Homoseksualizm

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 08 Mar 2009, 10:05

Micro napisał(a):Wyobraźcie sobie kilka sytuacji:

Nie muszę sobie wyobrażać. Wystarczy mi poczytać prasę [bez prostych skojarzeń typu: GW, ND]. Wyobraź sobie Micro[tusie?] sytuację, w jakiej znaleźli się pewni dziadkowie, których dzieci zginęły w wypadku. I wnuki zostały przyznane do adopcji parze gejów a nie owym dziadkom, którzy się starali o adopcję. Dlaczego? Bo taka jest oficjalna "polityka" w Szkocji/UK. A jak dziadkowie próbowali protestować i dochodzić swoich praw to usłyszeli, że jeżeli będą się "stawiać" to zostaną uznani za "nietolerancyjnych" i odbierze im się prawo do wizyt i spotkań z wnukami... Powie ktoś, że przegięcie, i że w Polsce geje się o to nie dopominają. Ale wszędzie scenariusz jest taki, że na początku domaga się praw podstawowych, a później rozszerza się "zdobycze".
Jak już pisałem, i nie będę się powtarzał: przyznanie praw cywilnych [spadkowe, socjalne] "związkom partnerskim" [homo i hetero] jest nieuniknione. Ale co do adopcji dzieci to non possumus.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Re: Homoseksualizm

Postprzez Micro w 08 Mar 2009, 11:02

Tak Microtusie i może czytaj co napisałem :) Bo zdanie mam podobne jeśli chodzi o adopcję.
Micro
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 03 Mar 2009, 15:37
Ostatnio był: 02 Kwi 2009, 18:40
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 08 Mar 2009, 13:43

Micro napisał(a):Tak Microtusie i może czytaj co napisałem :) Bo zdanie mam podobne jeśli chodzi o adopcję.

Czytałem :P i wiem, co myślisz o adopcji. Chodziło mi o pokazanie pewnego procesu, w którym środowiska "dyskryminowane" zaczynają od domagania się tolerancji [na ogół słusznie] a kończą na żądaniach "afirmacji", czyli praw, do rzeczy, które się komuś marzą, roją, a których nie może normalnie uzyskać [polecam scenę z Żywota Briana Monty Pythona, z żydowskim bojownikiem, który chce być kobietą], lub postaw gdy pary homo są "promowane" [patrz przykład z poprzedniego postu] bo "jesteśmy tak tolerancyjnym państwem i musimy to pokazać"...
Jednak może nie do końca jasno napisałem o co mi chodzi i przepraszam jeżeli odebrałeś to jako atak.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Homoseksualizm

Postprzez Eredod w 08 Mar 2009, 22:23

Co do homoseksualizmu... no cóż. Jak ktoś tak lubi to czemu nie. Osobiście mam kumpla dobrego który jest gejem. Znałem go od 5 lat dowiedziałem się całkiem niedawno i w zasadzie nie zmieniłem do niego podejścia w żaden sposób. Jestem tolerancyjny, ale tylko tak długo dopóki nie spróbowano by mnie nakłaniać do homoseksualizmu. Po za tym wszyscy jesteśmy ludźmi i orientacja seksualna nie sprawia że jesteśmy gorsi albo lepsi.
Awatar użytkownika
Eredod
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 11 Cze 2008, 11:47
Ostatnio był: 07 Lip 2014, 16:58
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Homoseksualizm

Postprzez Micro w 08 Mar 2009, 22:46

Terminus spoko i rozumiem Cię w całym dyskutowanym zakresie. Nie odebrałem tego jako atak a raczezej jako brak zrozumienia ale wszystko już jest teraz jasne.

Może to co napisał teraz Eredod jest jakimś odbiciem tego co pisałem. Chcecie się wypowiedzieć to poznajcie temat. Lub spróbujcie się do niego zbliżyć. Nie chce mi się teraz ustosunkowywać do tego co pisali inni w miedzy czasie. Jako że nie potrafią podać racjonalnych powodów, uznaje że jeszcze nie potrafią/nie chcą polemizować.

Dla zatwardziałych homofobów napiszę pewien tekst który utwierdził mnie w tym że to o czym dyskutujemy jest kwestią poznawania i samorozumienia pewnych rzeczy.

Mianowicie mam brata. 6 lat starszego. Miał w swoim życiu przejścia i wiele widział wiele doświadczył. Między innymi trafiło mu się być skinheadem. Jest do dziś w pewnym stopniu rasistą ale zawsze wszystko stara się mierzyć rozumem.

Tak mu się w życiu posrało, że pojechał za granicę do pracy dokładniej do Szkocji. Pojechał do pracy na ochronie. Jego jednym z lepszych kumpli został (jak to się brat dowiedział po czasie Gej ) gość o którym w życiu byście tego nie przyznali. Typowy samiec a do tego świetny ochroniarz. Wierzcie bądź nie ale w tej chwili prawdopodobnie Polski skinhead pije ze Szkockim gejem browar gdzieś w Aberdeen.
Micro
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 03 Mar 2009, 15:37
Ostatnio był: 02 Kwi 2009, 18:40
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez Plazmowka w 25 Mar 2009, 21:29

Tylko zostawić Cejrowskiego :mad: fakt poglądy ma może nie ten tego ale w gruncie rzeczy jest niezły :)
Awatar użytkownika
Plazmowka
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 19 Mar 2009, 19:58
Ostatnio był: 04 Maj 2014, 15:22
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 0

Re: Homoseksualizm

Postprzez Przemek77 w 26 Mar 2009, 09:00

Plazmowka napisał(a):Tylko zostawić Cejrowskiego :mad: fakt poglądy ma może nie ten tego ale w gruncie rzeczy jest niezły :)

Podobało mi sie jak zrobił z "Frytki" kompletną kretynkę, ale poza tym nie trawię tego gościa.

Co ciekawe - duża część katolików określa od razu ludzi o orientacji homo jako "grzeszników". Pytam się - jakim prawem? Gdzie w Bliblii czy w KKK jest choćby słowo o tym, że orientacja homoseksualna to grzech? Owszecm, grzechem są praktyki homoskesualne, ale gej który powstrzymuje się od tego - może być idealnym katolikiem i spokojnie z czystym sumieniem przystępować do sakramentów.
Jak bardzo niektóezy uwielbiają naditerpretację.....
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 26 Mar 2009, 09:15

A ilu Katolików Przemek77 zna/czytało Biblię? Ilu zna tak naprawdę nauczanie KK? Wielu się po prostu "wydaje", że wiedzą [patrz różni narodowcy]. Smutne. Zwłaszcza dla mnie Katolika.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Homoseksualizm

Postprzez Przemek77 w 26 Mar 2009, 10:17

Terminus napisał(a):A ilu Katolików Przemek77 zna/czytało Biblię? Ilu zna tak naprawdę nauczanie KK? Wielu się po prostu "wydaje", że wiedzą [patrz różni narodowcy]. Smutne. Zwłaszcza dla mnie Katolika.

Wiesz, nie wiem ilu, nie miałem okazji wypytać o to jakiejś większej grupy. Ale faktem jest, że sporo katolików to nieswiadomi poganie, ateiści czy nawet odstępcy. Bo chyba wiara w reinkarnację, "energie kosmiczne" i inne bzdety nie należy chyba do katolickich prawd wiary...?
Wiem tylko, że sporo ludzi powtarza brednie za róznymi takimi, którym sie wydaje, że są "oazą wiedzy i mądrości" - nie będę wymieniał po nazwisku, ale same sie nasuwają. Niedawno moja ciotka-dewotka wygłosiła tyradę o homoseksualistach - przypuszczam, że jako wieloletnia fanka Zakonnika z Torunia po prostu powtórzyła coś co kiedyś usłyszała w RM, przy okazji kompletnie mieszając pojęcia i używając nieznanych sobie słów, we wszystko wmieszała pedofili, "zeofili" (zoofili?), jakąs fundację i "efekt Johnsona" (cokolwiek to jest). Ubaw miałem po pachy...

Osobiście jestem za sprawiedliwością - skoro ktoś nie stara się wynosić ponad innych, nie żąda dla siebie specjalnych przywilejów i stawiania ponad prawem - to co mnie obchodzi w co wierzy czy co robi w łóżku? Jedynie ci biedni "narodowcy" wrzeszczą "Propaganda gejowska! Propaganda gejowska!" sami ową propagande czyniąc. Żal mi ich, szczególnie, że kiedyś sam się w to bawiłem - dawno jednak dostrzegłem pokłady absurdu jakie tam tkwią...
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Homoseksualizm

Postprzez Czarny stalker w 17 Kwi 2009, 23:04

Moje zdanie na temat pedalstwa jest następujące- @3#43$#4 pedalstwo, bo wypacza nasz (piękny?) kraj.Zboczeństwo i porąbanie totalne.Tacy ludzie, nie dość, że nic nie powinni rządać i się domagać to jescze powinni bać się wylezć na ulicę, bo zaraz powinno się ich prać na miazgę.demoralizowanie społeczeństwa przez pedały i lesbije to paranoja naszego świata.Jeśli pozwala się im spokojnie żyć, to oni potem się rozpanoszają coraz bardziej i wychodzi że w necie i wszędzie jak dzisiahj więcej tego zjechanego pedalstwa niż normalności.Podobnie oceniam zoofilię i inne wypaczenia- pedofilów i resztę.To samo.Kastrować i nie będą mieli "czym".Niech się nie ujawniają i boją świata, bo natura jest wypaczana i człowiek traci na wartościach moralnych, przez tę hołotę.Takie moje zdanie.Niech żyją, ale nie przyznają się i zero dla nich tolerancji.Normalność rządzi :P :P :P

Ty jesteś rzeczywiście bardzo normalny:) - xKoweKx
zastanów się zanim coś napiszesz,bo może to być twój ostatni post
Awatar użytkownika
Czarny stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 22 Mar 2009, 18:51
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:31
Miejscowość: Nieznana
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

Re: Homoseksualizm

Postprzez Terminus w 18 Kwi 2009, 07:09

Czarny. Jedna uwaga. Oni nie wybrali sobie takiego losu. Homoseksualizm wrodzony to nie jest fantazja seksualna, ale skutek wrodzonych zmian/deformacji niektórych ośrodków mózgu [to jedna z teorii medycznych]. Niepełnosprawnych też byś nie wypuszczał z domu aby nie ranili twoich wrażliwych oczu?
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Homoseksualizm

Postprzez Czarny stalker w 18 Kwi 2009, 13:56

Terminus napisał(a):Niepełnosprawnych też byś nie wypuszczał z domu aby nie ranili twoich wrażliwych oczu?
Moje oczy nie są wrażliwe- to jedno, a poza tym jest różnica między niepełnosprawnym, a gejem.Niepełnosprawny jest kaleką często nie z włanej winy i chciałby być zdrowym.Natomiast gej ma coś nie tak we łbie- zgadzam się, ale niech tego nie ujawnia, bo to tylko wstyd i obraza dla normalnych.Ile dzieci się wypacza przez pedalstwo,a powinny być normalne.Wszystko inne też wypacza, ale homosy i lesby szczególnie.Na niepełnosprawnego patrzę jak na normalnego człowieka.Podobnie na chorego, ale na geja patrzę jak na 3$$32434(objęte cenzurą) i po prostu tych ludzi nie mogę tolerować.Rozumiem że to nie ich wina, no ale nie mogę.W sumie trochę winy jest w nich, bo się domagają praw i małżeństw.Coś nienormalnego.Ślub i dwóch facetów się cał....obrzydlistwo błe błe błe.Moja ulica czeka na takich, żeby im dać małe lekcje porządeczku.
Terminus napisał(a):Jedna uwaga. Oni nie wybrali sobie takiego losu
Nie wybrali losu, ale to sczególni ludzie, którzy nie powinni się wogóle rodzić i żyć.Wogóle powinni nie istnieć.Podobnie z innymi tego typu wadami- zoo, kopro i inne.Wszystkie wypaczenia seksualne powinny leżeć w grobie.Może niektórym moja opinia nie podoba się, ale nie każdy ich musi tolerować, co nie? :D :D :D
zastanów się zanim coś napiszesz,bo może to być twój ostatni post
Awatar użytkownika
Czarny stalker
Kot

Posty: 25
Dołączenie: 22 Mar 2009, 18:51
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:31
Miejscowość: Nieznana
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości