Nasze fobie

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Nasze fobie

Postprzez atikabubu w 28 Sty 2010, 08:22

Ja po obejrzeniu Alienów bałem się łazić do łazienki po ćmoku co by jaki facehugger mnie nie zapylił xD
W Silent Hill paraliżował mnie strach przed duchami dzieciaków z nożami (mimo że to leszcze) :)
Słysząc o jebitnym pająku Sovieta też coś we mnie pęka...
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 27 Sie 2024, 19:15
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Reklamy Google

Re: Nasze fobie

Postprzez STALKER98 w 10 Mar 2010, 23:16

Hehe się naoglądają horrorów... Nagrają się w jakieś strasznie gry... :D a potem "shizy" :D Ja mam taki jakby lęk wysokości...Wejde na 17 piętro na dach to nic... ale jak wejde na drabine i dosięgam do np.ląpy to mi się tak kręci w głowie...A jak się czegoś wystrasze np.zobacze coś strasznego w filmie to odrazu przełączam i ide na kompa obejrzeć sobie Miodowe Lata albo Kiepskich. Pomaga na uspokojenie xDD
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Nasze fobie

Postprzez LordDino w 10 Mar 2010, 23:35

Ja mam klaustrofobię, może to ktoś uzna za śmieszne ale już w windzie czuje się nieswojo, a jak idę jakimś korytarzem w którym swobodnie się obracać nie mogę to już mam dreszcze.

Lepiej, moja kobieta ma arachnofobie czyli lęk przed pająkami. A ja wraz z nią bo jak się babsztylek wydrze to idzie ocapieć, a najgorsze, że najpierw wrzeszczy wpada w histerię, a potem łaskawie przez łzy mówi o tym 1,4 cm potworze który z premedytacja jej rękę chciał odgryźć i na szyje się rzucał paranoja.
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wk*rwili.

Za ten post LordDino otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Authentic96.
Awatar użytkownika
LordDino
Stalker

Posty: 138
Dołączenie: 18 Lut 2010, 09:20
Ostatnio był: 08 Cze 2012, 22:19
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Nasze fobie

Postprzez Wojak w 10 Mar 2010, 23:43

O, ja też mam klaustrofobię. Przypomniało mi się jak kiedyś z rodziną jechaliśmy do rodziny na drugim końcu polski Olsztyn -> Kobyla Góra i i z tyłu były 3 osoby (oczywiście przy tuszy ~100kg) i taki przybity do szyby 7 godzin z krótkimi przerwami co 2h. Czasem jak jestem w ciasnym pomieszczeniu i nie mogę się ruszyć, to wzbudza sie we mnie jakiś dziki instynkt i nagle mam zamiar rozwalić wszystko co mnie otacza i może wydaje się to śmieszne, to dla mnie jest to tragiczne.
Oceniasz zbyt prędko.
Awatar użytkownika
Wojak
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Paź 2009, 22:37
Ostatnio był: 14 Lip 2021, 16:25
Miejscowość: Wielkie Równiny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 37

Re: Nasze fobie

Postprzez StalkerCiastek w 11 Mar 2010, 10:46

Boję się, że się zerzygam. :D Jak miałem 7 lat to się czymś strułem. Przez tydzień codziennie rzygałem po kilka razy

Grizzly - Witaj w klubie. To ma jakąś nazwę?

A tak po za tym to raczej nie mam fobii. Oprócz tego, że boję się strasznych gier. Jak film to pół biedy. Zamknę oczy i już :D. Ale gra to co innego. Dlatego nigdy nie zagram w takie cudeńka jak Dead Space, Silent Hill albo FEAR. W FEARa grałem. Może z 15 minut. Wszedłem do tego budynku na początku gry. Cały spocony, ręka się ślizga po myszce, ale idę dalej. Pojawiła się ta dziwna twarz na ekranie. Tego się akurat nie wystraszyłem. Ale w następnym pomieszczeniu zobaczyłem ruch przed sobą. A potem za sobą :o . Grę usunełem po 15 minutach grania. No i bym zapomniał o Penumbrze. Graliśmy w to z 3 kumplami. Jeden odważny chodził, a my mu podpowiadaliśmy jak rozwiązać takie tam zagadki. Było sporo strachu, ale klimat fajny. Sporo tracę przez swoją fobię :( . Do grania w Stalkery to się zmuszałem. Zbyt się mi spodobały, aby odłożyć je na półkę z powodu głupiego laboratorium.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Nasze fobie

Postprzez Mustafar w 11 Mar 2010, 16:43

Ogólnie nie mam "prawie" żadnych fobii , nie boje się wysokości , śmierci , pająków ... - osobiście hoduje ptasznika , ale na rękę nie biorę , bo to gatunek dość wredny .
Tutaj możecie ją [samica] zobaczyć :

http://www.youtube.com/watch?v=dNRM8M7N3o8

Jednakże zauważyłem u siebie mały "defekt" , otóż uwielbiam zwierzaki najróżniejsze , ale omijam konie i obce psy , choć nigdy nie miałem z nimi żadnych ekscesów .
Ostatnio edytowany przez Mustafar, 11 Mar 2010, 17:29, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Mustafar
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:43
Ostatnio był: 31 Sty 2023, 17:51
Miejscowość: Danzig
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Martha
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez Wheeljack w 11 Mar 2010, 17:05

W szkole mamy (no powiem, że) halę i na ścianie od strony reszty szkoły są 2 balkony (1 wyżej drugi niżej) i jak wejdę na ten wyższy i pomyśle, że wiszę sobie pod dachem to mi się miętko pod nogami robi. :E Poza tym lęku wysokości nie mam.

I jeszcze boję się spadania. Ile razy się chodziło w dzieciństwie do żwirowni (podkreślam, że jestem ze wsi i jak komuś nie pasuje niech spiepsza :mad:) na górkę poskakać. Latem pojechałem z ojcem po piasek (nie nie do piaskownicy na budowę :E ) i mówię "hulne se" rozpędziłem się i podczas lotu nie boję się do pewnego momentu, a potem kiedy "frunie" się już dość daleko i wysoko to dużo odrenaliny płynie. :D
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1919
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 25 Wrz 2024, 15:54
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 725

Re: Nasze fobie

Postprzez Adam w 11 Mar 2010, 19:22

Także mam zrytą psychę na punkcie zerzygania się. "No ale osiemnastka" :D

Tak to, mam fobię na punkcie natkcięcia się grupy dresów/kibiców/szalikowców (gangsterów nie, bo i tak obok swojego sklepu mam ich melinę ;)). Poprostu jak widzę taką sporą grupę (nie preferuję przemocy), staram ich jakoś wyminąć nie dając im satysfakcji (że niby ucieka, bo się nas boi).
Nienawidzę horrorów, ani żadnych strasznych, lub nudnych filmów i gier. Stalker jest wyjątkiem, choć i tak do dziś omijam wszelkie anomalie i mutanty szerokim łukiem.
Viper, mnie Ś.P. ciocia straszyła, że w jej pokoju jest pająk-mutant. Po jej śmierci, okazało się, że tam jest ogromna walizka, wypchana pięniędzmi :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Nasze fobie

Postprzez Michu w 11 Mar 2010, 19:30

Apropo lęku wysokości, aż mnie coś ściskało jak to oglądałem, takie uczucie strachu :D

http://www.youtube.com/watch?v=oWVLzVhnYE0

Albo to na HD obrazie ; O
http://www.youtube.com/watch?v=FNOuqOJr ... re=related
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Nasze fobie

Postprzez Arbiter w 12 Mar 2010, 15:50

Hmm, uważam że dobrze znać swoje ograniczenia.
Ech, mam dziwny lęk przed głębią. Coś takiego "złapało" mnie gdy byłem w Lubiatowie nad morzem, a wypłynąłem troszkę dalej niż potrzeba było od brzegu... najadłem się strachu co niemiara, ledwo dopłynąłem z powrotem. Od tamtej pory czuję się dziwnie w wielkich zbiornikach wodnych w których nie ma widocznego dna.

Lek wysokości. Cholera, zawsze łapał mnie paraliżujący strach gdy czułem się mało bezpiecznie na jakiejś wysokości ( najgorszy koszmar przeżyłem w latarni morskiej Stilo i przy "przepaści" na zamku Chojnik). Nie tyle co zawroty głowy, ale właśnie paraliż. Zero reakcji, tylko wewnętrzna panika i skamienienie. Szybszy oddech i serducho niewyrabiające w piersi. Makabra. Unikam jak mogę takich atrakcji.

No i na koniec jeszcze miałem nieprzyjemności związane z autami, przez co się obawiam gdy jadę z kimś kto szybko zasuwa po ulicach. Sam nie mam prawka, gdyż nie nadawał bym się na kierowcę bo po prostu ogarnia mnie strach za kółkiem:).

Pozdrawiam.
Arbiter
Kot

Posty: 35
Dołączenie: 03 Cze 2009, 17:40
Ostatnio był: 08 Kwi 2010, 01:13
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez BlackShadow w 16 Mar 2010, 17:57

Jako, że to mój pierwszy post to witam wszystkich. Do rzeczy:
Jak wiele osób boję się pająków.. Z tego typu rzeczy to jeszcze węże nie wzbudzają mojego.. ekhm.. zaufania.
Oprócz tego lęk wysokości, który jest dość uciążliwy w niektórych sytuacjach. Większych "odchyleń" u siebie nie znam, lecz wiadomo, że pewnie znalazłoby się tego znacznie więcej. :)
"Jest tylko cisza, cisza i tylko cisza między zapomnianymi domami. A w tej ciszy słychać krzyk pięćdziesięciu tysięcy mieszkańców, wywiezionych tamtego dnia w nieznane."
Awatar użytkownika
BlackShadow
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 16 Mar 2010, 17:16
Ostatnio był: 10 Kwi 2011, 15:29
Miejscowość: Kielce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Nasze fobie

Postprzez STALKER98 w 17 Mar 2010, 19:06

Arbiter też mam coś takiego podobnego z tą głębokością... Jak byłem w Chorwacji to tam gdzie jest więcej ludzi (ogólnie plaża) mogłem jeszcze trochę dalej wypłynąć , ale jak już nie widze dna to już sobie wracam do brzegu :D
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 13 gości