Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Ankieta zakończyła się 02 Lis 2009, 16:50

Anatol z Laodycei
4
29%
Cyryl
7
50%
Demetriusz
2
14%
Justyn
1
7%
 
Razem głosów : 14

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Terminus w 26 Paź 2009, 21:33

Ponieważ oryginalnie mam na imię Szymon, to niewiele myśląc wybrałem Piotr. Dzisiaj patrząc z perspektywy lat to niezłą pychą błysnąłem ;-) Licha ze mnie "opoka" kościoła.
Co do Twoich imion to ja bym wybrał Cyryla. A nie myślałeś o jego koledze Metodym [Apostołowie Wschodu]? "Methodos" - "kroczący właściwą drogą" poza tym patron Europy.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Bambosz107 w 26 Paź 2009, 21:57

Ja cały czas myśle nad Dominikiem :)
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Vaniol w 27 Paź 2009, 00:26

Ja wybrałem imię Maciej ze względu na to że tak właśnie nazywa się mój brat. Poza tym, Michał (ja)Marek (po ojcu) Maciej (po bracie).
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez KoweK w 27 Paź 2009, 00:46

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C ... tolickiego

Wybierz coś sobie (oczywiście ze świętych). Niektóre imiona są bardzo ciekawe. :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5664
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 30 Wrz 2024, 01:51
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Szpagin w 27 Paź 2009, 08:09

Terminus napisał(a):Ponieważ oryginalnie mam na imię Szymon, to niewiele myśląc wybrałem Piotr. Dzisiaj patrząc z perspektywy lat to niezłą pychą błysnąłem ;-) Licha ze mnie "opoka" kościoła.

Ja zrobiłem podobnie, ale na odwrót, tzn. oryginalnie nazywam się Piotr, wiec na bierzmowaniu wziąłem Szymon.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez dorian w 27 Paź 2009, 10:17

Ja mam z bierzmowania Andrzej. A normalnie to "ja sem zwykły Darek", lub bardziej dostojnie Dariusz. Znaczy chyba od tego kolesia cesarza perskiego, co to kiedyś tam w starożytności miał czelność Aleksandrowi Wielkiemu podskoczyć z tym, że oczywiście Aleks skopał mu dupsko. Ale Darek twardy był, nie spękał. Potem tylko pękł całkowicie i spie%$olił (ale o tym sza!).
A ten mój Andrzej to od św. Andrzeja Świerada. Ten z kolei pustelnikiem był i umartwiał się za to przez cały żywot i jego postać była i jest mi w miarę bliska. Bo ja to też jestem z natury takim jakby pustelniko-samotnikiem. Ludzie niekiedy bardzo mnie wku&%iają, a może nawet często. Zwłaszcza baby za kierownicą :facepalm: w moim największym siole w Polsce, ale to w końcu kobiety tylko, za to najlepsze przyjaciółki człowieka ponoć, więc im wybaczam na ogół. No i przydają się też czasem. A nawet często..
A w gry drużynowe to też dlatego nie za bardzo lubię grać bo ze mnie taki samotnik prawie jak mój patron, a jak gram to mi się kumple przed lufę pchają i debile rozkazów nie słuchają :mad: . Dlatego lubię eksterminować sam.
To tak w nawiązaniu do tej świętości jakby.
Aaa, no i jeszcze ja się tak za bardzo jak ten mój Endrju z bierzmowania nie umartwiam zbytnio na ogól i staram się na luz wrzucać często, chyba że w gry grać nie mogę, albo ze sprzętem coś nie tak, to tak karfa, umartwiam się wtedy na maxa.
:D
P.S.Wczoraj np. to się umartwiałem bardzo mocno, długie i krótkie non-stop leciały, jak męczennik prawdziwy, że znowu do XP-ka wracać póki co muszę, bo mi karta TV na Viście nie latała w ogóle, a ja S. Seagala jak rączki łamie oglądać z video lubię. I sterów też nie przyjmuje żadnych, znaczy ta moja karta, nie Seagal, a kaski na nową oczywiście brak :mad:.
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez von Carstein w 27 Paź 2009, 13:53

Ech... coraz lepsze pomysły na topici... żeby nie potrafić sobie wybrać imienia na bierzmowanie. Jak urodzi ci się dziecko to też zrobisz ankietę na imię dla niego?

Poczytaj ich życiorysy, wybierz ten, który ci się spodoba. To jest twój wybór. To powinien być twój wybór, a nie obcych.

Z imienia nie powinieneś się wstydzić, więc... wszelkie "goście" itp to jakiś okropny żart. Możesz np. wziąść imię swego dziadka - dla tradycji.


Ja sam u tego kiczu nie byłem, tak samo jak nie biorę udziału w całej tej kościelnej farsie, ale brałbym "Koleś" albo "Gościu"


Jeżeli Messiah nie jest zainteresowany itp. niech się nie udziela i nie spamii bezsensownie... chociaż taki temat.

Hmmm... Ja z tej listy wybrałbym Demetriusza lub Cyryla. Poważne, godne imiona. W sam raz... szkoda, że nie znam twego charakteru, to bym lepiej doradził. Ale Cyryl zdecydowanie. Romano-Grek (Bizantyjczyk).

Pisał: Marcin Piotr Juliusz.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Wk1996 w 20 Gru 2010, 21:07

Ja się zastanawiam między Olaf, a Zygfryd. Chciałem Iwan, ale to po prostu Jan po rusku.
Awatar użytkownika
Wk1996
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:12
Ostatnio był: 02 Mar 2015, 20:49
Miejscowość: Новоалексаидровскя Гора
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Tormentor w 21 Gru 2010, 08:19

reynevan napisał(a):Ja radził bym Stierlok. Niewiem czy można, ale byłoby fajnie. Od rau dostałbyś ksywę Naznaczony

:| Za dużo STALKERA.


Ja mam na 3 Franciszek, bo w sumie nie najgorsze :D. No i trzeba było przed jakąś rozprawkę napisać na temat jego życia.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 01 Wrz 2024, 11:43
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Woland w 21 Gru 2010, 17:17

Gdybym miał mieć jakieś 3-cie imię to:
-Napoleon (Powód?Cesarz Napoleon Bonaparte :P :P )
-Monitor-lampię się w go jak głupi do sera całymi dniami więc czemu nie uścić go jako swoje 3-cie imię?

Ja tam bym miał bierzmowanie za trzy lata ale nie idę :D
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Jakie imię wybralibyście do bierzmowania? [ankieta]

Postprzez Nabój020294 w 21 Gru 2010, 17:53

Ja wybrałem sobie Monitor od św. Monitora xD
Jak ktoś nie wie, to tu jest link: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Monitor
:

I CO CI TO DAŁO??

Nabój020294
Wygnany z Zony

Posty: 19
Dołączenie: 13 Gru 2010, 11:40
Ostatnio był: 30 Sty 2011, 19:15
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości