Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Stalker666 w 10 Kwi 2010, 20:30

Ja najbardziej lubię Wolność,panuje tam miła atmosfera i mają ciekawe uzbrojenie.
Stalker666
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Kwi 2010, 19:55
Ostatnio był: 28 Mar 2013, 13:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez gosciu121 w 18 Kwi 2010, 12:23

A ja lubię MONOLIT ponieważ to są tacy fanatycy, a to mnie kręci (lol??), ktoś kogo niemożna powstrzymać serią z kałacha, ponieważ to zignoruje.
Awatar użytkownika
gosciu121
Stalker

Posty: 150
Dołączenie: 07 Sty 2010, 21:32
Ostatnio był: 12 Wrz 2014, 08:46
Miejscowość: Чернобыльская АЭС
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 8

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Warsoonclang w 18 Kwi 2010, 13:06

Moja ulubiona frakcja to POWINNOŚĆ
Panuje u nich porządek i dyscyplina choć ich Historia jest trochę przekłamana to uwielbiam ich za honor w walce , waleczność oraz ochronę dla słabszych mieszkańców Zony tj. naukowców i kotów przed mutantami .
Powinność = honor and duty
A Wolność to grupa niezdyscyplinowanych farmerów zbierających "napromieniowane marchewki" :wink:
i wiejąca przy przewadze wroga .
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Ogniskujący w 24 Kwi 2010, 16:29

Wolność-fajnie zjechali powinnościowców podczas ataku na ich magazyn mają fajne bronie i super mundury maskujące (raz mnie zabili bo nie mogłem ich zobaczyć w Czystym niebie) pozatym równe z nich gostki pomogli byłym moher ups sorki Monoliciarzom a w powinności same szuje a to jakiś handlarz bronią a to dowódca zgubiony w anomalii i i tym podobni
NABOJE to waluta zony
Awatar użytkownika
Ogniskujący
Stalker

Posty: 126
Dołączenie: 24 Kwi 2010, 15:44
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 20:35
Miejscowość: Dolina Mroku-Baza wolności
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Ulubione frakcje

Postprzez r0x0r w 24 Kwi 2010, 19:40

ja lubię Stalkerów :P

Uwagi moderatora:

A ja lubię banować - ati
Image
Awatar użytkownika
r0x0r
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Kwi 2010, 19:51
Ostatnio był: 22 Kwi 2011, 15:31
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez szm w 25 Kwi 2010, 00:10

Wolność-fajnie zjechali powinnościowców podczas ataku na ich magazyn


Doprawdy ? Nie przypominam sobie :D ... Tylko Powinność. A za co ? Hmmm... za Zulusa i wojskową hierarchię.
NA KOWNO!
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Ulubione frakcje

Postprzez GaRRuSS w 30 Kwi 2010, 10:26

Ja lubię Wolność, mają luźny klimat, fajne mundury, niezłe bronie do tego można tam spotkać fajnych ludzi. Za to Powinność ma sztywną atmosferę (prawie jak wojsko), ale za to ma lepszy sprzęt. Podoba mi się także frakcja Stalkerzy, są neutralni, nie mają zasad, są prawie wszędzie, taka frakcja bez obowiązków. Ale chyba z tego wszystkiego najlepsza jest Wolność.
Awatar użytkownika
GaRRuSS
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 11 Kwi 2010, 20:08
Ostatnio był: 31 Sie 2019, 06:12
Miejscowość: Прип'ять
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Platochek w 02 Maj 2010, 20:11

Ja najbardziej lubie Powinnosc - za hierarchie, obowiazkowe wykonywanie rozkazow i dyscypline. Za czarno-czerwone mundury i dobre uzbrojenie. I za to ze nie lubia Wolnosci tak jak ja. Szkoda tylko ze w magazynie broni w Yanowie nie mieli zbyt ciekawych rzeczy, w koncu za wystrzelanie kilku zielonych mogliby nas lepiej wynagrodzic ;)
Poza tym jeszcze lubie wojsko - mam do nich jakis sentyment, i Monolit - chyba jedna z najciekawszych i tajemniczych frakcji w grze. Niby fanatycy, ale wlasciwie nie do konca wiadomo kto nimi manipuluje. A moze za duzo :wódka: pija...
¡Unete al Deber!
....
Brak polskich liter :)
Awatar użytkownika
Platochek
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Maj 2010, 19:09
Ostatnio była: 05 Sie 2010, 15:37
Miejscowość: Madrid
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Wiku w 02 Maj 2010, 20:41

Ja też lubie powinność bo mam słabość do ruskiego sprzętu (swd,vintar,kałach,groza,obokan)a wolność to tam jakiś natowski plastikowy szajs ma.
Wiku
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 02 Maj 2010, 20:34
Ostatnio był: 02 Maj 2010, 22:27
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Dziki w 02 Maj 2010, 23:31

Ja uwielbiam za to Wojskowych Stalkerów :D Mają w sobie tą dozę tajemnicy , prawdziwy profesjonaliści którzy pojawiają się i znikają kiedy chcą. Po za tym używają całkiem przyzwoitego sprzętu , a że mam słabość zarówno do stalkerów jak i żołnierzy są wręcz idealnym zabójczym połączeniem. Szkoda tylko że tak nie wielu ich jest ,ogółem rzecz biorąc w grze bo mogliby wcisnąć coś o nich , albo najlepiej cały nowy wątek pokierowany w ich stronę bo jak na razie nie wiemy o nich za dużo.
Ostatnio edytowany przez Dziki, 10 Maj 2010, 02:44, edytowano w sumie 1 raz
Привет от папы Путина! - Napis na hełmie żołnierza Rosyjskiego gdzieś w Gruzji.

"Sztuką nie jest mówić o wartościach i człowieczeństwie. Sztuką jest się samemu do tego stosować."

Za ten post Dziki otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Riseofyourlife.
Awatar użytkownika
Dziki
Opowiadacz

Posty: 134
Dołączenie: 19 Lut 2010, 00:47
Ostatnio był: 23 Paź 2014, 10:49
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 69

Re: Ulubione frakcje

Postprzez MalinaOSG w 09 Maj 2010, 00:18

Moją frakcją jest wolność i tego nikt i nic nie zmieni. Powód jasny ochrona i wykorzystywanie tego co daje nam zona dlatego naukowcy nas lubią. A inny powód chłopacy są naprawdę wporzo u nich czuje się jak u siebie. Z bandytami mamy spoko stosunki, są wrogiem wojska, powinności, nie walczą z nami, nie przeszkadzają nam. Nigdy z nami nie walczą dlatego bandytów lubię wszystko co złe z ich strony kierowane do naszych wrogów. Najemnicy nie lubię ich przypadkowi zleceniodawcy, zwłaszcza jeśli o powinność chodzi mają forsę wynajmują najemników ale i tak na próżno najemnicy nas nie zaskoczą. Samotnicy niem mam nic do nich niektórzy się do nas przyłączają wiec za to mogę ich lubić. Wojsko nienawidzę rządowych psów którzy nas atakują z powodu tak zwanej anarchi, guzik prawda zostało wymyślone to przez sztywnych ludzi chcących niszczyć to co się tworzy z nowo zrodzonego i przez sługusów wojska tak chodzi o powinność. Nie lubię tych którzy nie lubią nas, to samo tyczy się wojskowych stalkerów kiedyś wporzo ludzie a tera kolejne sługusy rządowe za to ich nie lubię i za to że poszli do wojska a nie do nas. Monolit najsilniejszy nasz wróg nie pozwolę by fanatycy wyparli nas z zony trza ich powstrzymać przed pełną kontrolą. Ale czy powinność to zrobi nie oni wolą z nami walczyć a nie z prawdziwym wrogiem ogółu. A jeśli chodzi o Zew Prypeci to denerwuje mnie pokój wolności z powinnościom w jupiterze ale rozumiem zaistniałom sytuację w tym obszarze działania.
Zona jest darem tego świata, a my wolność jesteśmy jej obrońcami, będziemy ją chronić bezapelacyjnie do samego końca a wrogowie zony będą skończeni gdy my z nimi skończymy.

Cytat. Życie jest jak bycie stalkerem zawsze trzeba walczyć oto by móc żyć oto by móc stać się kimś lepszym.

Cytat. Negatywne skutki picia radioaktywnej wódki.
Awatar użytkownika
MalinaOSG
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 28 Kwi 2010, 17:04
Ostatnio był: 20 Kwi 2012, 08:40
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Pawlowicz w 09 Maj 2010, 07:41

Ja lubię naukowców prof. Hermana i stalkerów przed bunkrem. Lubie ich bo dla nich każdy człowiek jest ważny (czy to dupek czy to pro dla naukowca ważne to) XD
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości