwienia) i trzeba albo próbować do skutku albo przeczekać pierwszą falę pobierających.

boteq
26.04.2017, 21:36

Miałem przyjemność już pograć pare godzin. DC zapowiada się obiecująco :)

xSENKAx
27.04.2017, 6:10

Majówka będzie udana ;D

Yledidi
27.04.2017, 8:37

Ktoś da link do pobrania full wersji ? :)

caleb59
27.04.2017, 9:41

Tu jest oficjalny .torrent: http://gameupdates.org/details.php?id=5770
A tutaj masz w częściach (1.3000, 4 części): http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads

Sygurd
27.04.2017, 11:14

Patch 1.4001 został usunięty, czy warto grać bez niego, czy lepiej poczekać? Skoro były jakieś dodatkowe poprawki to najwyraźniej były jakieś niedoróbki. Może nawet i takie jak w podstawowej wersji Lost Alpha. Nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

caleb59
27.04.2017, 12:23

Dzięki, widać jakiś problem mieli z 1.4001 z wczoraj i dzisiaj pojawiła się paczka z plikami do podmiany, link zaktualizowany.

stpauli
30.04.2017, 9:37

Będzie polonizacja do tej wersji czy pasuje z 1.3003?

caleb59
30.04.2017, 9:43

@Trickster z ekipą pracują nad rozszerzonym spolszczeniem do Developer’s Cut, starsze spolszczenie od wersji 1.3003 nie jest kompatybilne i powoduje błędy!
Jeśli ktoś zechce wspomóc ekipę proszę kontaktować się przez prywatną wiadomość na forum z użytkownikiem @Trickster.

stpauli
30.04.2017, 10:02

Dzięki, wstrzymam się zatem z instalacją i poczekam aż się pojawi na forum :)

Zwinny
02.05.2017, 0:36

Czas ograć lost alphę ale najpierw zaczekam na spolszczenie i jakieś łatki

caleb59
02.05.2017, 9:12

Łatka 1.4002 już jest i poprawia trochę błędów, naturalnie będą kolejne za jakiś czas i może lepiej zaczekać z graniem na poważnie bo coś czuje rozpoczynanie nowej gry będzie znowu wymagane.

stpauli
02.05.2017, 21:09

Czy można w tym poscie również liczyć na informacje o ewentualnym finalnym spolszczeniu? :)

caleb59
02.05.2017, 21:37

Jak najbardziej, jeśli takowe się ukaże dokonam edycji i naniosę poprawki, pilnuję również najnowszych aktualizacji więc wszystko jest na bieżąco monitorowane.

Pel00
08.05.2017, 22:30

Panowie, czy Lost Alpha współgra z Autumn Aurora 2?

caleb59
09.05.2017, 12:05

Nie ma takiej opcji i nie będzie.


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Al Ponczinio « 23 maja 2017, 21:54
    Nie jestem pewny, ale mod ma posiadać osobny luncher, jednakże będzie on potrzebował parę plików z Zewu...