Błąd w grafice - wszystko znika

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Błąd w grafice - wszystko znika

Postprzez Fett w 21 Gru 2008, 01:32

Zacznę od tego, że z ręką na sercu powiem, że przejrzałem całe 12 stron w tym dziale i nikt (?) nie zwracał się o pomoc w podobnej sprawie.
Otóż grając dzisiaj postanowiłem wrócić na Bagna po Vintoreza (zapewne wiecie, o które miejsce mi chodzi (te na północy za torami/wagonami)). Wszystko było ok, wlazłem na bagna, zabiłem paru renegatów, aż wreszcie byłem jakieś 500 metrów od mojego celu. Nagle wszystko zniknęło i wokół mnie zapanowała szarość (tylko woda była widoczna - reszta: obiekty, ziemia, przedmioty... Po prostu tego nie widać, a jest...). Cóż, myślę sobie, że zaraz zniknie, więc idę dalej. Docieram do wagonów (nadal nic nie widać - czasami tylko mrygnie ekran), zabijam jakimś cudem dwóch bandytów (też nie widać ich - tylko wystrzały), przechodzę przez anomalię (widać rozbłysk po wrzuceniu śruby oraz te wirujące liście). W oddali widać siatkę (wraz z tym przejściem) - jedyny widzialny obiekt. Grafika nie chce wrócić do poprzedniego stanu; wcześniej nie miałem takiego problemu i wszystko ładnie chodziło.
Gra oryginalna, patche pozainstalowane. Jakieś rady (prócz sławnych reinstalki i formatowania)? Nie chciałbym teraz zakończyć gry, a dosyć mi zależy na tym Vintorezie. (Dodam jeszcze tylko, że jak na razie tylko w tej miejscówce występuje ten błąd.)

Będę wdzięczny za pomoc.

Ps Dodam, że gram na najniższych ustawieniach i da się jakoś normalnie grać.

Edit. Na pewno tylko to mi pozostaje?
Ostatnio edytowany przez Fett, 21 Gru 2008, 09:18, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Fett
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 29 Lut 2008, 22:15
Ostatnio był: 21 Gru 2010, 23:42
Miejscowość: Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Błąd w grafice - wszystko znika

Postprzez kubala500 w 21 Gru 2008, 01:38

Wczytaj poprzedniego save'a , albo zacznij od nowa grę. Nie ma innej możliwości.
Awatar użytkownika
kubala500
Stalker

Posty: 72
Dołączenie: 11 Lis 2008, 23:41
Ostatnio był: 15 Lis 2009, 02:16
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Błąd w grafice - wszystko znika

Postprzez Ropasiak w 21 Gru 2008, 12:11

Albo zainstaluj najnowsze sterowniki. Pewnie to ci pomoże.
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Błąd w grafice - wszystko znika

Postprzez Fett w 21 Gru 2008, 16:46

Problem się rozwiązał.
Nie wiem, czy pomogło po prostu ponowne uruchomienie gry, czy też przeinstalowanie sterowników - w każdym bądź razie problem zniknął, a ja odnalazłem Vintoreza (Vintar? Gah...).
Jestem ogromnie wdzięczny za pomoc. ;)

Sądzę, że można zamknąć temat...
Image
Awatar użytkownika
Fett
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 29 Lut 2008, 22:15
Ostatnio był: 21 Gru 2010, 23:42
Miejscowość: Żagań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 35 gości