13
gru
Przejdź do komentarzy

Dwa concept-arty do S.T.A.L.K.E.R. 2

koncept lokacji i pomieszczenie w kopalni

W sieci pojawiły się dwa dotychczas nieznane rysunku koncepcyjne tworzone dla projektu S.T.A.L.K.E.R. 2. Autorem pierwszego z nich jest Andriej Sirczenko, drugi to dzieło rąk Nikołaja Gatiłowa – obecnie pełni funkcję dyrektora artystycznego projektu Survarium w studio Vostok Games.
Dwa concept-arty do S.T.A.L.K.E.R. 25.051

informacje o wpisie:

Glaeken
autor:
Glaeken

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

8 odpowiedzi do Dwa concept-arty do S.T.A.L.K.E.R. 2


kupiszczan123
13.12.2013, 17:02

Uderza klimatem a poza tym w głowie zrodziła mi się myśl że po wejściu na szczyt bloku ukazał by się nam widok na elektrownię… (I gdyby jeszcze budynek można było w 100% zwiedzić wtedy dopiero by było!)

Tormentor
13.12.2013, 17:41

Tak na poważnie. To takie miejsce w Zonie byłoby naprawdę mile widziane. I jeszcze możliwość zjechania w dół. ;)

Kpuc
13.12.2013, 18:21

A to można zjechać w górę LOL

Koncepty świetne, szkoda tylko że podsycają wyobraźnie o produkcje którego niema.

Tormentor
14.12.2013, 12:38

sorry za pleonazmy, ale jakoś tak wyszło :(

Kole
19.12.2013, 15:03

ten drugi bardzo klimatyczny

PatolZDZ
25.12.2013, 13:38

Też dobrze by było , gdyby takie otoczenie realistyczne w Stalker2

Skaven13
04.01.2014, 3:52

Rysunki naprawdę zachęcające. Szkoda. Fakt, budują klimat. Ale wyszło jak wyszło. Swoją drogą, patrząc na koncepty do S.T.A.L.K.E.R.2 mogę śmiało stwierdzić, że wyglądałby naprawdę nieźle. Ciekaw jestem jak wyglądała by fabuła…


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • Q&A: W. Jełtyszew o planach GSC
    Brakowało nam Was. Dlaczego postanowiliście wznowić działalność studia GSC? Ponieważ najlepiej potrafimy tworzyć gry komputerowe, i to w zasadzie jest głównym [...]
  • xSENKAx « 26 lutego 2017, 11:42
    Nareszcie dodadzą Strikera :D
  • caleb59 « 25 lutego 2017, 21:19
    Jeśli to tania prowokacja to wyjątkowo słaba. Może nie ma tłumów jak na czacie wp.pl z nastolatkami ale...
  • ZiomB « 25 lutego 2017, 20:49
    To forum i tak umarło dajcie se spokój z tymi artykułami które czyta maks 10 osób.
  • Wheeljack « 22 lutego 2017, 12:38
    LA nie będzie.
  • PainChiller « 19 lutego 2017, 21:08
    Wiedziałem że to nie są zbędne tekstury :D Dobra robota chłopaki.
  • Kalendarz 09/2010
    Ot, kolejny miesiąc, kolejny kalendarz... Panowie z GSC mogliby coś ciekawszego dać (wiemy o co chod...
  • S.T.A.L.K.E.R. Build 1844
    Pewien pan należący do rosyjskiej społeczności S.T.A.L.K.E.R.'a podarował reszcie świata kolejnego b...