Chcesz moda? Wal!

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez MathewPL w 27 Wrz 2008, 15:50

jak już robicie tego IMP moda to dodajcie jeszcze taki drop jak w STOC-MOD (1.01) tj. w ciałach stalkerów można znajdywać artefakty(prawie w każdym) dużo granatów które można drogo sprzedać żeby nie trzeba było się martwić pieniędzmi. Możliwość znajdowania ubrań w ciałach zabitych wrogów. I jeszcze udźwig 100kg myślę że to w sam raz. Mi jak najbardziej to pasowało żeby zbierać i sprzedawać granaty w STOC ale gra mi się sypnęła i czekam na jakiegoś moda o podobnych walorach. Gdybyście dodali te walory z STOC-MOD to mod byłby spoko. I jeszcze żeby się tak gra nie waliła co chwile jak w większości modyfikacji ;/ Tak ciężko teraz o porządnego moda ;/ A jak wam idzie praca z tym IMP modem?
MathewPL
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 13 Wrz 2008, 13:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2010, 00:52
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Terry w 02 Paź 2008, 16:28

A ja mam prośbę o takiego sobie moda... Otóż gram sobie jako bandyta. Nasza niezwyciężona armia chciałaby wreszcie opuścić Wysypisko i ruszyć na sąsiednie ziemie, ale cóż trzeba najpierw zabezpieczyć własne terytorium. Razem z towarzyszami ruszyliśmy na pobliskie posterunki. Po długich zmaganiach, zginięć, chamskich przypadków i tym podobne przejęliśmy kontrolę! "Trzeba ruszyć do Kordonu rozwalić tego Waleriana!" - pomyślałem - już zakupiłem wszystkie niezbędne przedmioty, gdy... "Aaaa! jesteśmy atakowani!". "No dobra zara przylecę!" - odpowiedziałem. Rozwaliłem Powinność, gdy... Wolność zaatakowała! Chwilę potem Stalkerzy, a potem znów Powinność... Bandyci słabną... i to bardzo! Czasem nie zdążam by ochronić mych towarzyszy! Joga co chwilę się wkurza, że tracimy kontrolę nad terenem, ale co ja poradzę?!
No i tu moja prośba. Chciałbym, aby Wolność stała się "neutralna" wobec bandytów. Szkoda mi jest ich zabijać, bo to są porządne chłopy. Za Powinnością nie przepadam... eh nienawidzę ich! Stalkerzy są mi obojętni czy ich zabijam czy nie... Z Wolnością nie jestem wrogi jak przyłącze się do Bandytów, ale chciałbym, aby nie byli też wrodzy do moich kumpli, a inne frakcje mi się nie podobają zbytnio... Powinności nienawidzę, Stalkerzy niezbyt mi się podobają... No w ostateczności już tylko do Wolności bym wbił, ale wolałbym pozostać przy Bandytach...
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Quinn w 02 Paź 2008, 20:37

MathewPL napisał(a):A jak wam idzie praca z tym IMP modem?


Nie wiem, ja nad nim nie pracuje, mieli się zająć tym modderzy... :)
Awatar użytkownika
Quinn
Ekspert

Posty: 712
Dołączenie: 14 Cze 2007, 13:37
Ostatnio był: 10 Cze 2024, 19:44
Miejscowość: Seattle, budynek z elektryczną owcą na dachu...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 4

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Pathlogan w 03 Paź 2008, 15:32

Czy dałoby radę zrobic takiego moda by GP37 ( G36) było łatwiej dostepne(co nie znaczy na Bagnach za 1500 RU ) ?
Awatar użytkownika
Pathlogan
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 16:40
Ostatnio był: 27 Gru 2011, 15:27
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Michu w 03 Paź 2008, 15:45

Mogę Ci zrobić żeby był dostępny np u handlarza wolności, może być ?

Here jest : http://files.filefront.com/trade+trader ... einfo.html , jak coś nie będzie działać to pisz :P

gamedata/misc/trade < tu wrzucasz, jak nie masz folderów to zrób.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Mroczny w 03 Paź 2008, 22:08

Umiałby ktoś przekonwertować Miniguna do Clear Sky i tu wrzucić? Będę wdzięczny.
EDIT:
Daje linka do Minguna w SoC może ktoś spojrzy i szybko będzie umiał to przekonwertować wyciągając tekstury itp. z SoC, bo nie mam pojęcia czy w CS jest minigun wszczeopiony w gre.
Link:
http://stalker.filefront.com/file/SRP_Minigun;87065
Image
Image
Image

Gdy odwrócisz się ujrzysz ich prawdziwą twarz, cios zadany w plecy to jest ich najlepsza broń.
Spójrz więc prawdzie w oczy nie akceptuj dziś ich słów,trzymaj swoja stronę nigdy nie daj im się zwieść.
Awatar użytkownika
Mroczny
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 13:42
Ostatnio był: 11 Maj 2016, 09:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Silent Assassin w 07 Paź 2008, 08:49

Nie można przekonwertować, ponieważ Czyste Niebo używa innych modeli OGG. No chyba, że są tu osoby, które potrafią zrobić HUD do tej broni (3D Studio Max).
Silent Assassin
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 21:40
Ostatnio był: 19 Lis 2009, 14:41
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Zari w 10 Paź 2008, 18:39

Ja proszę o chyba niemożliwego moda który by dodawał levele i expa.

Mam nadzieję że moja proźba zostanie przemyślana.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Mroczny w 10 Paź 2008, 21:17

Myśle, że taki mod będzie cięzki do wykonania. Pozatym po co Levele ? Kula w łeb i 150 kilo mięśni też leży na ziemi.
Image
Image
Image

Gdy odwrócisz się ujrzysz ich prawdziwą twarz, cios zadany w plecy to jest ich najlepsza broń.
Spójrz więc prawdzie w oczy nie akceptuj dziś ich słów,trzymaj swoja stronę nigdy nie daj im się zwieść.
Awatar użytkownika
Mroczny
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 13:42
Ostatnio był: 11 Maj 2016, 09:36
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 1

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Zari w 10 Paź 2008, 21:54

Mam jeszcze jedną proźbę o mod a la Oblivion Lost przeznaczony do grania na Clear Sky-u.

Proszę o to bo nudno sie gra na czystej wersji.
QA Analyst w Fool's Theory | W Gamedevie od 2019 roku
The Farm 51 | Intermarum | Fool's Theory
Image
Awatar użytkownika
Zari
Weteran

Posty: 602
Dołączenie: 28 Sie 2008, 10:48
Ostatnio był: 07 Wrz 2024, 14:00
Miejscowość: Chorzów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 69

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Bezimienny w 11 Paź 2008, 14:28

Mam wielką prośbę czy da sie prekonwertować Arsenal mod tak aby działał pod CS. jeżeli się nie da albo jest to bardzo trudne to prosił bym chociaż o przekonwertowanie karabinka M4+granatkik+celownik z Arsenale do CS.
Image
A to mój komp :)
-ASUS P5K Pro
-Intel core 2 duo E8400 4Ghz ( Mugen)
-Ati radeon sapphire HD4870
-4GB ram 800mhz
-chieftec 560W
-Aero cool-Aero engine
Awatar użytkownika
Bezimienny
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 06 Paź 2007, 15:27
Ostatnio był: 10 Mar 2015, 00:26
Miejscowość: Torzym
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Chcesz moda? Wal!

Postprzez Bartas w 11 Paź 2008, 19:29

Ja mam za to inną prośbę do kogoś kto zna się trochę na shaderach z CS.
Mianowicie chodzi o wyłączenie jak największe ilości bajerów, cienie, i innych graficznych udziwnień ze statycznego oświetlenia. Chodzi o jak największą ilość klatek przy dość słabym kompie. Oczywiście takie rzeczy jak deszcz czy mgła muszą zostać z oczywistych względów, ale już te wszystkie cienie nie są potrzebne na statycznym oświetleniu. najlepiej jakby wyglądał identycznie jak na statyku z SoC.
Image
Bo inne horror-mody to chu*nia...
Wyjdzie jak go skończę
Awatar użytkownika
Bartas
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 21 Paź 2007, 19:13
Ostatnio był: 24 Cze 2011, 19:07
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Czyste Niebo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość