Piercing & Tattoo

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Fenishi w 29 Lis 2010, 20:54

Cóż - ja sam mam kolczyk w wardze. I nie jest on dla mnie zwykłym kawałkiem metalu w ciele - bo może dla innych zabrzmi to dziwnie, ale ma to dla mnie jakąś taką nie wiem... wartość sentymentalną? Tak - dobre określenie. Cóż - kolczyki w uchu może i są "gejowate", ale tylko w uchu zwyczajnego, że tak to ujmę, "technojeba", który myśli, że jak będzie innych wyzywał od "pedałów" (BTW zabawne określenie :E ) to właśnie te "pedały" nie zwrócą uwagi na jego srebrniutki kolczyczek w uszku. Na dodatek jednym. Co innego tzw. "industriale" lub tym bardziej "tunele" - to jest coś :E Opierając się właśnie na "tunelach", ludzie, którzy sobie je robią chcą w ten sposób podkreślić swoją osobowość i charakter, w przeciwieństwie do wcześniej wymienionego przedstawiciela ery techno, który myśli, że "jak zrobi se kolczyka w uhu to bede fajny i karzda lazka moja" IMO. I tak pewnie jest. Ale mnie to nie obchodzi zbytnio, co ktoś tam sobie wbija w ciało - skoro tak robią, to pewnie coś to dla nich znaczy. I tak też pewnie jest.
"Tsurushita kuzuki koyoi de ikutsu...?"

Za ten post Fenishi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive k4r00.
Awatar użytkownika
Fenishi
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Maj 2010, 18:49
Ostatnio był: 14 Cze 2016, 18:46
Miejscowość: Zabrze
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Reklamy Google

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Wave w 08 Gru 2010, 18:36

Narzeczony mojej cioci jest Włochem i ma kolczyk w uchu, ale i tak jest normalnym człowiekiem, może we Włoszech taki widok jest częstszy? Choć jak tam byłem, to miałem jakieś 4 latka i się nad tym nie zastanawiałem.
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Tatuaże

Postprzez CharlieM w 06 Lut 2011, 01:58

Witam. Czy myślał ktoś z Was o dziarce S.T.A.L.K.E.R., podobnej do tej, jaką ma Strelok? A może już ktoś z Was ma taką? Może chcecie się pochwalić innymi ciekawymi motywami, jakie być może posiadacie lub chcecie posiadać? Zapraszam do dyskusji ;)
Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas :D
Awatar użytkownika
CharlieM
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 06 Lut 2011, 01:43
Ostatnio był: 13 Mar 2011, 21:15
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Tatuaże

Postprzez KoweK w 06 Lut 2011, 02:06

O tatuażach już jest wątek... Łącze. S.T.A.L.K.E.R. dziarkę na pewno zrobię, w planach już mam od 3 lat. Efektem pochwalę się za rok lub dwa.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez CharlieM w 06 Lut 2011, 02:16

Ja mam dwa kolczyki w wardze, często je zmieniam - a to raz labret i kółko, a to labret z podkówką, a to sama podkówka lub kółko, różnie. Najbardziej pasują mi czarne. Planuję strzelić sobie jeszcze dwa tunele w uszach, na początek po 5mm, a potem rozepchnąć max do 10mm.
Na chwilę obecną mam jedną dziarkę. Jest to Spiral Heart Marilyna Mansona. W planach mam właśnie logo S.T.A.L.K.E.R., dlatego podjąłem się tego tematu.
Sorry, nie zauważyłem, że temat "Piercing & Tattoo" już istnieje ;)
Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas :D
Awatar użytkownika
CharlieM
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 06 Lut 2011, 01:43
Ostatnio był: 13 Mar 2011, 21:15
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Najemnik w 06 Lut 2011, 03:51

Sam zastanawiam się mimo mojego młodego wieku nad tatuażem.
Nie ma to być tatuaż na rękę, czy inne miejsca, gdzie można sobie zrobić mały tatuaż. Planuję pokryć tatuażami górną część pleców, ramiona i klatkę piersiową. Wszystko połączone w jedną całość. Jaki motyw? Płomienie, muzyka metalowa, motyw celtycki, głównie podchodzący pod wikingów. Jednak jest to idea jeszcze nie przemyślana poważnie i dopiero w głowie mam zarys tego, co chciałbym mieć, a za nim ukształtuje się z tego obraz, będę wiedział, czy chcę mieć tatuaż, czy nie.
16:19 Edka: Strach się odezwać, wszystko chu*owe i wszyscy brzydcy.
Awatar użytkownika
Najemnik
Tropiciel

Posty: 281
Dołączenie: 28 Lut 2009, 02:41
Ostatnio był: 29 Sie 2024, 19:23
Miejscowość: Gopnikowo
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 261

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Lucjusz w 06 Lut 2011, 14:41

Pierwsze co to wybierz sobie studio, w którym chcesz się dziargać. Dobry tatuator to podstawa bo może z banalnego motywu zrobić dzieło a kiepski na odwrót. Pogadaj z tatuatorem, czy ci odpowiada itp, opowiedz mu co ci chodzi po głowie, on też podsunie ci jakiś pomysł, sam pewnie coś poprawi i w taki sposób wspólnie zrobicie ten motyw. Pomoc tatuatora (jeżeli jest dobry, bo w obecnych czasach to prawie każdy może otworzyć studio) jest nieoceniona tylko właśnie najpierw musisz dowiedzieć się z kim masz do czynienia. Prawdziwy tatuator powinien interesować się tym co dziarga, żeby klient wyszedł od niego zadowolony a nie z burakiem zamiast dziaby, który teraz wydaje mu się fajny a za pół roku jak popatrzy na inne tatuaże to będzie chciał go zakryć. Nie ma nic gorszego jak tatuator, który nie interesuje się tym co klient chce sobie wydziabać, bo nawet jak uważa dany motyw za głupotę (a często się tak zdarza, mam znajomych tatuatorów i się deko u nich w studio napatrzyłem jak sobie ludzie dziargali pieprzyki albo "Fifi" po chińsku itp.) to powinien ostrzec klienta i ewentualnie próbować usprawnić dany motyw.
...picie wódki to jest wprowadzanie elementu baśniowego do rzeczywistości...

Za ten post Lucjusz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive CharlieM.
Awatar użytkownika
Lucjusz
Ekspert

Posty: 705
Dołączenie: 04 Lis 2010, 20:08
Ostatnio był: 16 Kwi 2015, 16:33
Miejscowość: Bałuty
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 261

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez CharlieM w 06 Lut 2011, 15:42

Zgadzam się z Lucjuszem. Najlepiej popytać znajomych, którzy się już dziabali, które studio polecają. A najlepiej dziabać się, kiedy przestaje się rosnąć i skóra przestaje się rozciągać. Wtedy ma się pewność, że za parę lat motyw nie stanie się kupą z wisienką.
Life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas :D

Za ten post CharlieM otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Lucjusz.
Awatar użytkownika
CharlieM
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 06 Lut 2011, 01:43
Ostatnio był: 13 Mar 2011, 21:15
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Tatuaże

Postprzez Marvin w 09 Wrz 2011, 03:19

xKoweKx napisał(a): S.T.A.L.K.E.R. dziarkę na pewno zrobię, w planach już mam od 3 lat. Efektem pochwalę się za rok lub dwa.

To Ja pochwalę się teraz :)
Image

Część "zadziorów" była zakładana w projekcie, część niestety powstała w skutek splotu kilku niefortunnych wydarzeń (nad którymi nie mam zamiaru się rozwodzić) i będzie poprawiana.

A tak btw to jestem nowy na forum wiec witam i przepraszam za odgrzewanie wątku

Za ten post Marvin otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Marvin
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 09 Wrz 2011, 03:14
Ostatnio był: 11 Kwi 2020, 12:02
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez Glaeken w 09 Wrz 2011, 11:07

Brawo za zdecydowanie i odwagę Marvin :) Sam się trochę waham nad zrobieniem podobnego tatuażu ale zrobił się zbyt popularny i zbyt oczywisty, wręcz "katalogowy".
Jedną dziarę już mam na ramieniu, nie związaną ani z grami ani ze stalkerem, druga w planach, nie zdradzę jaką bo pomysł jest autorski - robota na kilka wizyt. Chciałbym też walnąć coś w klimatach post-apo ale na to na razie pomysłu nie mam. Chodził mi też po głowie pomysł aby zrobić sobie na tyłach głowy kod kreskowy, coś w stylu jaki maja więźniowie z "Obcego 3" albo Bruce Willis z "!2 Małp". Golę się na łyso i fajnie by to wyglądało... ale są pewne ale.

Do tych którzy tatuażu nie mają ale się nad nim zastanawiają: to uzależnia, po pierwszym chce się kolejny ;)
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Tatuaże

Postprzez Dementorin w 18 Wrz 2011, 10:51

Marvin napisał(a):Image

Ten napis został wykonany na wewnętrznej części przedramienia, czy na zewnętrznej (jak w grze)?
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: Piercing & Tattoo

Postprzez kapucha w 18 Wrz 2011, 11:53

Zabawie się w detektywa, a co mi tam :wink: .

Wydaje mi się, że napis jest po wewnętrznej stronie przedramienia. Widać ścięgna przy nadgarstku, ułożenie mięśni wewnętrznej strony przedramienia, jaśniejsza skóra od strony napisu i chyba najważniejsze: fotka najprawdopodobniej była robiona samemu. Samemu łatwiej sfotografować wewnętrzną stronę przedramienia. Gdyby dziara była po zewnętrznej stronie, to na zdjęciu prawie na pewno było by widać więcej ciała autora (praktycznie całą rękę).

Tatuaż jest po wewnętrznej stronie prawego przedramienia. Na stówę :wink: .
kapucha
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 09 Kwi 2011, 13:53
Ostatnio był: 01 Lut 2015, 22:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 94

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości