S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Bedzie dobrze?

Da
553
75%
Niet
38
5%
Bedom bany!
150
20%
 
Razem głosów : 741

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Messiah w 27 Paź 2009, 17:19

Nom podoba mi się ta niemiecka :D Ładna grafika jest...

A ja przed chwilą miałem ciekawą sytuację, no, może nie tyle ciekawą, ale pokazującą, że świat S.T.A.L.K.E.R`a jednak żyje. Na "Pierwszej mapie" spotkałem raz stalkera rannego po walce z psami. No to dałem mu apteczkę, i stałem się "healy brother" (coś takiego). Po podróży do Jupiteru, spotkałem go w 'Midsummer"? (czy nie doczytałem? ) . No ok, spoko. A teraz wędrując sobie, usłyszałem strzały, i zobaczyłem latające pociski. No to wiadomo, poleciałem polecieć, i zobaczeć co się święci :P Bandyci naparzali się z neutralnymi i z Powinnością, a ja patrzyłem. Jak wybili bandytów (2 bandytów vs 4) podbiegłem okraść zwłoki :D Zobaczyłem jakiegoś kolesia w krzakach co wołał o pomoc-był na zielono na radarze, pewno ktoś z bazy (po uwolnieniu zakładnika z rąk bandytów, niektórzy stali się moimi friend). Co się okazało- był to ten sam koleś którego uratowałem na bagnach :P I stałem się jego bohaterem 2 raz, heh


Nie wiem po co to piszę, ale taka ciekawostka

Podoba mi się też, że mutanty/stalkerzy coś robią, a nie tylko suszą swoją włochatą dupę w barze przy :wódka: Po wybiciu zombi w jednej miejscówce, było tam czysto, a jak po kilku godzinach tam poszedłem, wyskoczyła na mnie pijawka :P

Ale to już było w poprzednich częściach.
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 27 Paź 2009, 19:24

Słuchajcie, co chcielibyście zobaczyć w POLSKIM WYDANIU GRY? Chodzi mi o zawartość pudełka. Jestem bardzo ciekawy więc jeżeli możecie napiszcie swoje propozycje.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez kostyan w 27 Paź 2009, 19:38

Mapa Zony ! obowiązkowo. Nie wyobrażam sobie, żeby Cenega wydała grę bez tego gadżetu w środku. Nie musi być to kompendium wiedzy na poziomie tej nieoficjalnej mapy do SoC :D (wykaz questów , schowki , nagrody ) wiecie o co chodzi. Do mapy niech będzie płytka i tyle. Ewentualnie mogą dać jeszcze jakiś poradnik albo coś wprowadzającego dla osób które nigdy nie grały w Stalkera. I będzie dobrze :wink:
kostyan
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 07 Paź 2009, 20:01
Ostatnio był: 03 Maj 2014, 18:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez bumshaker12 w 27 Paź 2009, 19:39

Ja chciałbym jakiś odjechany na maksa gadżet taki jak maska gazowa (mam juz 1 ale 2 nie zawadzi)
Albo jakiś fajny pendrive w kształcie znaku radioaktywności
Image
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 31 Sie 2023, 13:05
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Michu w 27 Paź 2009, 19:39

Chodzi o jakieś bardziej gadżety, także pomysłowość się liczy xp.

ja bym chciał w sumie arafatkę, naszywkę i soundtrack, ew coś w ten deseń.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Alvarin w 27 Paź 2009, 19:46

hmmm... A ja chciałbym coś innego... Jakąś choćby skromną książeczkę z opowiadaniami z zony. Kto grał w priboy story i rozglądał się dokładniej po PDA wie o co chodzi. To byłoby naprawdę fajnie, gdyby w przerwie między sesyjkami w Stalka można by sobie poczytać opowiadania weteranów zony o tym co ich spotkało w Okolicach Czarnobylka;)

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Messiah w 27 Paź 2009, 19:51

Bilbie stalkera :D Coś na wzór falloutowej, ale to na 10000% nie będzie, mimo wszystko, było by super

A tak to jakąś małą instrukcję/poradnik, żeby było co poczytać, ew. maskę jak już pisano
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez Valentino w 27 Paź 2009, 21:17

Płyta z muzyką, mapę, jakiś nie-syfny breloczek i w zasadzie tyle - dobrze zrobione pudełko, ale to już brzmi absurdalnie... Muzyka, mapa, breloczek... dla kolekcjonerskiej, nawiasem mówiąc, marzyłbym wprost o koszulce. Świtało mi coś jeszcze, ale z głowy uleciało, jak sobie przypomnę to będzie edit xP
Awatar użytkownika
Valentino
Opowiadacz

Posty: 109
Dołączenie: 06 Lis 2007, 12:02
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:18
Miejscowość: Z Ekranu Rejestracji
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 8

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez StalkerCiastek w 27 Paź 2009, 21:21

Ciekawy pomysł Michu :D.

To tak. Obowiązkowo mapka! Bez mapki ani rusz. Fajne była ta w pudełku Czystego Nieba. Książeczka obowiązkowo, ale z takim ciekawym ozdobieniem jak w poprzednich wydaniach (ten dokument z podpisem, ta farba taka). Ale z takich ciekawszych. Do kolekcjonerki dorzucic maskę przeciw gazową. Najlepiej taką pełną ("słonia") z rurą jeszcze :D. Albo inna rzecz ze stalkerskiego wyposażenia (detektor, licznik Geigera :)). A cała kolekcjonerka byłaby zamknięta w plecaku Stalkera. Wiecie, różne stalkerskie naszywki i takie tam.

EDIT: Wieeem! Artefakt! Nie wiem jak ale artefakt! Jakiś fajny świecacy plastik. Taka niby-lampka. Kurcze ale mam wene dzisiaj :D.

EDIT2: Z maską mnie wyprzedzili. Ale to i tak nie głupi pomysł.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez sebacyw w 27 Paź 2009, 21:28

Przedewszystkim mapka do gry, ale fajna byłaby również mapka rzeczywista całej zony :)
Maski gazowe raczej nie wypalą-za duże, a musieliby dodatkowo zamówić nowe, które są sporo droższe od tych, które można zakupić na allegro chociażby.
Fajny byłby jakiś breloczek ze znakiem radioaktywności albo jakiś inny tego typu gadżet :)
pzdr.
sebacyw
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 11 Paź 2009, 15:50
Ostatnio był: 23 Wrz 2012, 13:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez szymczak1503 w 27 Paź 2009, 22:36

mam pytanie kiedy wyjdzie wersja z polskim lektorem bo pisze na niektórych stronach , ze w marcu ,a na jeszcze innych ze w listopadzie???
szymczak1503
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 24 Paź 2009, 20:11
Ostatnio był: 21 Gru 2010, 21:09
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - Globalna Dyskusja

Postprzez KoweK w 27 Paź 2009, 23:39

Na stronie widnieje data premiery 2010. Dokładna premiera w Polsce nie jest jeszcze ustalona - czekamy na info.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Dzisiaj, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość