Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Do jakiej dołączyłeś/aś lub dołączysz frakcji??

Powinność
266
25%
Wolność
305
29%
Czyste Niebo
101
10%
Stalkerzy
333
32%
Bandyci
41
4%
Renegaci
9
1%
 
Razem głosów : 1055

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Rogacz w 08 Lut 2009, 22:34

z tym że Wolność to przyszłość zony sie nie zgodze. Czemu?
Przykład z życia: Wygrywa zdemoralizowana i rozleniwiona frakcja czy zdyscyplinowana i lepiej uzbrojona frakcja :P?
Rogacz
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 08 Lut 2009, 21:39
Ostatnio był: 09 Lut 2009, 15:19
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Kuba w 17 Lut 2009, 16:19

Rogacz napisał(a):z tym że Wolność to przyszłość zony sie nie zgodze. Czemu?
Przykład z życia: Wygrywa zdemoralizowana i rozleniwiona frakcja czy zdyscyplinowana i lepiej uzbrojona frakcja :P?


Całkowita racja. :) Wolność po uzyskaniu kontroli nad Zoną nie byłaby w stanie nic konkretnego zdziałać. Przykład? Potrzebowali pomocy najemnika żeby rozwikłać zagadkę tego kto im daje po dupie na ich własnym podwórku :wink:
"Gdzie leśna droga wije się przez uroczysko, nieubłagana czeka mnie i znana przyszłość.
Daremnie wszczynać by z nią spór, mamić pieszczotą, otwarta jest jak mroczny bór - na wskroś, szeroko."
Awatar użytkownika
Kuba
Stalker

Posty: 119
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 13:19
Ostatnio był: 26 Sie 2014, 15:24
Miejscowość: Częstochowa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 11

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Obiniu w 25 Lut 2009, 20:43

Za pierwszym razem grę przeszedłem bez frakcji bo chciałem być z CS ale Gdy przychodziłem do Lebiedeva to było tylko coś ala "Nara" i nie mogłem dołączyć. Potem poszedłem do Limańska bo wiedziałem że będę tam pomagał Stalker'om z CS i potem będę mógł do nich dołączyć ale potem już nie można się cofnąć więc grałem dalej.
Teraz grę przechodzę drugi raz i mam pytanie: Czy można wogóle dołączyć do CS?


Nie można - Michu
Image
Awatar użytkownika
Obiniu
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 25 Lut 2009, 20:37
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 22:08
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez von Carstein w 28 Lut 2009, 17:22

Bandyci. Są najciekawszą frakcją w Zonie. No bo jak ich tutaj nie lubić ?
Co z tego, że nie posiadają profesjonalnego ekwipunku (Chociaż odpowiednio ulepszony AKS - 74 wymiata stalkerów z powrotem do normalnego świata, ewentualnie do lepszego świata). Liczy się atmosfera i ten niepowtarzalny w innych frakcjach klimat. Zwróćcie uwagę na ich odzywki (Przybył, zobaczył, dostał wpie..ol)
Jak można nie lubić wiecznie napranego Limpida, który mimo to jest świetnym mechanikiem i Senki, jego wiernego kumpla od kieliszka, uczciwego Zęba nie zdzierającego z ciebie ostatniego grosza, ambitnego Borowa, knującego za plecami wodza i rzecz jasna surowego SZEFA Jogi, który chce zaprowadzić porządek w Strefie. Bandyci mają własne zasady i uczą innych szacunku dla nich. Oczywiście wypada aby stalkerzy grzecznie zapłacili bandytą za ich trud. A jak koty nie mają rubli i artefaktów zawsze mogą odpracować wszystkie dobrodziejstwa jakich doświadczyli na Wysypisku w miejscowym, gwarantującym b. dobre warunki pracy zakładzie.

Joga i spółka mają bazę położoną w bardzo wygodnym miejscu. Wysypisko jest w końcu głównym teatrem działań wojennych w Zonie. Niektórzy z sz. braci Stalkerów narzekali na to, że muszą nieustannie odpierać ataki ze wszystkich możliwych stron. Zwróćcie jednak uwagę na odległość do najbliższego handlarza. Przeciwnicy zostawiają po sobie broń, która aż prosi się o sprzedaż. Dzięki temu można uzyskać potrzebne fundusze. A bez rubli, niestety, nie ma życia w Zonie.
I najważniejsze. Muzyka w składzie jest najlepsza w całej pełnej mutantów, anomalii i bezlitosnych stalkerów Zonie.
BANDYCI TO WILKI, RESZTA TO OWCE KTÓRE POTRZEBUJĄ PRZEWODNIKA. I KTÓRE NALEŻY STRZYC PRZY KAŻDEJ NADARZAJĄCEJ SIĘ OKAZJI.

PS. To jest mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość :wink:
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez karmel333 w 07 Mar 2009, 19:50

Najlepszą frakcją jest WOLNOŚĆ
Ich baza jest położona w najlepszej strefie Dolinie mroku.Jest ona najbardziej bezpieczna z powodu że wszędzie są ich wojownicy pilnujący najważniejszych budynków i obozów. Co więcej ich baza jest najbardziej bezpieczna i ułożona na końcu mapy. Można dam dostać dobry sprzęt i duże opcje tuningu broni są dostępne. I barman GANDZIA wymiata! Są oni bardzo luźni w przeciwieństwie względem wielu innych frakcji a ich głównych wróg powinność maja we łbie poprzewracane ( według mnie). Walczą o wolny dostęp do zony ale w przeciwieństwie do stalkerów by współdziałać z Zoną a nie ją po prostu rozwalić. Są dobrze uzbrojeni i można na nich polegać. To chyba najbardziej związana między sobą frakcja.

Ich położenie jest najlepsze z powodu że są na uboczu jednak z dostępem do centralnej części wysypiska. Mają największą ilość oddziałów położonych w Dolinie mroku, magazynach a po przyłączeniu się do nich można przejąć kontrolę nad wysypiskiem i baza a Agropromie.

W cieniu Czarnobyla
Wolność jest strasznie osłabiona w stosunku do czystego nieba. Mają oni bazę po wykonaniu zadania zdobycia bazy ( jak zostało przedstawione w clear sky) w magazynach wojskowych. Są przedstawianiu w sposób jako anarchiści i zbrodniarze! walczą o wolny dostęp do zony a nie po prostu chcą ją rozwalić! przecież każdy układ w przyrodzie zmierza do dobrej równowagi łącznie z Zoną( prof. Tyczkow) więc im bardziej ją wnerwimy tym bardziej da się to odczuć!
P.S to mój pierwszy post więc proszę o konstruktywną krytykę ale i o wyrozumiałość dla nowych stalkerów. :wink:
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Alpha w 19 Mar 2009, 18:11

Ja wybrałem frakcje powinność jest ona najlepsza, ma najlepszy sprzęt i podejście do zony zgadzam sie z nimi TRZEBA ZNISCZYĆ ZONE! nie ma miejsca dla anarchi ktura do niczego nie prowadzi, bandytów także wysłać do piachu, a dla motantów nalerzy sie tylko śmierć.
CHWAŁA POWINNOŚCI !
ŚMIERĆ ANARCHI!
ZGŁADZIĆ ZONE!
Awatar użytkownika
Alpha
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 19 Mar 2009, 18:02
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 18:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 3

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez strzelec wyborowy w 20 Mar 2009, 23:37

Ja wybrałem oczywiście powinność.Raz że są mocni,mają dobre pukawy,pancerze,to jeszcze mają strzelnicę na której można zarobić miliony :D
Czekam na oceny powieści na forum cień czarnobyla.Zapraszam wszystkich!!
Co jest największym skarbem dla stalkera? Broń
Co mówi stalker w Zonie kiedy przed jego twarzą przemyka śmierć? Nic.Jest urżnięty
Czy Zona to złote miejsce? Jeśli chodzi o zarobek i przemyt to nawet idealne
Czy życie w Zonie jest bezpieczne? Tak, pod warunkiem, że siedzisz cały czas na tyłku w ukryciu.
Awatar użytkownika
strzelec wyborowy
Kot

Posty: 37
Dołączenie: 11 Mar 2009, 15:44
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 17:32
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 3

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Sib222 w 21 Mar 2009, 10:43

A ja wybrałem wolność :D bo jest miło, mają eleganckiego barmana :D takiego klimatu jak w Wolności nie ma w Powinności :wink:
A Powinność...no cóż za sztywni jak dla mnie :wink:

Niestety niewiem jak jest z frakcjami w SoC ponieważ wtedy mój komp nie pozwalał mi pograć w SoC dopiero jak wyszło CS to dostałem nowego kompa :D
"Everyone has limits - not everyone accepts them"
Awatar użytkownika
Sib222
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 18 Mar 2009, 23:41
Ostatnio był: 19 Lip 2010, 22:40
Miejscowość: Gniezno
Frakcja: Wolność
Kozaki: 0

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez karmel333 w 21 Mar 2009, 20:32

No powinność jest silna i ma szczytny cel. to dobrze tylko ciekawe co zrobili po zniszczeniu zony? według mnie było by z nimi to samo co z akowcami biorącymi udział w akcji ,, burza" w 1944r.
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez dragon22 w 22 Mar 2009, 22:44

Ja tam wybrałem frakcję-najemnik.Po pierwsze miałem z tego masę korzyści.Mogę przyjaznić się ze wszyskimi(nie licząc renegatów)i zarabiać szmal,a to najbarzdziej przydaje się w zonie,bo co tam co zrobią w przyszłości-to sprawa drugorzędna.Ogólnie lubię kilka frakcji,ale jak powiedziałem wolę być najemnikiem.Najsympatyczniejsi są czyste niebo i neutralni.Czyste niebo mnie potem wywala więc na co mi oni.A no neutralni to stalkerzy,jako tako mają fajną bazę,klimacik,hajsu też można się dorobić.Największy hajs to jak wspomniał Strzelec można u powinności-na tej strzelnicy,fajna jest.Gburowatego mają sprzedawcę,ale walić to-tylko jeden on jest hamem,a jak wspomniałem liczy się szmal :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Alpha w 24 Mar 2009, 22:13

Tak szczerze mówiąc to niewiem czy się da znisczyć zone ona się ciągle poszerza (bardzo żle) no i te mutanty kture ciągle przybywają, a ci JEBA** anarchiści zony wszystko utrudniają,
ONI TEGO NIE POJMUJĄ ŻE ZONA STANOWI WIELKIE NIEBEZPIECZĘSTWO DLA ŚWIATA.
Lecz wkrutce zawisną, powinność ma układy z wojskiem co sprzyja na ich korzyść, tak więc jeśli miało by sie zniszczyć zone to TYLKO powinność morze tego dokonać.

KU CHWALE POWINNOŚCI
WIERZYMY W JEJ ZWYCIĘSTWO!
Awatar użytkownika
Alpha
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 19 Mar 2009, 18:02
Ostatnio był: 13 Sie 2009, 18:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 3

Re: Jaką wybrałeś/aś frakcję?

Postprzez Vaniol w 25 Mar 2009, 00:54

Panie kolego. Forum to nie czat, nie piszemy kilku postów pod sobą. To po pierwsze. Po drugie, Twoj pierwszy post jest tragiczny. Drugi zresztą też. Pytanie o rangę mogłeś zadać w shoutboxie na dole forum. Tak czy inaczej masz ostrzeżenie słowne. Edytuj swój pierwszy post tak żeby nadawał się do czytania. I najważniejsze, to TYLKO gra.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości