Ulubione frakcje

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Szary w 04 Mar 2010, 13:38

Lubię Wolność, za poczucie humoru niektórych członków :) - w końcu Wano dołączył do wolności. ...a także za to że zgadzam się z wartościami przez nich głoszonymi.

@Zbawiciel - Musisz oddać którejś z frakcji PDA Morgana i PDA założyciela powinności.
Image

Za ten post Szary otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive snorek64.
Awatar użytkownika
Szary
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 02 Mar 2010, 13:44
Ostatnio był: 31 Mar 2010, 20:06
Miejscowość: Izrumnodnoje
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Specnaz77 w 07 Mar 2010, 11:12

Wojsko, są mocni(Strzelając do bandytów :wink: )
Specnaz77
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 09 Lut 2010, 16:16
Ostatnio był: 22 Sty 2011, 18:24
Miejscowość: Prypeć:D
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Mroczny3 w 10 Mar 2010, 14:58

Moją ulubioną frakcją jest Wolność, tak mi się jakoś podoba ;)

Lubie też Bandytów :wódka: bo zawsze można kogoś napaść.
Mroczny ;]
Mój S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci (mody):
*S.M.R.T.E.R. v0.4.1 + Spawner M0D
*Atmosfear 1.3
*FotoZona 1.1 + HiRes Textures
*Full Upgrades 1.0
*Detector Recolor Fix 2
Awatar użytkownika
Mroczny3
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 12 Paź 2009, 21:54
Ostatnio był: 07 Lis 2010, 10:58
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Czipi w 14 Mar 2010, 21:25

Powinność ma fajny dizajn kombinezonów. xD
Oprócz tego rozwala mutanty, pomaga stalkerom, chociaż są trochę sztywni. W Cieniu Czarnobyla i Czystym Niebie jakby bardziej trzymali ze Stalkerami. W końcu zona to uniwersalne zło z tym się zgadzam. I lubię SVD. ]: >
Najlepsza gra przygodowa, nie ściemniam ->Image
Awatar użytkownika
Czipi
Tropiciel

Posty: 355
Dołączenie: 27 Paź 2009, 20:57
Ostatnio był: 25 Sie 2024, 10:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 51

Re: Ulubione frakcje

Postprzez ZIOM5000 w 17 Mar 2010, 19:27

Moje ulubione frakcje w Zewie to po kolei :
1.Najemnicy (najwięksi profesjonaliści)
2.Wolność (zawsze ich lubiłem ;p)
3. Wojsko (skoro jestem jednym z nich, to oni nie mają powodu być dla mnie gnojkami, jak to było w SoC)
4. Stalkerzy, Samotnicy (za ten miły charakter :D )
Image <--- One nadchodzą!
Awatar użytkownika
ZIOM5000
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 13 Lis 2008, 20:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 23:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Greyeeh w 19 Mar 2010, 19:47

Najlepszą frakcją wg. mnie jest monolit. Z jakiegoś powodu lubię tych psycholi, oni są jak rodzina, o!
Dysponują dużą siłą ognia i nieźle organizują zasadzki, nawet bardzo dobrze (szkoda, że poświęcają własnych ludzi ;[ ). Ogólnie jeśli chodzi o wygląd to prezentują się jak najbardziej OK. Na pewno za tymi antenami w tajemniczych posągach stoi ktoś inteligenty, kto potrafi wmówić bardzo dużej ilości ludzi, że sam bóg o imieniu Monolit do nich przemawia.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Ulubione frakcje

Postprzez BlackShadow w 20 Mar 2010, 15:04

Ulubiona frakcja? Zdecydowanie Wolność. Według mnie świetny klimacik, który się u nich utrzymuje. Żadnego zbędnego sztywniactwa itp. Również cenię samotników za ich styl bycia. Wiadomo - każda frakcja ma swoje zalety i wady.
"Jest tylko cisza, cisza i tylko cisza między zapomnianymi domami. A w tej ciszy słychać krzyk pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców, wywiezionych tamtego dnia w nieznane."
Awatar użytkownika
BlackShadow
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 16 Mar 2010, 17:16
Ostatnio był: 10 Kwi 2011, 15:29
Miejscowość: Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez STALKER98 w 31 Mar 2010, 16:16

Moją ulubioną frakcją są bandyci. Gostcy są spoko :) Lubie te ich "Porozmawiaj z szefem bardzo złym" Lubie Sułtana ale to już nie do tego tematu!
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Dream Believer w 31 Mar 2010, 16:48

Moja ulubiona frakcja, to wolność. Podoba mi się ich koncepcja dotycząca Zony. Dodatkowo mają najciekawszych NPC z wszystkich frakcji ashot yar a także gandzia wprowadzają świetny klimat, który bardzo kontrastuje w porównaniu do smutnego przygnębiającego klimatu zony.
Kimi no ushiro sugata wo baku ha mitsumeteitanda
Awatar użytkownika
Dream Believer
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 31 Mar 2010, 15:08
Ostatnio był: 08 Maj 2010, 08:20
Miejscowość: Świdnica
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Alien0918ST w 31 Mar 2010, 22:30

a ja najbardziej lubie samotnikow. w kazdej ich bazie, czy nawet przy ognisku gdzie siedzi ich garstka, czuje sie takie mile domoiwe bezpieczenstwo, czesto graja na gitarze czy to w deszczu czy nawet w nocy i podczas burzy...jeen z nich tu popija "Kozaka", tu znowu wcinaja konserwy....przede wszystkim w odzywkach sie mile odnosza, chetnie pomoga, podziela sie, czy odpowiedza na jkies pytania.....nie tak jak te s*uje bandyci co to zawsze uwazaja sie za mocnych napadja, okradaja, a nawet kiedy sie zagada zeby chociaz gdzies zaprowqadzili to nawet potrafia strzelic w twarz.....niweiem dlaczewgo ale na skadowsku gdy ide do sowy, to nawet jak u niego zostawie 20000ru (mam okolo 450.000 wiec to nie problem :wink: ) to jak odchodze to musi dziad zapyskowac, dlatego odnosze wrazenie, ze cos ma z bandyckich genow xD nie trawie jego i jego gemby...co do wolnosci i powinnosci to ie jestem jakos szczegolnie do nich przywiazany, chociaz gdybym mial wybierac to z pewnoscia bardziej lubiw Wolnosc. jezeli chodzi o wojsko to lubie ich za to, ze sa dosyc skuteczni w tym co robia, maja fajne stroje i nawet daja nam jeden (przy przyjsciu do prypeci), za darmo naprawia sprzet czy dadza amunicji....no i chyba najwazniejsze - tepia monoliciarzy, tych idiotow....nie bd sie rozwijal przy nich bo kazdy uwaza z nas chyba ze do pajace....nie lubie ich poprostu bo to fanatycy, strzelaja jak cie widza, nawet jak nie masz zmaiaru na nich marnowac amunicji....do tego gibia sie jak rezusy przy tym zlomie w prypeci, i sie sztachaja oparami z tego....fanatycy i tyle. z reszta jak slysze te ich "....o! monolicie!!" albo "sluchamy cie o drogi monolicie!!" to mi sie cos w zoladku przewraca....a na koniec powiem o najemnikach...jedni sa spoko drudzy nie....jedni strzelaja jak do mutanta, drudzy przechodza obojetnie.....malo mam z nimi do czynienia, albo poprostu nie zwracam uwagi na przypiske pod iminiem i ksywka przeszukujac zwloki... :D to chyba na tyle....
PzDR
89% ludzi uwaza ze najwazniejsza jest grafika. jezeli nalezysz do tych 11% wklej to na swoj podpis
Alien0918ST
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 13 Mar 2010, 20:42
Ostatnio był: 14 Paź 2010, 20:26
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 1

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Snikers w 01 Kwi 2010, 21:19

Ja najbardziej lubię wolnych stalkerów :E a nienawidzę bandytów zabijam każdego jakiego spotkam chyba dlatego że atakują innych :wódka:
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

Snikers
Wygnany z Zony

Posty: 15
Dołączenie: 31 Mar 2010, 16:48
Ostatnio był: 20 Lis 2010, 15:02
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Ulubione frakcje

Postprzez Hrabia w 02 Kwi 2010, 15:38

Tak szczerze nie lubię żadnych.Bandyci się plączą i wywołują jakieś burdy,Ci z Powinności się nadymają puszą,Wolność to jakieś dziwne typy o poronionych poglądach na Zonę,która jest według nich "dobrem".Żołnierze w gruncie rzeczy Mi nie zawadzają,a jeszcze dają naboje za free,ale gdyby przyszło co do czego i tak rozwalił bym wszystkich i za bardzo się tym nie przeją.Lubie być samotnikiem,nie zależnym weteranem Zony. :wink:
To ja rozpalę ognisko a wy wyciągnijcie flaszeczki!
Awatar użytkownika
Hrabia
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 06 Sty 2010, 20:48
Ostatnio był: 26 Gru 2013, 15:32
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość