Tłuszczyk, mięśnie i siłownia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez Vaniol w 02 Maj 2009, 17:29

Kowek, takie podciąganie jest kijowe ze względu na to że nadgarstki są źle ułożone. Podciąganie do karku tylko na takim: http://www.allegro.pl/item617131420_dra ... 120kg.html
Ew. tak jak Stallone, nadchwytem i do klaty.
A podciąganie podchwytem nie daje zbyt dużo.

Michu ja u siebie zrobiłem z rurki znalezionej gdzieś tam w garażu. Dospawałem dwie śrubki do końcówek. Wywierciłem dziury w futrynie, dopasowałem długość a na koniec na gwint dałem nakrętki. Skontrowałem po jednej stronie i jest si.

Image
Image

A i nie radzę używać drążków rozporowych bez dodatkowego wzmocnienia uchwytów. Stłuczona kość ogonowa nie jest przyjemna :D
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Reklamy Google

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez cmlPL w 02 Maj 2009, 23:07

U mnie taki działa i swoje 67kg ( Powoli tyje ! ) Dźwigam ponad 10 razy do pełnego zwisu. Do 17stki mam robic 25razy - zakład z bratem, że go roz*ebie.
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez Vaniol w 02 Maj 2009, 23:29

Ale jakim sposobem się podciągasz CMLu ? 25 razy to cholernie dużo, nie wiem ile masz na to czasu ale wątpię żeby to Ci się udało.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez cmlPL w 03 Maj 2009, 00:07

Na to mam czasu bity rok, tzn niecałe, normalnie nadchwytem, szeroko do pełnego zwisu. Brat zamotał rekord szkoły i zrobił to jak miał 17 lat i ja mam zrobić więcej :D Brakuje pewnie z 10 powtórzen przy dobrym wietrze...
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez KoweK w 03 Maj 2009, 00:26

Ja się pochwale :C
Efekt 3 miesiecy na siłce ]:-> 8 kg do przodu przy wegetariańskiej diecie (bez ryb też). Vaniol, nadal twierdzisz, że bez mięcha nie zdobędę mięśni? :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 13:54
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez Vaniol w 03 Maj 2009, 09:15

Gdybyś szamał mięcho i rybę to byś zrobił więcej ;p

8kg to dużo :P. Ja zarzucę fotkę jak w końcu wrócę na siłkę bo póki co matury odbierają mi chęć do wielu rzeczy.

koxy z nas, nie ma co ;D
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez cmlPL w 03 Maj 2009, 18:40

Nie no mr. Koweku ładnie jak na bezmięsną diete - ale jednak lepiej by było jeszcze z 10kg zrobić. Nie mówie, że w miesiąć czy dwa, ale pół roku i będzie z Ciebie koks pełną parą ;D Ja też musze foteXy zrobić...

Do końca roku pewnie dobiję do ponad 70 kg :P I nie KOWEKU tylko KOWKU! - xKoweKx
cmlPL
Łowca

Posty: 468
Dołączenie: 19 Sie 2007, 21:33
Ostatnio był: 06 Paź 2013, 05:06
Miejscowość: Niedaleko KowKa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez nagyatsu w 04 Maj 2009, 00:23

Kowek powiedz mi ty jak się żywisz tak na codzień? Rozpisz chociaż jeden przykładowy dzień. Wegeterianin? Tym bardziej chce wiedzieć jak to robisz ;p Ja nie jestem wegetarianinem, a efektów tycia u mnie brak (a przydałoby się :/)
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez KoweK w 04 Maj 2009, 01:53

Moja dieta (6 posiłków):
-3 jajka, pół litra mleka, banan

2 i 3 posiłek zależy od humoru ;) Jest to zazwyczaj jakieś małe drugie śniadanie (kanapki, płatki albo coś), a 3 posiłek (obiad) zazwyczaj jakaś surówka, ziemniaki i jakieś kotlety sojowe ;) Jak nie mam sił na obiad to zwykle robię sobie jakąś dobrą zupę :D

-100g sera + chleb razowy
-Ryż, frytki + sos
-5 jajek, pól litra mleka, 2 banany (w dzień, w którym nie trenuje- 3 jajka zamiast 5)

Często jest tak, że jak nie mam co wymyśleć w 2 i 3 posiłku to po prostu robię sobie Ryż, frytki + sos :P Pomiędzy posiłkami dużo winogron, bananów, jabłek i gruszek. Pije albo wodę albo soki, bardziej preferuję to drugie, bo jest nie dość że smaczniejsze to i bardziej odżywcze. W niedzielę robię sobie wolne i pozwalam sobie na różne słodycze i takie tam duperele, które mi zapychają żołądek :D Ale jajka dzień w dzień tyle samo, no i ryż też ;]
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 13:54
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez dorian w 04 Maj 2009, 09:22

No Kowek, dieta nie powiem, dość zdrowa i odżywcza, ale, jajka tak codziennie? Białka to nie, ale żółtka oprócz protein i witamin baaardzo dużo cholesterolu mają ponoć, a frytki (smażone?) + sosy zawiesiste to jednak ciężkie są...
Poza tym, jak chcesz zrobić większą masę, to jajka to podstawa (białka, mniej żółtek) ale same na dłuższą metę to nie wystarczą, bo być musiał po 20 białek dziennie zjadać i będzie za mało, bo do zbudowania mięśni potrzebne są różne proteiny (białka), z chudego mięsa, najlepiej wołowego też, ale nie to, żebym cię namawiał :wink: , a najlepsze są z serwatki. I tu, jak nie jesz mięcha to dobre są odżywki wysokobiałkowe, które polecam :wink:
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez KoweK w 04 Maj 2009, 14:52

Dorian, ja tylko chcę do określonego celu dojść, czyli coś koło 70/80 kg MAX i myślę, że dam radę przy tej diecie ;) A co do serwatek- będę jechał na sucho do końca :P A frytki robię w piekarniku bez oleju :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5663
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 26 Wrz 2024, 13:54
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Tłuszczyk, mięśnie i siłownia.

Postprzez dorian w 04 Maj 2009, 20:49

No jeśli tak, to spoks, swoje napewno osiągniesz + odpowiedni trening i wypoczynek na regenerację i odbudowę mięśni. Poza tym "z wiekiem", czyli im starszy cłek to jakoś tak też sam tej masy nabywa trochę :wink:
P.S. Masy mięśniowej of kors chyba, że tylko leży, albo siedzi, tudzież wozi się autem głównie, to wtedy z kolei i tak w brzucho pójdzie.
Awatar użytkownika
dorian
Legenda

Posty: 1409
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 23 Sie 2024, 17:38
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 246

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości