Mapa Artefaktów

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Mapa Artefaktów

Postprzez tidius1 w 09 Gru 2008, 18:43

Witam, jestem nowy na forum. S.T.A.L.K.E.R.-a mam od wczoraj. Dokładnie, to "Clear Sky", ale chyba powinienem od "Cienia Czarnobyla" zacząć. Z racji tego, że jestem n00bem w tej tematyce, mam do Was pytanie: istnieje jakaś dokładna mapa artefaktów? Z tym czujnikiem, który mamy od początku, wpadam tylko w anomalie...

Jeśli tak, prosiłbym o linka albo jakiś obrys i nie bijcie mnie za to :P
tidius1
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 09 Gru 2008, 18:34
Ostatnio był: 03 Maj 2009, 04:20
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Mapa Artefaktów

Postprzez Vaniol w 09 Gru 2008, 19:06

Próbuj sam, mapa Ci nic nie pomoże. Podobno szukanie artefaktów w Czystym Niebie to frajda, więc popatrz na to z innej strony ;). Albo poczekaj na lepszy detektor który można dostać po przyłączeniu się do Stalkerów.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 19 Sie 2024, 23:11
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Mapa Artefaktów

Postprzez tidius1 w 09 Gru 2008, 19:17

Vaniol napisał(a):Podobno szukanie artefaktów w Czystym Niebie to frajda


Jeśli ktoś lubi ginąć w wybuchach anomalii... xD

Co do S.T.A.L.K.E.R.-ów, nie lubią mnie za bardzo. Podobno zabiłem sześciu o.O Mają do mnie Neutralne nastawienie, ale niektórzy z nich są moimi wrogami (to w ogóle możliwe?). Niektórzy Stalkerzy są oznaczeni na czerwono... Jak miałem pójść do Sidorovicia (czy jakoś tak) nie chcieli mnie puścić przez ten ich wiadukt. Podszedłem z lornetką- zaczęli do mnie strzelać, podszedłem bez broni, to dali mi dojść do wiaduktu, ale pobiegłem na wszelki wypadek sprintem... i słusznie, bo po chwili znów zaczęli do mnie strzelać. Sam przypominam sobie tylko jednego zabitego przez siebie Stalkera- dostałem misję, żeby pomóc stalkerom ochronić jakiś punkt, ale niektórzy nie chcieli mnie przez ten wiadukt znów przepuścić, więc jednego zabiłem, żeby przejść i im pomóc (SIC!). O nowym detektorze mogę póki co zapomnieć.

Inna sprawa: Na początku gry dostałem informacje, że powinienem jakąś "śrubę" wystrzelić w kierunku anomalii, o co chodzi? Myślę, że to jakaś podstawa, ale w opcjach sterowania nie widziałem żadnego przycisku, który by za to odpowiadał. O co chodzi z tą śrubą?
tidius1
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 09 Gru 2008, 18:34
Ostatnio był: 03 Maj 2009, 04:20
Kozaki: 1

Re: Mapa Artefaktów

Postprzez Czaro w 09 Gru 2008, 19:22

tidius1 napisał(a):Inna sprawa: Na początku gry dostałem informacje, że powinienem jakąś "śrubę" wystrzelić w kierunku anomalii, o co chodzi? Myślę, że to jakaś podstawa, ale w opcjach sterowania nie widziałem żadnego przycisku, który by za to odpowiadał. O co chodzi z tą śrubą?


Wyciągasz śrubkę (chyba guzikiem 6) i rzucasz przed siebie. Jeśli przed tobą jest anomalia śrubka rozpadnie się w niej. W ten oto sposób możesz znaleźć bezpieczną drogę przez anomalie.
Lepiej milczeć, narażając się na podejrzenie o głupotę, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Czaro
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 18:34
Ostatnio był: 15 Mar 2018, 22:14
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 24

Re: Mapa Artefaktów

Postprzez tidius1 w 09 Gru 2008, 19:33

Aha :D Dzięki.

Mogli autorzy podać na starcie, jak to zrobić... :|

Ok, teraz już wszystko wiem, dzięki :D
tidius1
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 09 Gru 2008, 18:34
Ostatnio był: 03 Maj 2009, 04:20
Kozaki: 1


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości