Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Kimiko w 16 Sty 2010, 13:48

Najlepsze miejsce... Hmm... Tartak. Ma taki klimacik, że czuję się tak jak u siebie. No może nie dosłownie, ale przyjemnie mi się tam przebywało :D
"Żadna część państwa nie korzysta z przedłużającej się wojny. W wojnie niech twoim celem będzie zwycięstwo a nie długa kampania"
Awatar użytkownika
Kimiko
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 23 Gru 2009, 13:12
Ostatnio była: 19 Mar 2010, 15:32
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez kris1275 w 16 Sty 2010, 16:18

Moją ulubioną miejscówką jest :
1.Fabryka Jupiter-jedyne miejsce w grze przed którą niewiedzieć czemu czułem respekt.Myślę że nie ja jeden.
2.Tunele do Prypeci-fajnie ukazuje potęge sowieckiej architektury,miejsce które przez lata było zamknięte.Dużo porzuconych samochodów,gruzowiska,kontenery.Fajne klimatyczne miejsce.Od razu przypomina mi się Mózgozwęglacz i Elektrownia.
3.Prypeć-jej północne rejony:Szpital,Szkoła,Centrum Jubilernyj i Port Rzeczny.
Awatar użytkownika
kris1275
Tropiciel

Posty: 249
Dołączenie: 05 Gru 2009, 14:10
Ostatnio był: 18 Sie 2015, 21:57
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 13

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Zari w 16 Sty 2010, 17:10

Okolice Fabryki Jupiter- Bardzo klimatyczne miejsce obfitujące w tereny do odkrycia jak np. Oaza albo Bezzałogowy Samolot. Ogólnie Bomba!
Tunel Prypeć-1 - Co prawda autorzy okroili grę z podziemi ale wielkość tego tunelu przewyższa przewyższa wszystkie podziemia we SoC i CS razem wzięte.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Argemen w 20 Sty 2010, 23:18

Moim ulubionym miejscem było przejście do oazy. Miałem satysfakcję jak sam rozkminiłem ten cały mechanizm jak tam wejść, Potem jak się podniosło ten artefakt i pojawiły się mutanty też było fajne. Szkoda, że nie ma więcej takich miejsc jak to ;/.
I had wan teh interwebs!
Awatar użytkownika
Argemen
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 01 Sty 2010, 16:40
Ostatnio był: 02 Gru 2018, 13:05
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 4

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez porschak240 w 23 Sty 2010, 19:35

Mam takie miejsca, które bardzo zapadły mi w pamięć. Są to:
- stacja w Janowie. Ten klimacik, czułem się zupełnie, jakbym był członkiem tej wielkiej, stalkerowskiej "rodziny" ;)
- fabryka Jupiter. Strach, uczucie, że zaraz coś MUSI zaatakować. Aż się trochę boję ;)
- tunel do Prypeci. Też taki nastrój grozy, a wzmocniło to to, że gdy napadli na nas żołnierze Monolitu, miałem egzo, a kiedy dobiegłem do towarzyszy, wszyscy już nie żyli :( To było przeżycie!
- ogólnie Prypeć. Nie lubię być sam, a tam jedyni ludzie to żołnierze Kowalskiego. Brrr!
Hmm, wychodzi na to, że jestem boidupa :D Pozdrawiam!
porschak240
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Sty 2010, 19:29
Ostatnio był: 16 Mar 2010, 16:49
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Rusznikarz w 24 Sty 2010, 13:27

Jaskinia niedaleko spalonego gospodarstwa ( na mapie nieco powyżej gospodarstwa ) i ten gadający kontroler
niezły schiz oraz laboratoria w Prypeci może nie to samo co w SOC ale klimacik był.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Awatar użytkownika
Rusznikarz
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 30 Mar 2009, 08:02
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 15:47
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Raven112 w 24 Sty 2010, 17:54

1.Arka Noego - jak na ironię (Lassie i facet walący ze strzelby w tekturkowe drzwi :E ) za poczucie bezpieczeństwa
2.Most przemienienia Pańskiego - cichy, skłania do refleksji
3. Wieżowiec w Prypeci - j/w

Za to po prostu nienawidzę fabryki Jupiter....atmosferę można nożem kroić, człowiek próbuje sobie wmówić, że nic mu nie grozi, a i tak przy najmniejszym szmerze dostaje palpitacji serca... :D
To była długa noc
i mówił ktoś, że księżyc prószy bielą
na zimne pole i nic w przód nie ma więcej
nad znów to samo.
Awatar użytkownika
Raven112
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:27
Ostatnio był: 24 Sty 2023, 19:22
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez kemi w 26 Sty 2010, 16:19

Haha i właśnie dlatego tak lubię fabrykę Jupiter!! jak wszedłem do niej po raz pierwszy to mimo, że pusto to czułem jakby z każdej strony gapiło się na mnie jakieś monstrum:D.

Serio to jak wlazłem tam nocą to robiłem pod siebie. Nie ma dla mnie bardziej przerażającej i klimatycznej miejscówki w całej grze:)

Polecam noc w realu, noc w Jupiterze i słuchawki....brrrrr :wink:
Baba to stworzenie Boże więc powinna stać w oborze,
lecz ze względu na kształt dupy,
chłop wziął babę do chałupy.
Awatar użytkownika
kemi
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 18 Gru 2009, 11:57
Ostatnio był: 10 Lut 2010, 18:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez StalkerCiastek w 26 Sty 2010, 17:18

Na pierwszym miejscu oczywiście Fabryka Jupiter. A szczególnie jej wnętrze. Jest mroczne i ma klimacik. Zawsze niechętnie tam chodzę. Teraz idę tam tylko raz, zabieram WSZYSTKIE papiery jakie tam są i już nie wracam. Dziwnie jest w tych opuszczonych halach. Potem tunel Prypec-1. Głównie dlatego, że to jedyne podziemia z prawdziwego zdarzenie w Zewie. Inne "pikusie" nie dawały rady ani klimatem, ani wielkością. Czuje się, że stało się tam coś nagłego i nieprzewidzianego. Te wszystkie porzucone w nieładzie samochody. A szczególnie urzekła mnie ta ogromna kopuła, a przez dziurę w niej bloki Prypeci. Wypada wstawic coś z Zatonu. Najlepiej pasuje tu elektrownia czyli Anomalia "Żelazny Las". Nie jest szczególnie klimatyczne, ale to jedyne tak ciekawe miejsce w Zatonie. Lubiłem tak spacerowac między tymi słupami. I zawsze mnie ciekawiło co jest za drzwiami w budynku w rogu tego "placu". To co się tam znajdowało było całkiem ciekawe :). Na koniec: Labolatorium w Prypeci. Przeżyłem tam sporo przygód. Jedna to ten płacz w jakimś pomieszczeniu. Gdy o usłyszałem wpatrzyłem się w wentylator naprzeciwko i wyobrażałem sobie, jak wychodzi stamtąd poszarpane i zakrwawione dziecko. To co wyszło (już nie z wentylatora) mocno mnie rozczarowało. Potem schodziłem sobie schodami. Była już noc (nie w grze). Otworzyłem jakieś metalowe drzwi, a tam "buch" jakiś niebieski obłoczek. Trochę się wystraszyłem. Wpakowałem w niego magazynek. Myśle se "ubiłem drania". Zabrałem dokumenty i jakież było moje zdziwienie gdy obłoczek mnie gonił. Oczywiście tego nie robił tylko latał po zaprogramowanej trasie. Ale wyobrażcie sobie tego "WTF? Skad się ten skur... tu wziął" :D.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Handlarz w 06 Lut 2010, 14:29

Dla mnie będzie to Stacja kolejowa Janów - mechanik, handlarz wszystko na miejscu a I jeszcze masa stalkerów z którymi można pogadać lub wypić. Okolica niezła na wypady po artefakty lub na polowanie na kontrolerów ;]
Dream Team :) - (drugi od prawej)
https://www.facebook.com/StalkerPL/phot ... =3&theater
Artefakty !
:

Tak artefakty są prawdziwe i mają nawet smaki... http://imgur.com/ITjxag3
Awatar użytkownika
Handlarz
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 26 Sie 2007, 19:34
Ostatnio był: 22 Gru 2023, 20:24
Miejscowość: Kordon - wioska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 8

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez MrKrzysiek w 06 Lut 2010, 21:22

Nie przeszedłem jeszcze gry ale zdążyłem "zauroczyć się pięknem zony". Poniższe zdjęcia przedstawiają tereny w których czuje się najlepiej, a są to:
Image
Most prowadzący do oczyszczalni, jest tam dużo anomalii i pojazdów. Ponad to widać z niego ładny teren.
Image
To miejsce przypomina mi troszkę starą, dobrą elektrownie jądrową, choć nie jest ono wcale podobne.
Image
A oto parasolki, przy których można uchronić się przed słońcem...
MrKrzysiek
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 27 Sty 2010, 18:10
Ostatnio był: 17 Mar 2010, 17:03
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Exter0406 w 15 Lut 2010, 18:26

No to tak na pierwszym miejscu jest fabryka Jupiter jej wnętrze i samo to przejście pomiędzy tymi budynkami i uczucie jakby miał ktoś zaraz wyskoczyć i mnie rozwalić:) we wnętrze te odgłosy a jeszcze musiałem tam wejść z powodu emisji a grałem na słuchawkach to jak już wszedłem to brnąłem dalej byłem tam dwa razy i powiedziałem sobie że więcej nie pójdę:) Na drugim miejscu jest tunel do Prypeci ta cała akcja z kumplami ich teksty wspaniała architektura i w ogóle ta atmosfera:) Na 3 miejscu jest laboratorium X8 gdzie słychać płacz dziecka zza drzwi;) Zmieniłem broń amunicje zmieniłem na przeciwpancerną bo wiedziałem że coś jest nie tak i wyskoczył na mnie mutant więc nic mi nie przeszkodziło na wpakowaniu kilku kulek w łep;) I 4 jest ogólnie Prypeć z powodu atmosfery i ostatniej akcji gdzie pilnujemy Striełoka(mogłem źle napisać;)) przed najpierw hordami zombi i a potem pachołkami monolitu:) A i zapomniałem wspomnieć o gnieździe pijawek gdzie idziemy pomiędzy śpiącymi pijawkami które mogą się w każdej chwili obudzić:)
"Poczuj Wolność"
Awatar użytkownika
Exter0406
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 04 Lis 2009, 10:10
Ostatnio był: 25 Lut 2010, 10:14
Miejscowość: Hangar Wujka Jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość