Cooling Tower

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Cooling Tower

Postprzez chmiel25 w 11 Paź 2009, 13:25

Mam problem z ta misja nie wiem jak tego dokonac tylko slyszalem ze trzeba gdzies do kogos przyjsc oczywiscie bylem u handlarza (statek), brodacz (statek) i u tego bylem mechanika u naukowcow i nic moze jakas pomoc i porada jak to rozwiazac z gory THXZ aha mam te 3 detektory wieles i nic nie pokazuje zadne zadanie zeby dla niego wykonac zupelnie nic moze to jakis blad w grze nie wiem
Ostatnio edytowany przez chmiel25, 11 Paź 2009, 13:51, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
chmiel25
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Paź 2009, 13:21
Ostatnio był: 10 Sie 2011, 18:21
Miejscowość: Whitestok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Cooling Tower

Postprzez Crisu w 11 Paź 2009, 13:46

chmiel25 napisał(a):zajsc
...w ciążę? O.o

Nie no, by zyskać zadanie zbadania tego terenu zwróć się do Naukowców, będziesz musiał znaleźć ulepszony detektor. Problem w tym, że nigdzie go nie znajdziesz, więc będziesz zmuszony zapieprzać do Brodacza w Zatonie, który zleci Ci odnalezienie trzech detektorów Wieles, z których "sklei" się ulepszony detektor, dzięki któremu będziesz miał możliwość kontynuowania questa od Naukowców.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Cooling Tower

Postprzez chmiel25 w 11 Paź 2009, 13:54

Ale mam te 3 detektory wieles i nic nie pokazuje zadne zadanie zeby dla niego wykonac zupelnie nic, wykonalem wszystkie zadania dla naukowcow tylko te 1 zostalo zadanie moze jakas porada i wskazowka z gory thxz
Awatar użytkownika
chmiel25
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Paź 2009, 13:21
Ostatnio był: 10 Sie 2011, 18:21
Miejscowość: Whitestok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Cooling Tower

Postprzez Pryszczus w 12 Paź 2009, 15:47

a byles w sklepie w statku powiedziec, ze masz juz te 3 detektory ? Jak juz powiesz to facet powinien ci kazac czekac, po jakims czasie zaktualizuje ci sie zadanie i bedziesz musial znowu pogadac ze sprzedawca, pozniej dowiesz sie ze beard (barman) nie chce dac swojej kasy, wez detektor od niego i zrob dla niego zadanie z kompasem musisz isc na barke do noe'go i da ci ten artefakt, mozesz tez zdobyc kompas dla siebie jednoczesnie akceptujesz tez misje sultana ze zalatwisz mu to swiecidelko gdy przyjdziesz drugi raz do noe'go to przekaze ci bez problemu 2 kompas z racji ze ma chorenie wielka skleroze, oddaj 1 kompas barmanowi i powinienes otrzymac archivment, osobiscie wole brode od sultana chociaz jesli chcesz to mozesz oddac sultanowi :D
Awatar użytkownika
Pryszczus
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 12 Paź 2009, 13:25
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 23:22
Miejscowość: Zywiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Cooling Tower

Postprzez wojtek44b w 14 Paź 2009, 15:41

Cześć ;)
Chyba z innej beki to będzie ale na tej samej lokalizacji, chodzi o to że gdy wejdzie się w okolicę cooling tower to słychać przerywane komunikaty radiowe. Nie znam ruskiego ale ktoś tam chyba prosi o pomoc. Wszędzie szukałem ale nie umie namierzyć kto i gdzie nadaje :p Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi :P
wojtek44b
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 14 Paź 2009, 15:32
Ostatnio był: 14 Paź 2009, 15:43
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: Cooling Tower

Postprzez Qrak_pl w 14 Paź 2009, 16:38

Jak wyżej bez ulepszonego detektora nie rozwiążesz teko zadania
Awatar użytkownika
Qrak_pl
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 11 Sty 2009, 19:14
Ostatnio był: 11 Lut 2017, 23:11
Miejscowość: Бялысток
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

Re: Cooling Tower

Postprzez Oviraptor w 14 Paź 2009, 21:26

Pryszczus napisał(a):a byles w sklepie w statku powiedziec, ze masz juz te 3 detektory ?


Mam ten sam problem. Wziąłem to zadanie od naukowca. Polazłem do Cooling Tower i oczywiście nic. Na forum przeczytałem, że trzeba zgromadzić trzy detektory Wieles i zanieść brodaczowi. Tylko, że broda nie chce ode mnie tych detektorów. Mam u niego tylko dwie opcje dialogowe ("Bye" - nie liczę :) ). Pierwsza to pytanie o to jak jest w Zonie, a druga o artefakty jakie chciałby kupić broda. Co mam chwycić go za "szmaty" i ryknąć:
Bierz k...wa te detektory i załatw mi Swaroga :)
Awatar użytkownika
Oviraptor
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 10:29
Ostatnio był: 22 Lut 2014, 23:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: Cooling Tower

Postprzez DieBySword w 14 Paź 2009, 21:50

Oviraptor napisał(a):
Pryszczus napisał(a):a byles w sklepie w statku powiedziec, ze masz juz te 3 detektory ?


Mam ten sam problem. Wziąłem to zadanie od naukowca. Polazłem do Cooling Tower i oczywiście nic. Na forum przeczytałem, że trzeba zgromadzić trzy detektory Wieles i zanieść brodaczowi. Tylko, że broda nie chce ode mnie tych detektorów. Mam u niego tylko dwie opcje dialogowe ("Bye" - nie liczę :) ). Pierwsza to pytanie o to jak jest w Zonie, a druga o artefakty jakie chciałby kupić broda. Co mam chwycić go za "szmaty" i ryknąć:
Bierz k...wa te detektory i załatw mi Swaroga :)


Bierzesz trzy detektory i lecisz do doktorków w jupiter, a potem do Sich na statku w Zatonie. Wychodzisz z lokacji i wracasz jak dostaniesz info od Sycha po odbiór ulepszonego detektora.
Image
Awatar użytkownika
DieBySword
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 08 Wrz 2008, 14:41
Ostatnio był: 06 Lut 2013, 02:11
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Cooling Tower

Postprzez chmiel25 w 14 Paź 2009, 22:19

A ja mysle ze mozna byloby stworzyc takiego moda ze mozna byloby kupic wszystko u handlarzy (bronie, pancerze, narzedzia i wszystkie detektory i inne) licze na sugestie
Awatar użytkownika
chmiel25
Kot

Posty: 32
Dołączenie: 11 Paź 2009, 13:21
Ostatnio był: 10 Sie 2011, 18:21
Miejscowość: Whitestok
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Cooling Tower

Postprzez dziura w 17 Paź 2009, 02:09

Mnie też zaczyna to wkurzać, mam aktywne zadanie zbadania czegoś tam przy pomocy ulepszonego detektora (biały znacznik w drugiej lokacji), 3 Wielesy w inventory i nie mogę się dogadać ani z Brodaczem, ani z traderem na statku, ani z naukowcami, z nikim. Po prostu nie ma potrzebnych opcji dialogowych. Pomocy, może ja coś przegapiłem po drodze ?
Awatar użytkownika
dziura
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 14 Paź 2007, 12:30
Ostatnio był: 07 Sty 2020, 23:10
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Cooling Tower

Postprzez MiedzianeJaja w 17 Paź 2009, 02:28

SpokoWodza. Quest o wielesach daje kupiec na Skadovsku. Trzeba te detektory dać jajogłowemu podobnemu do tego z SOC co siedzi w kiosku a nie tym dwóm co się tam pałętaja po laboratorium. Potem trzeba pogadać ze sklepikarzem (od broni) na Skadovsku i zgłosic mu oddanie trzech wielesów. W efekcie za jakiś czas brodacz (ten od żarcia na Skadowsku) daje ulepszony detektor Swarog. I z nim biegniesz jak sarenka do miejsca akcji (Cooling Tower).
MiedzianeJaja
Tropiciel

Posty: 279
Dołączenie: 11 Paź 2009, 22:27
Ostatnio był: 16 Gru 2016, 09:54
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 22

Re: Cooling Tower

Postprzez Oviraptor w 17 Paź 2009, 10:08

MiedzianeJaja napisał(a):SpokoWodza. Quest o wielesach daje kupiec na Skadovsku.


Byłem u niego i nie mam opcji dialogowej związanej z wielesami. Zresztą dziura już napisał:

dziura napisał(a):Mnie też zaczyna to wkurzać, mam aktywne zadanie zbadania czegoś tam przy pomocy ulepszonego detektora (biały znacznik w drugiej lokacji), 3 Wielesy w inventory i nie mogę się dogadać ani z Brodaczem, ani z traderem na statku, ani z naukowcami, z nikim. Po prostu nie ma potrzebnych opcji dialogowych. Pomocy, może ja coś przegapiłem po drodze ?


Mam dokładnie to samo. Nikt nie chce gadać na ten temat.
Awatar użytkownika
Oviraptor
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 10:29
Ostatnio był: 22 Lut 2014, 23:23
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości