Electronic Entertainment Expo 2012

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez FilipM3 w 07 Cze 2012, 09:25

Najważniejsze wydarzenie już prawie za nami, więc warto tu to podsumować.

Gry:
- Halo 4 - Crysis?
- Gears of War - Jakoś nie wygląda wspaniale... Znaczy, nie ma tego "czegoś" - klimatu chyba.
- Call of Duty: Black Ops II - "Innowacja"... Szczerze? Obejrzałem może 3 minuty i wyłączyłem.
- Forza Motorsport: Horizon - Gdybym miał X-Klocka, to gra by zawitała na mojej półce w dzień premiery. Świetne.
- Tomb Raider - Podchodzi po Uncharted, ale wygląda miło.
- Splinter Cell: Blacklist - Widać jakiś powrót do korzeni, coś jak Pandora Tomorrow, czy Chaos Thoery. Ale czy się uda?
- Resident Evil 6 - Który wygląda jak zawsze fajnie (Oprócz Operation Raccoon City)
- Dead Space 3 - Ciekawy shooter z... co-op'em! Na pewno zagram.
- Need For Speed: Most Wanted - Niby fajne ale... póki nie zobaczę tuningu to to nie jest dla mnie NFS.
- Crysis 3 - Takie jakieś... Dwójka mnie znudziła po 2h to i tutaj nie zamierzam próbować.
- Medal of Honor - Wygląda całkiem dobrze, i czuję że zrzuci graczy od BF3. Aha, "For the ojczyzna" ...
- Watch Dogs - Wygląda pięknie, grafika, jak i sam pomysł "hackowania". Wygląda świetnie.
- Far Cry 3 - W Co-op'ie nie zagram... Ale coś pokazało że małe może być fajne :D
- Assassin's Creed III - Jako fan tej gry, mogę powiedzieć że wygląda epicko. Tylko te auto-namierzanie z łuku :/
- Beyond: Two Souls - Quantic raczej tego nie zje*ie. A ja nie mam PS3 :caleb:
- The Last of Us - Spodobała mi się gierka, jest zaje*ista. Uncharted w post-apo. Szkoda że tylko na PS3...

To teraz jakieś nowinki z czegoś innego niż gry:
- Internet Explorer dla Xbox 360.

Materiały:
:

Trailer Forza Horizon:


Gameplay Watch Dogs:


Gameplay Hitman: Absolution:


Gameplay Medal of Honor: Warfighter:


Gameplay Resident Evil 6:


Gameplay Call of Duty: Black Ops II:


Gameplay Need For Speed: Most Wanted:


Gameplay Far Cry 3:


Gameplay Skyrim DLC: Dawnguard:
http://e3.gamespot.com/video/6380961/sk ... nguardsVsV

Gameplay Assassin's Creed III:


Gameplay Dead Space 3:


Gameplay Halo 4:


Gameplay Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist:


Gameplay God of War: Ascension:


Gameplay The Last of Us:



To chyba wszystko. W razie błędów - mówić.

Za ten post FilipM3 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kolokolo98.

FilipM3
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 30 Gru 2011, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 22:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Terminus w 07 Cze 2012, 09:34

Jednym słowem o E3: nic ciekawego; kontynuacje i gry przypominające inne gry.

PS: chłopie weź te filmiki w spoilery!
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Soviet w 07 Cze 2012, 11:33

Ogólnie nuda. Jedyne co ciekawi to fakt, że na obecną generację powstaną nowe serie.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Glaeken w 07 Cze 2012, 12:00

Soviet napisał(a):Ogólnie nuda. Jedyne co ciekawi to fakt, że na obecną generację powstaną nowe serie.

I niestety jest to zasmucające. Ciekawych, nie mówiąc już o innowacyjnych pomysłach było jak na lekarstwo, zdecydowana większość to przynoszące pewne zyski, oklepane, multiplatformowe sequele :(
Wyłania się przykry obrazek rzeczywistości aktualnych trendów panujących w branży gier o którym mówili także twórcy z GSC: studia boją się inwestować w nowe, offlineowe pomysły.

Tu jest nieco pełniejsza lista gier: http://uk.games.ign.com/articles/122/1224202p1.html
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Soviet w 07 Cze 2012, 12:24

Przecież już od dobrych pięciu lat klepiemy sequele, żadne odkrycie. A teraz jeśli już ktoś chce zrobić nową grę, to musi być to koniecznie coś w stylu Uncharted :P.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Gizbarus w 07 Cze 2012, 12:39

Co do gry tworzonej przez Quantic - to studio potrafi skopać wszystko :P Vide - Fahrenheit. Znakomita gra mniej więcej do połowy. Od słynnego wesołego miasteczka zaczynały się takie banały i absurdy, że aż żal było grać...:/

A odnośnie pozostałych gier - smętnie. Ale na pewno Crysis 3 pokaże nam nową jakość rozgrywki, tak samo jak CoD czy MoH :suchar:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Werewolver w 07 Cze 2012, 12:46

A Kolofdjuti jak zwykle ssie, a i tak zarobi miliony :facepalm:
Image
Awatar użytkownika
Werewolver
Tropiciel

Posty: 216
Dołączenie: 06 Lut 2011, 13:53
Ostatnio był: 03 Kwi 2014, 20:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 37

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Szpagin w 07 Cze 2012, 13:33

Na E3 zainteresowały mnie trzy gry.

Po pierwsze, Call of Duty: Black Ops 2. Treyarch mógłby zrobić to samo, co odwaliło w zeszłym roku Infinity Ward: wydać zestaw map do poprzedniej części i żądać za to ponad stu złotych. Ale nie, tutaj starają się wprowadzić coś nowego. To nie jest ironia, mówię całkowicie serio. I choć mam świadomość, że zapowiadana swoboda w trybie jednoosobowym będzie iluzoryczna, to czekam na misje dodatkowe: otwarte poziomy, w których możemy kierować nie tylko pojedynczym sołdatem, ale także maszynami (ogólnie, w BO2 będzie chyba więcej okazji do prowadzenia pojazdów, niż we wszystkich poprzednich częściach razem wziętych), a zadania wykonujesz w takiej kolejności, jak chcesz. Ale koniec o Call of Duty, zaraz ktoś wytknie mi, że jestem fanbojem (choć niem nie jestem, mogę zaraz zacząć wymieniać, co mi się w serii nie podoba, z taką sobie grafiką najnowszej części na czele), mamy jeszcze dwóch innych E3 killerów, o którym nikt nie wspomniał. Pierwszym jest...

Quantum Conundrum. Za grę odpowiada projektantka Portala, więc nie trudno odgadnąć, czym będzie gra: zręcznościowo-logiczną produkcją z widokiem FPP. Tym razem, zamiast portali, będziemy mogli przemieszczać się między wymiarami o różnych właściwościach. Zresztą, najlepiej sami zobaczcie: http://tnijurl.com/8bed4d773b2b/
Premiera 22 czerwca.

Trzecie miejsce? Dishonored. Steampunkowy klimat i duża swoboda (wejście w ciało ryby i wpłynięcie kanałami do budynku? Tego jeszcze nie widziałem). Za styl graficzny odpowiada Viktor Antonov - człowiek, który stworzył City 17 z Half-Life'a 2.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez KoweK w 07 Cze 2012, 13:42

A mi się podobało, akurat w tamtym roku nie pamiętam, by było tak fajnie. Dostaliśmy wbijającego w fotel Watch Dogs, który był przy okazji chyba największą niespodzianką targów, niezłą rozgrywkę z Tomb Raidera, ładnego Beyonda i konkurencyjną technologię dla Unreal Engine 4. Były nawet dwa fajne tytuły o zombie: Resident Evil 6 (nie trzeba przedstawiać) oraz Deadlight - platformówkowy survival w stylu Limbo, szkoda, że tylko na X360. :(

Sequele dla COD, Splinter Cell i Assasin's Creed wg mnie tragiczne, ale w końcu to tytuły tylko i wyłączenie zarobkowe, nie mające praktycznie nic wspólnego z rozwojem gier.

- - -

FilipM3 napisał(a):- Splinter Cell: Blacklist - Widać jakiś powrót do korzeni, coś jak Pandora Tomorrow, czy Chaos Thoery. Ale czy się uda?

Ty tak serio? :E :E :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez FilipM3 w 07 Cze 2012, 16:01

Kowek, tak - ja tak na serio. Z miłości do tej serii, kupił mnie w sumie sam kombinezon. Ale jednak czas pokaże. Tak samo jak kiedyś podobało mi się Call of Duty.

FilipM3
Wygnany z Zony

Posty: 49
Dołączenie: 30 Gru 2011, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2014, 22:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez KoweK w 07 Cze 2012, 16:10

A co ma kombinezon do powrotu do korzeni? Tam nie ma nic z Chaos Theory i nie będzie. Zwykły Conviction w innych klimatach, z lepszą grafą.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Electronic Entertainment Expo 2012

Postprzez Soviet w 07 Cze 2012, 22:13

Star Wars 1313 to na 99% będzie next gen, więc można sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Następna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości