WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez ceb w 03 Paź 2008, 10:59

Sprawa wyglada dosc smiesznie, jest sobie wysypisko i "glowna baza" bandytwow. Dostajes questa "zlikwiduj glowna baze" czy jakos tak. Opcaj 1: podchodzisz glowna brama (jedyne wejscie) oddajesz pierwszy strzal, w tym momencie zamyka sie hangar, wybijasz wszystko co na dworze a to co w srodku sobie biega do usranej smierci. 2: Poczatek jak wyzej, ale przekraczajac linie bramy chowa sie bron no a bandyci oczywiscie naparzaja, wychodzisz za brame masz bron. Nawet jak wypunktujesz tych co biegaja siedzac za brama to po wejsci do hangaru zostaje sklepikasz i herszt. Prubowalem ich staranowac z rozbiegu ale lipa :P A jak sie juz jakims cudem uda skonczyc questa to po kilku min gry pojawia sie z powrotem i tak w kolo macieju, ammo mozna MARNOWAC calymi wagonami
ceb
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 15:40
Ostatnio był: 05 Paź 2008, 12:49
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez boracki08 w 03 Paź 2008, 14:53

Trzeba wejść do Hangaru i tam wszystkich zatłuc.
Na forum jest dokładnie opisany sposób po kolei jak to zrobić( gdzie wskoczyć na mur, dokąd isć , gdzie przeskoczyć, na króre drzewo sie dostać , a z tamtąd ... )
W samym hangarze jest kilka niespodzianek, w tym bodajrze dwa arty.
boracki08
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 15:49
Ostatnio był: 30 Paź 2008, 16:18
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 0

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez niki w 03 Paź 2008, 17:42

Nie możesz wejśc od strony tunelu kolejowego ? Jak już wejdziesz te dwa arty są w zielonej skrzynce w małej celi.
niki
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 24 Wrz 2008, 19:06
Ostatnio był: 31 Mar 2009, 14:55
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez ceb w 04 Paź 2008, 16:29

no toz od strony tunelu wchodze, innej drogi niewylukalem a arty juz sprzedane :D
ceb
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 15:40
Ostatnio był: 05 Paź 2008, 12:49
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez graf_art w 05 Paź 2008, 09:15

Sposób jest banalny: po wytłuczeniu wszystkich bandytów na zewnątrz i tych którzy pokazują się na balkonach musisz podejść do bramy i strzelać przez przerwę między futryną a wrotami) Trochę cierpliwości a sami ci się powystawiają jak kaczuszki)
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez Junx w 05 Paź 2008, 10:22

Ja to przeszedłem to jest proste że aż głupie j to przechodziłem chyba 6 razy!!!zanim zdobyłem skład musisz być czujny żeby go zdobyć gdy na mapie wysypiska pokażą ci się oddziały stalkerów (od strony kordonu) musisz być wtedy na wysypisku lub w innej lokacji ( ja byłem wtedy w dolinie mroku ) i wróciłem się na wysypisko po jakimś czasie ci się uda musisz tylko pilnować mapy i oddziałów stalkerów jak tego dopilnujesz to ci się uda na pewno mi się tak udało :wink:
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez ceb w 05 Paź 2008, 12:28

Ja to przeszedłem to jest proste że aż głupie j to przechodziłem chyba 6 razy!!!zanim zdobyłem skład musisz być czujny żeby go zdobyć gdy na mapie wysypiska pokażą ci się oddziały stalkerów (od strony kordonu) musisz być wtedy na wysypisku lub w innej lokacji ( ja byłem wtedy w dolinie mroku ) i wróciłem się na wysypisko po jakimś czasie ci się uda musisz tylko pilnować mapy i oddziałów stalkerów jak tego dopilnujesz to ci się uda na pewno mi się tak udało
niewiem jak inni ale ja zabardzo niewiem co ty do mnie piszesz :P jak bys mogl dokladniej sie wyslowic bo nic z tego nie kumam :D
ceb
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 20 Wrz 2008, 15:40
Ostatnio był: 05 Paź 2008, 12:49
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez nacho66 w 06 Paź 2008, 11:23

Junx napisał(a):Ja to przeszedłem to jest proste że aż głupie j to przechodziłem chyba 6 razy!!!zanim zdobyłem skład musisz być czujny żeby go zdobyć gdy na mapie wysypiska pokażą ci się oddziały stalkerów (od strony kordonu) musisz być wtedy na wysypisku lub w innej lokacji ( ja byłem wtedy w dolinie mroku ) i wróciłem się na wysypisko po jakimś czasie ci się uda musisz tylko pilnować mapy i oddziałów stalkerów jak tego dopilnujesz to ci się uda na pewno mi się tak udało :wink:


Hmm.... Ja pozabijalem wszystkich w skladzie 3 razy. 3 razy sklad potem stracilem spowrotem na rzecz bandytow. Procz ruchu w tym budynku, na wysypisku nie dzieje sie nic... swego czasu bardzo czesto spogladalem w PDA wlasnie szukajac oddzialu, ktory poruszalby sie obok lub w kierunku skladu - ale sie nie doczekalem.
nacho66
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 17:53
Ostatnio był: 14 Sty 2010, 15:43
Kozaki: 0

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez Junx w 06 Paź 2008, 14:24

To ja już nie wiem dlaczego wam nie pokazują się oddziały stalkerów Ja jak miałem tą misje to grałem z 3 godziny i chodziłem po różnych lokacjach ( przed agropromem ) i w pewnym momencie zobaczyłem że na wysypisku pokazały się oddziały stalkerów próbujcie na pewno wam się uda
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2341
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 20 Wrz 2024, 22:08
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 358

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez Madrian w 06 Paź 2008, 18:43

ceb napisał(a):Sprawa wyglada dosc smiesznie, jest sobie wysypisko i "glowna baza" bandytwow. Dostajes questa "zlikwiduj glowna baze" czy jakos tak. Opcaj 1: podchodzisz glowna brama (jedyne wejscie) oddajesz pierwszy strzal, w tym momencie zamyka sie hangar, wybijasz wszystko co na dworze a to co w srodku sobie biega do usranej smierci. 2: Poczatek jak wyzej, ale przekraczajac linie bramy chowa sie bron no a bandyci oczywiscie naparzaja, wychodzisz za brame masz bron. Nawet jak wypunktujesz tych co biegaja siedzac za brama to po wejsci do hangaru zostaje sklepikasz i herszt. Prubowalem ich staranowac z rozbiegu ale lipa :P A jak sie juz jakims cudem uda skonczyc questa to po kilku min gry pojawia sie z powrotem i tak w kolo macieju, ammo mozna MARNOWAC calymi wagonami


Jak mawiał Kapral Marchewa - Masz Łeb i .... to kombinuj.
Wybijasz wszystkich na dworze. Wybijasz jak najwięcej tych w środku, np. snajpą.
Poczekaj trochę. Po pewnym czasie drzwi się otwierają. Broń ci się wtedy chowa. Wchodzisz do bazy i pokazujesz się jakiemuś niedobitkowi. On zaczyna do ciebie strzelać. Broń znów się pojawia, a drzwi zamykają. Dobijasz wszystkich w środku i po sprawie - drzwi się otwierają.
Madrian
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 22 Wrz 2008, 14:57
Ostatnio był: 06 Paź 2008, 19:15
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez Morphos w 07 Paź 2008, 02:15

Też mam ten problem, żaden oddział stalkerów się nie chce pofatygować do składu, odbijam tą lokację i po oddaleniu się tracę, trochę to irytujące... :mad:
Image
"He who desires, but acts not, breeds pestilence."
Awatar użytkownika
Morphos
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 21:19
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 16:16
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Re: WYSYPISKO Baza Bandytow NIE DO PRZEJSCIA!?

Postprzez nacho66 w 07 Paź 2008, 10:43

Jeszcze ani razu nie mialem sytuacji zeby drzwi do hangaru byly zamkniete. Przez kilka ostatnich godzin gry bacznie obserwowalem czy jakies oddzialy stalkerow kreca sie po wysypisku - i nic. Zdobylem sklad juz 4 razy... i 4 razy go stracilem
nacho66
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 15 Wrz 2008, 17:53
Ostatnio był: 14 Sty 2010, 15:43
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 6 gości