Ulubiony Mutant

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Który mutant jest twoim ulubieńcem.

Pijawka
177
35%
Nibyolbrzym
26
5%
Nibypies
18
4%
Mięsacz
24
5%
Dzik
10
2%
Poltergeist
10
2%
Chimera
43
9%
Burer
23
5%
Snork
109
22%
Kontroler
62
12%
 
Razem głosów : 502

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Dziki w 22 Mar 2010, 20:51

1 - Snork ale ten z SoC. Pamiętam jak bardzo bałem się dwóch snorków a laboratorium w Dolinie Mroku. Niezapomniana chwila jednak po jakimś czasie człowiek mógł się do nich przyzwyczaić. Na temat Snorków w SCoP wolę się nie wypowiadać bo musiałbym bluzgami rzucać. Nie rozumiem jak można tak było schrzanić tak dobrego mutanta. Lecz nadal przerażają mnie gdy idę do kryjówki walizki Sęka :D

2 - Pijawka. Tak deifnitywnie te odgłosy w Agropromie. Chyba dobre kilka minut stałem w wejściu szukając źródła tych wrzasków. Potem obserwowałem tylko jak zabija biednych wojskowych.

3- Nibyolbrzym - Sam w sobie straszny nie jest chociaż budzi respekt. Raczej budzi strach przez odgłosy w laboratorium w Dolinie Mroku.
Привет от папы Путина! - Napis na hełmie żołnierza Rosyjskiego gdzieś w Gruzji.

"Sztuką nie jest mówić o wartościach i człowieczeństwie. Sztuką jest się samemu do tego stosować."
Awatar użytkownika
Dziki
Opowiadacz

Posty: 134
Dołączenie: 19 Lut 2010, 00:47
Ostatnio był: 23 Paź 2014, 10:49
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 69

Reklamy Google

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Rolex w 26 Mar 2010, 21:06

Moje pierwsze wrażenie jak zauważyłem snorka w x18 - przyspieszone bicie serca i chęć naładowania go ołowiem. Snorków nie nawidzę za to, że są dosyć ruchliwe i jak idzie na mnie 3 to mnie kopią :( Ale lubię ten ich sposób ataku - wielki skok i kop. Dlatego zagłosowałem na snorka
Image
Awatar użytkownika
Rolex
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 13 Mar 2010, 21:50
Ostatnio był: 09 Wrz 2012, 17:07
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Nyguz w 27 Mar 2010, 12:40

Wszyscy zawsze opisują kontrolera, jako trudnego przeciwnika. :facepalm: A ja mam plana. Zadne granaty, ani chowanie się. Jak jest się blisko, to on nie zaatakuje tylko idzie do nas. To w tym czasie seria z gp37 w głowę i po nim. W cieniu czarnobyla Tam w kanałach jak go pierwszy raz spotykamy to też podleciałem, seria z ak w głowę i padł. Tylko mi się chwiał ekran jak po jednej wódce i apteczka rozwiązała sprawę. Najprostszy potwór zaraz po chomikach :E . Najtrudniej to radzę sobie z nibyolbrzymem. Nie brałem granatów nigdy ze sobą. A tam w zewie prypeci gdzie idziemy chyba po te plany działka gaussa, to on w chali śpi. To go obudziłem snajperą :D i wlazłem na górę po drabinie. 5 Magazynków snajperki i chyba z 300 pocisków gp37 go dopiero rozwaliło :E Ale jaka satysfakcja ;p
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez kondoslaw w 29 Mar 2010, 21:03

Ja mam 2 ulubione. Pierwszy to snork nie będę się na niego temat rozpisywał bo w pierwszym poście idealnie opisane. Natomiast drugim jest pijawka bardzo inteligentne stworzenie często atakuje w grupie potrafi być niewidzialne no i oczywiście ryki z Agropromu. A apropo kontrolera ja do niego podszedłem i z noża nawalałem. Po chwili padł.
Awatar użytkownika
kondoslaw
Stalker

Posty: 114
Dołączenie: 26 Lis 2009, 18:58
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 21:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 5

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez waziator89 w 29 Mar 2010, 21:22

1. Dlaczego zagłosowałem na Mięsacza? Bo jego morda przypomina mi jedną nauczycielkę z wykładów z Anatomii.
I za każdym razem jak widzę go gdzieś biegającego po Zonie, to specjalnie się fatyguję, żeby go dogonić, wku#@4wić i potem patrzeć na zdziwioną papę po wklepaniu kilku kulek w oko. ;)

Poza tym oczywiście Snork - to samo co szanowni koledzy - przerażenie po wejściu do x18;
Pijawka - bardziej się chyba przestraszyłem tej przy stacji benzynowej w domku na piętrze gdzie leży jeden ranny koleżka niż tej w podziemiach Agropromu...
Awatar użytkownika
waziator89
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 16 Sty 2010, 07:45
Ostatnio był: 07 Wrz 2017, 15:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Agenak w 01 Kwi 2010, 18:19

Cóż, ja opowiem o moich odczuciach z każdym mutantem.
1. Na pierwszym miejscu raczej (raczej bo waham się z kontrolerem) stawiam pijawkę.
To bydle nieźle potrafi przestraszyć (szkoda, że tylko w dwóch pierwszych częściach, w zewie nie budzą emocji a to chyba przez ich nadmierną ilość) i do tego ta misja z ich legowiskiem - cud miód - mutant na 10/10
2. Kontroler, właściwie te "bestie" polubiłem w kochanej trójeczce a to za sprawą częstszego spotykania ich i ciekawszych ataków (przy ich uderzeniu mocą psioniczną obraz fajnie obraca się w górę)-10/10
3. Nibypsa polubiłem za fajny wygląd, animacje i to że oswoił je Noe i Doktorek. -9/10
4. Dzik również jest całkiem niezły, fajnie wygląda(choć bardziej mi się podobał ten z pierwszej/drugiej części)
ma ciekawą animacje i fajnie zmutował.8/10
5. Ślepe Psy które zostały pominięte w ankiecie zostały na miejscu piątym, nie są zbyt ciekawe lecz w stadzie wkurzające +6/10
6. Snork był fajny w pierwszej części, blady a wręcz siny po prawdopodobnie utracie dużej ilości krwi,
w dwójeczce pogorszyła się ich tekstura, przynajmniej dla mnie, a w Zewie spartaczono je na chama(animacje, zacinanie się na górkach schodach itd.) .+5/10
7. Burer, cóż może i nie jest moim faworytem ale są strasznie ciekawe, mają ciekawe ataki itp. 6/10
8. hmm...mięsacz, bo przyjemnie się je zabija :) 5/10
9. Chimera, lubię wycięte mutanty le w Zewie Prypeci przesadzono z ich siłą i wytrzymałością, w ulepszonym egzoszkielecie miał mnie na dwa drapnięcia - mutant na -5/10 a w Oblivion Lost 7/10, chyba bardziej tam pasuje
10. Poltergeist zbyt tutaj nie pasuje więc zasługuje w moich "skromnych" oczach zyskuje tylko 4/10
i ostatnia jedenastka - Nibyolbrzym - po co tu to? Nie wiem i chyba nie chcę wiedzieć.
Do połowy zpsułem sobię najlepszego Shotguna - eliminatora na nim.
Ten żywy kał zasługuje na 3/10...
Awatar użytkownika
Agenak
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 20 Mar 2010, 11:48
Ostatnio był: 04 Mar 2014, 10:28
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez JABŁKO w 01 Kwi 2010, 22:18

Nie wiem jak można mieć ulubionego mutanta ;p rozumiem ze można np; lubić je tępić ,ale żeby lubić jakiegoś dziwne hihi.
:

Najlepszy był w zewie ten płaczący Burer nieły efekt można było się wystraszyć ,bardziej niż w x18 czy innych labach ;p ogólnie Prypeć w zewie ma genialny klimacik lepszy niż w poprzednich i oby tak dalej ;]
JABŁKO
Stalker

Posty: 65
Dołączenie: 01 Sty 2010, 23:47
Ostatnio był: 17 Lip 2011, 23:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: -30

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Tylko Powinność w 04 Kwi 2010, 17:12

Doświadczeni stalkerzy opisują to na wpół legendarne stworzenie jako wysokiego, zgarbionego humanoida z mackami zamiast otworu gębowego. Według tych, którzy go widzieli i przeżyli, żeby o tym opowiedzieć, bestia dzięki mackom przywiera do gardła ofiary, paraliżuje ją i wysysa z niej całą krew. Z czegoś, co było człowiekiem, zostaje wtedy tylko sucha skorupa. Jednakże najbardziej zadziwiającą cechą pijawek jest to, że mogą stać się niewidzialne. Wielu martwych i zaginionych stalkerów to podobno ofiary bezlitosnego uścisku pijawki. Szczęśliwcy, którzy przeżyli takie spotkanie, są autorami mrożących krew w żyłach opowieści o moczarach i podziemnych terenach nawiedzanych przez tego Draculę Zony.

I za to ją uwielbiam, ale też unikam jej jak ognia.
Pomogłem? Daj Kozaka.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
W Zonie nie wolno spacerować. Zona to nie jest miejsce do spacerów.

Zona żąda dla siebie szacunku. W innym przypadku karze - natychmiast i surowo.
Awatar użytkownika
Tylko Powinność
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 04 Kwi 2010, 16:54
Ostatnio był: 03 Gru 2013, 10:33
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 2

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Wheeljack w 04 Kwi 2010, 17:42

Pijawka. Za co? Z wszystko. Potrafi naładować adrenaliną. :E
Za to psów nie lubię. Dlaczego? Idę widzę w oddali (z boku gdzieś) gromadę psów. Szczekają :E idę dalej minąłem je i słyszę za plecami wrummmmm. Odwracam się, a psy jak łaziły daleko tan łażą. No szlak mnie trafia, adrenalina płynie, a psów nie ma. :D
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 15:46
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Major121 w 05 Kwi 2010, 20:06

1.Pijawka
2.snork
3.zombi
:facepalm: nibypies jak ja tego nie nawidze :!:
Awatar użytkownika
Major121
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 01 Kwi 2010, 22:11
Ostatnio był: 05 Kwi 2010, 20:38
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Pawlowicz w 06 Kwi 2010, 21:54

NIKT NIE DODAŁ PSIONICZNEGO PSA


(Tego co sie klonuje)

Uwagi moderatora:

Nie da rady już ustawić więcej opcji ankiety. Poza tym ten "psioniczny pies" to nibypies, który w ankiecie jest!
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Ulubiony Mutant

Postprzez Blurey w 07 Kwi 2010, 16:30

Ja osobiście uwielbiam (a może nienawidze, nie wiem ;p)pijawe <3.
Po dostaniu nowego pc i naczytaniu się o Stalkerze, odpaliłem.Gra mnie wciągnęła jak cholera, biegam zgarniam artefakty etc.Okay, akcja właściwa.Agroprom.Podziemia.Latarka ON.Lecimy!Ak w łapę, wybiłem kilku żołnierzy, idę dalej.Ide sobie taki przynudzony, a tu nagle (nagle jak cholera XD)3.46cm ode mnie, morda pijawy.Zdążyłem powiedzieć tylko 1 słowo (głośno ;D).O KU*WA, + na dodatek zje*ałem się z krzesła i pociągnąłem ze sobą myszkę.
Za to kocham pijawy!Jeśli się nie przyjrzysz nigdy jej nie zobaczysz, a jak już zobaczysz to zapewne dostaniesz hita.

Pozdrawiam.
:

Fajna historyjka ;p?

Uwagi moderatora:

To zmień gacie i napraw spację
Blurey
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 15 Mar 2010, 18:12
Ostatnio był: 26 Gru 2014, 21:35
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości