Wywala mnie do XP.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Wywala mnie do XP.

Postprzez Madrian w 22 Wrz 2008, 15:28

Mam problem.
Grałem sobie spokojnie. Doszedłem do Agropromu. Wtedy postanowiłem jednak zainstalowac Patcha 1.504 i zacząłem grać od nowa. Jestem po misji "zlikwiduj najemników w fabryce" w dolinie mroku. Odebrałem nagrodę od wolności i lecę gonić Kła.
I tu mam problem. Gra wychodzi mi do XP po pewnym czasie, zawsze w tym samym momencie, niezaleznie od tego co robię. Nie mam żadnego ostrzeżenia, komunikatu czy coś. Po prostu gram i w następnej sekundzie oglądam pulpit. Wyglada to na jakieś działanie skryptu, ale jakie, nie mam pojęcia. Jedyne zadanie poboczne jakie mi się jeszcze trzyma to "znajdź ulepszenia" dla technika w Kordonie. Drugie zadanie to oczywiście wątek fabularny - zasuwać do Agropromu (zdążyli mnie okraść). Kiedy się bardzo postaram, dobiegam do hali bandytów na wysypisku i czasami włączają mi się dwie misje poboczne na raz - Pomóc w posterunku odbiorczym (stalkerzy) i łowcom skarbów (bandyci) Jakieś 3 minuty po wyjściu z piwnicy po kradzieży, gra po prostu wychodzi. Nie ma znaczenia, gdzie jestem. Próbowałem uciec przed tym do kordonu (kupa kasy poszła), czy zostać w Dolinie, ale i tak gra mi wyskakuje bez niczego do Wigrozy w tym sammym mniej więcej momencie. Jedyne zadanie, jakie mi się nie powiodło, to Anteny w Dolinie (Wolność załatwiła sama najemnikó w gospodarstwie i zadanie anulowane), ale fabuła poszła dalej.
Zastanawiam się, co mi wywala grę? Mam też dokładnie to samo, przy próbie wejścia na serwer w Multi - wywala mi grę w czasie ładowania mapy.
Gra oczywiście Oryginalna.
Spróbować reinstalki? Może coś innego? W 1.501 wywalało mi bugtrapa przy niedokończonych zadaniach. Teraz, nie dostaję żadnej wiadomości.
Madrian
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 14:57
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 19:15
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez Medium w 22 Wrz 2008, 15:41

Ten błąd jest standardowy dla tej gry.

Znalazłem jedynie piracki sposób dla patch'a 1.5.03 w któym zostało to wyeliminowane. Swoją drogą nawet rozpoczęcie gry od nowa nie gwarantuje Ci, że problem nie powróci.

Pozdrawiam

Medium
Medium
Stalker

Posty: 127
Dołączenie: 01 Wrz 2008, 08:29
Ostatnio był: 30 Gru 2009, 23:59
Miejscowość: Ełk
Kozaki: 1

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez powinnosc w 22 Wrz 2008, 17:28

Ja sobie gram i nagle buch jakiś błąd z p********ą zielon biedronką na początku yroche rzadko a terz wlacze grę zabije paru gości mniej wiecej po 5 minutach BACH!!!!! i op grze i tylko jakas j****a zielona biedronka :( !Serdecznie dziękuje za pomoc :wink:
Jeżeli czujesz że latasz w powietrzu: to jest to, albo wódka, albo anomalia :)
Awatar użytkownika
powinnosc
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 17:40
Ostatnio był: 27 Gru 2009, 14:30
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez Madrian w 22 Wrz 2008, 20:11

Niestety :( Przeszedłem jeszcze raz DM od początku. Darowałem sobie misje z najemnikami i poszedłem za wątkiem głównym. Zdołałem dojść do Agropromu, ale 50m przed barmą bazy powinności OUT. :(
Mam save zrobionego na 10 sek wcześniej - i tyle mogę sobie pograć... :(
Jeszcze zastanawiam się nad jedną opcją. Pomogłem kopaczom przed wycieczką do DM. Może ta linia fabularna coś pokręciła? Jak nie pomoże powtórka do tego momentu, to ja dziękuję.

Chrzanię swoją kasę. Przeinstaluje grę i gram na 1,503. Trzeci cholerny raz.... Wrrr..... Znów 3 dni stracone...
Jak można wypuścić taką masę bugów?!
Madrian
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 14:57
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 19:15
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez psykopqs w 22 Wrz 2008, 21:08

Ja mam to samo. Nasiliło się gdy wróciłem z magazynów wojskowych na wysypisko. Nie mogłem nic zrobić bo jak doszedłem do Jantaru to przy fabrykach zawsze wywalało do windy.
Załadowałem dużo wcześniejszy stan gry i nie wracałem z magazynów do wysypiska tylko spowrotem do czeronego lasu i wykonywałem dalej cele główne. Niestety w Limańsku po wejściu do budynku z KMem zawsze wywala do windy.
Gra jest świetna ale żałuję, że nie poczekałem aż stanieje bo za tą cenę to się kupuje grę zrobioną a ta jeszcze przez dwa miesiące będzie niedorobiona. W piątek wychodzi patch 1.5.05 zobaczymy co będzie. Do tej pory nie będę grał w stalkera bo się po prostu nie da (99 PLN :[). Może patch coś zmieni.
psykopqs
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 20:59
Ostatnio był: 23 Lis 2008, 14:04
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez gres2 w 22 Wrz 2008, 22:26

Ludzie pomocy nie ma żadnej łatki do tego p**********o stalkera z misją w czerwonym lesie ?? Gdy musze zdobić ten artefakt kompas to jeżeli dojde do tych bandytów albo troche wcześniej to mnie wywala do windowsa i nawet nic nie pokazuje, żadneo błędu ani nic :?: co mam zrobić mam nowego patha 04 i dupa nic nie pomaga. gram w to chyba 5 raz od nowa i za każdym razem jest to samo tylko że w wersji 03 nie mogłem wogóle wejść do tej bazy powinności w czeronym lesie bo mnie też wywalało tylko że wtedy był błąd.
Prosze o pomoc bo zaraz się w*****e i w********e to w ch****e. :(
gres2
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 17 Wrz 2008, 06:39
Ostatnio był: 26 Lip 2015, 16:32
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez Darth ReX w 22 Wrz 2008, 23:22

Ludzie, poczekajcie, na horyzoncie kolejna łata, choć pewnie nie da się powiedzieć, że naprawi wszystkie babole, bo to co bylo w SHoC to g... z tym co tutaj widzę :)
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 17:28
Kozaki: 224

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez Waluk w 22 Wrz 2008, 23:26

Też czekam na najnowszy patch, jeśli teraz mnie wywali, to idę do sklepu po zwrot kasy. Wie ktoś co powiedzieli producenci o tej grze i bugach? Może milczą, bo to aż wstyd.
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez scorpion1236 w 23 Wrz 2008, 13:43

Ja gram obecnie na wersji 1503 bo po zainstalowaniu patcha 1504 gra zaczela sie robac co chwila do pulpitu mi wychodzila .
scorpion1236
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 10:26
Ostatnio był: 02 Sty 2011, 20:51
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez kain047 w 04 Paź 2008, 21:18

Witam!Ja mam to samo.Zaczęło sie dopiero po misji wytłuczenia snorków w Agropromie.Jak zaczęło wywalać bez powodu do windy tak amen.Gram na piracie,ale specjalnie na ta "okazję" pożyczyłem oryginała(z pozdrowieniami od CDP)i nic.Nie pomaga reinstal gry,ani wywalenie wszystkich modyfikacji.Gram na Patchu 1.504,ale do tej pory nie było żadnych problemów!Mam Major moda i Non degrading Weapons.Kofig kompa:Asus P5N-E SLI,C2D E4600 2.40MhZ,2gb Ram Kingston 800MhZ,Ge Force 9600 GSO.Jak tak dlaej bedzie to nawet nie bede takiego niedopracowanego sh*tu kupował...Ktoś wie co z tym zrobić?Nie chce przechodzić jeszcze raz od początku(to by był już 3...)
kain047
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 04 Paź 2008, 20:40
Ostatnio był: 08 Lip 2011, 19:41
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Balance IL 86
Kozaki: 0

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez fosio w 05 Paź 2008, 01:43

Podpisuje sie pod bledem gry. Mnie rowniez wyrzuca na pulpit. Tym razem podam inny powod od poprzednikow. Zaczyna sie wszystko gdy dolaczam do frakcji "powinnosci" lub "wolnosci". U mnie wywalanie do windy wystepuje w Agropromie i Wysypisku. Za pierwszym razem jak gralem wywalalo mnie w Limansku i Magazynach Wojskowych.

Gram na piracie jako ze wole sie dowiedziec czy gra mi hula na moim sprzecie i czy "da sie grac"... jak narazie uwazam ze nie da sie grac i nie wiem czy w sumie jest sens wydawac ciezko zarobione pieniadze na gre ktora nie da mi 100% satysfakcji przejscia tylko 100% nerwow (niestety a moze na szczescie dema nie ma). Podejrzewam natomiast ze wersja piracka to nie przyczyna tej anomalii. Dla pewnosci chce zapytac czy owe problemy wystepuja u graczy ktorzy posiadaja juz zpatchowana wersje do 1.5.05. Jesli nie wystepuja to widocznie patch to naprawia i lece do sklepu po oryginalna wersje...

Pozdrawiam serdecznie
Fosio z Wolnosci
JESTEM DEBILEM, PRZEPRASZAM.

fosio
Wygnany z Zony

Posty: 146
Dołączenie: 05 Paź 2008, 01:36
Ostatnio był: 26 Cze 2019, 18:48
Miejscowość: Duże zadupie polski...
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 9

Re: Wywala mnie do XP.

Postprzez stalker93 w 07 Paź 2008, 22:29

witam wszystkich ja mam taki sam problem dostałem gre orginalną od brata(v.1.5.01)...kupiłem w empiku i mam ten problem sam co. Jestem w agropromie mam iść do gościa żeby naprawił mi broń i mnie wywala nawet jak prubuje zrobic co kolwiek to po chwili mnie wywala tylko ,że przed wywaleniem mam małą zwieche i BACHHHH Q****A i podziwiam pulpit własny... zrobiłem nawet skana kompa bo myślałem, że mam jakiegos wirusa ale nic czysto:) Co jest grane ?
stalker93
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 07 Paź 2008, 22:20
Ostatnio był: 07 Paź 2008, 22:35
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości