9
lis
Przejdź do komentarzy

Szczegóły polskiego wydania!

Przed kilkunastoma minutami Cenega Poland ujawniła skład polskiego wydania Zewu Prypeci.

Polskie wydanie Zewu Prypeci!

Polskie wydanie Zewu Prypeci!

Polska edycja gry zawierać będzie:

  • Zestaw 5 stylizowanych zdjęć z ZONY. Ten ekskluzywny, kolekcjonerski dodatek dostępny jest tylko na polski rynek.
  • Wyjątkową mapę ZONY.
  • Pełną, polską instrukcję gry.
  • Płytę z grą.
Szczegóły polskiego wydania!5.054

informacje o wpisie:

klawisz
autor:
klawisz

ocena wpisu:

VN:R_U [1.8.0_1031]

Rating: 5.0/5 (4 votes cast)

9 odpowiedzi do Szczegóły polskiego wydania!


StalkerCiastek
09.11.2009, 18:22

Super! Stalker w grudniu? Oby. Polska wersja zapowiada się smacznie, oby tylko cena była przystępna. Mam nadzieje, że w granicach 100zł.

Michu
09.11.2009, 18:24

Dobra, od dziś zbieram na stalka, do grudnia powinienem się wyrobić!

Danio1313
09.11.2009, 18:32

Mapa świata i zdjęcia Zony? Całkiem nieźle jak na polskie warunki.

Tawarish Kozow
09.11.2009, 18:59

LOL płyta z grą? to oczywiste!
Czyżby stalker chodził na dyskietki?
A może pamięć SD? next technology

klawisz
09.11.2009, 19:03

Dosyć oczywiste ale spotkałem się również z grami (ale najczęściej z programami), do których nie dostaje się płyty, a wyłącznie numer seryjny ;)

Astar12
09.11.2009, 19:53

Mnie tam ciekawi jak będzie wyglądało wydanie kolekcjonerskie, oby nie było takiej chałtury ja z CS.

Danio1313
09.11.2009, 20:33

Ale to jest porządny dystrybutor, więc musi być napisane, choćby dla takich co właśnie pierwszy raz w życiu na kompa usiedli… Wiem, mało takich ludzi, ale jednak są i nikomu ten napis nie przeszkadza, więc co Cię to obchodzi.

xKoweKx
09.11.2009, 21:55

Mi się podoba. Kasa już jest – czekam tylko, aż będę mógł kupić. :D

yozue
10.11.2009, 7:57

Fajnie fajnie, ale mnie i tak interesuje wersja kolekcjonerska ;]


Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
  • Czarnobyl – 1000 mil w Zonie
    Przedstawiamy relację z wyprawy do Zony, którą odbyli nasi użytkownicy - Seek-n-Explore i Lehoslav. Dziękujemy za ciekawe materiały i życzymy powodzenia w [...]
  • ANTYMIR – Zona zupełnie od nowa
    WKŁAD W ZONĘ Twórczość Andrieja Lewickiego czytelnicy z Polski znają dość słabo a to za sprawą tylko jednej wydanej w naszym [...]
  • Kroniki Zony: Stalkerska Sieć i PDA
    STALKERSKA SIEĆ Stalkerska Sieć — lokalna sieć komputerowa Zony do której podłączone są urządzenia PDA wszystkich stalkerów. Twórcy Stalkerskiej Sieci Po raz [...]
  • fogbuks62 « 17 lutego 2018, 15:05
    Jakieś info na temat spolszczenia?
  • nidaros « 10 lutego 2018, 20:31
    Też macie taki problem że co chwile wywala czarny ekran i się ścina? Praktycznie uniemożliwia to grę :( Ani...