BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: BROŃ wszystko o broni, gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez SzramaX w 08 Gru 2009, 19:19

No a ja tej FN-ki ani razu nie znalazłem. Gdzie można ją znaleźć (jakaś skrytka może?), czy tylko losowo mogą ją mieć stalkerzy?
Image
"Death solves all problems, no man, no problem"

Joseph Stalin
Awatar użytkownika
SzramaX
Stalker

Posty: 68
Dołączenie: 31 Lip 2009, 23:36
Ostatnio był: 23 Lut 2012, 16:29
Miejscowość: Prypeć - wschodnia dzielnica
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: BROŃ wszystko o broni, gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez asperii w 08 Gru 2009, 19:37

Znaleźć raczej trudno, oj bardzo trudno. Raz chyba koło Janowa jakiś Stalker nosił o ile dobrze pamiętam.

FN najłatwiej u czarnorynkowego handlarza na Skadowsku, a jeśli nie, to gdy masz >100000RU na koncie i dodatkowy atut postaci, standardowi handlarze zaczynają mieć wiele ciekawych rzeczy, w tym czasami FN-kę, na stanie.
Awatar użytkownika
asperii
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 16 Lis 2009, 00:54
Ostatnio był: 21 Gru 2009, 16:29
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: BROŃ wszystko o broni, gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Polski zolnierz w 08 Gru 2009, 22:57

Raczej jak nie napotkasz w grze normalnie, to musisz zamówić u handlarza tam na górze w Skadowsku (2 piętro). Ja akurat zamówiłem i mi sie Ci ludzie z FN'kami pojawiali.
PS: Swoją drogą zastanawiają mnie dwie rzeczy:
1)Czemu przez całą serie AK74 wygląda zupełnie inaczej niż w realu, a inne bronie bardzo podobnie
2)Czemu wciąż nie wprowadzili AK47
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: BROŃ wszystko o broni, gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez graf_art w 08 Gru 2009, 23:09

Tu masz fajną teksturę ak74 http://www.przeklej.pl/plik/super-textu ... 05vfap49ik, mod na dodanie ak47 też gdzieś widziałem, jak pamięć mi wróci to wrzucę.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: BROŃ wszystko o broni, gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez utak3r w 09 Gru 2009, 14:53

Polski zolnierz napisał(a):Co do termowizji, to ja wiem, że pisze aut. syst. namierzania, no, ależ cholercia jasna, albo to albo to ;d.
To tak jakby napisali gdzieś, że nie wiem...gauss to laserowy szturmowy karabin dalekiego zasięgu :facepalm: .


Czyżby? A jak wg Ciebie ten system namierzania działa?... pomyśl chwilę, nie odpowiadaj.

Co do moich przyzwyczajeń: najczęściej latam z G37 - ammo łatwo zdobyć, a po ulepszeniu jest po prostu świetne. AS Wał (nielicencyjna nazwa mnie powaliła: AS Lawina :D ) również noszę, ale jednak trudniej o ammo SP-5 :/ szkoda. Do Wintorieza zraziłem się po próbach zestrzelenia gościa, który był w oddalonym nieco budynku na dachu - kule jednak zbyt mocno opadają.
Wcześniej zasuwałem z ulepszonym i wyposażonym w optykę ac96/2 - naprawdę bardzo dobry karabinek, do tego ma rzecz unikatową - dwa pociski wystrzelone jeden za drugim w mini-serii - oba pociski trafiają w dokładnie to samo miejsce :) Super sprawa.

Co do psucia się broni: ktoś tu pisał, że drażni go to... przecież wcale tak szybko się nie psują! Owszem, opcja naprawy pojawia się szybko, ale ona pojawia się nawet wtedy, gdy masz broń sprawną w 99%. Te dobre bronie, jeszcze chociaż trochę podrasowane, zniszczyć do poziomu ciągłego zacinania nie sposób - no chyba że ktoś kompletnie stroni od mechaników... na dodatek koszt naprawy nie jest wcale wygórowany.

Co do zwarć w małych pomieszczeniach... Przecinak (nowa wersja MP5 od Żwawego) i Czarny Orzeł - zawsze w plecaku :)
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez tomeckp w 09 Gru 2009, 15:48

Moim zdaniem najbardziej uniwersalną bronią w COP jest SGI Striełoka.
Choć nadal głównie używam Eliminatora (w 2 wersjach śrutowa max. szybkostrzelność i na kule max celność) to właśnie SGI Striełoka ma najwięcej zalet do hasania po Zonie .
tomeckp
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 17 Lis 2009, 14:53
Ostatnio był: 13 Gru 2009, 13:26
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Lubomyr w 10 Gru 2009, 01:03

No nie wiem skąd te problemy z bronią. Mnie się jeszcze ani razu nie zacięła żadna z używanych. Może dlatego, że jak tylko mam okazję oddaję mechanikowi do naprawy a jak jest kasa to i modyfikację zlecę. Co do różnorodności no to tylko problem bo chodzę obwieszony jak choinka i jakby nie Herkulesiki to bym miał kłopot "trofiejny" złom zanosić do handlarza. Rozsmakowuję się gierką więc jestem dopiero na etapie zwiedzania Jupitera i żadnych ekscesów za pomocą super broni nie dokonuję bo jakoś nie wpadła mi w łapki ale to co mam wystarcza.
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez meJKu w 10 Gru 2009, 22:22

Ktoś wie jak dostać broń Łukasza z Wolności?
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 05:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez Adisuper w 10 Gru 2009, 22:46

ja gre kupiłem na allegro i z pare dni dojdzie. Mógłby mi ktoś polecic jakąś broń na początek
Awatar użytkownika
Adisuper
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 06 Gru 2009, 15:07
Ostatnio był: 13 Lis 2010, 14:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez graf_art w 10 Gru 2009, 22:56

@Mejk - jeśli chodzi Ci o tę wiszącą na ścianie - nidyrydy) A Łukasz nieuzbrojony chodzi jak tasiemiec..
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez meJKu w 10 Gru 2009, 23:33

graf_art napisał(a):@Mejk - jeśli chodzi Ci o tę wiszącą na ścianie - nidyrydy) A Łukasz nieuzbrojony chodzi jak tasiemiec..

Nie, nie o tą mi chodzi. Pamiętam, że w plikach gry widziałem broń, która w opisie miała, że należała do legendarnego przywódcy Wolności - Łukasza, i właśnie zastanawiam się jak ją zdobyć ; )
Swoją drogą, da się go gdzieś spotkać?
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 05:36
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: BROŃ - wszystko o broni: gdzie znaleźć, jak ulepszyć

Postprzez graf_art w 10 Gru 2009, 23:37

Aaaa.. to wal na Skadowsk, 2 pięterko.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości