Kordon misja z dowódcą wojskowym.

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Kordon misja z dowódcą wojskowym.

Postprzez marianosi w 18 Wrz 2008, 14:42

Cześć wszystkim, mam mały problem z misją w której trzeba tego kapitana wojskowych w bazie stalkerów przesłuchać. Przejdźmy bezpośrednio do sprawy, otóż pod mostem w Kordon jest samotny wojskowy który szuka pomocników którzy pomogą mu odbić kapitana, więc ja się zgadzam daje mu broń a on zamiast prowadzić mnie do bazy to zaczyna we mnie pakować z broni ;/. Proszę o pomoc ;D, aha i czy można wogóle dołączyć do Wojskowych?. Dziękuje za wselką pomoc.
marianosi
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 07 Kwi 2008, 15:17
Ostatnio był: 24 Mar 2013, 18:57
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Kordon misja z dowódcą wojskowym.

Postprzez Waluk w 18 Wrz 2008, 14:51

He he, załatwił Cię ten wojskowy. I bez moda raczej do wojskowych nie dołączysz. :-)
Waluk
Stalker

Posty: 78
Dołączenie: 14 Wrz 2008, 00:00
Ostatnio był: 22 Paź 2008, 01:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Kordon misja z dowódcą wojskowym.

Postprzez rybak9292 w 19 Wrz 2008, 17:46

Ten cieć pod mostem tak zawsze robi :D A najlepsza jazda jest, jak gościa zostawisz samego i przy następnej gadce z Kapitanem, dajesz mu spluwę :D U mnie skończyło się to tak, że Walerianek powiedział mi że jakimś sposobem kapitan zwiał, a kilka godzin później w grze nastąpił atak Mundurowych na Bazę w Kordonie :D To się nazywa historia :D
Awatar użytkownika
rybak9292
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 11 Lut 2008, 15:28
Ostatnio był: 25 Wrz 2008, 13:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Kordon misja z dowódcą wojskowym.

Postprzez LolekBolek w 26 Wrz 2008, 23:24

Ale Jazda!
Może do FAQ przydadzą się takie historie
LolekBolek
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 10 Cze 2008, 18:37
Ostatnio był: 02 Cze 2016, 17:03
Kozaki: 1

Re: Kordon misja z dowódcą wojskowym.

Postprzez JacoXP w 10 Paź 2008, 01:39

Ja mu dałem nienabity pistolet, więc gość spróbował do mnie strzelić, nie wyszło mu, więc w nogi. I zasuwa galopem do bazy wojskowej by wezwać pomoc. Ja za nim, nieco kulawym kłusem, bo plecak przyciężkawy i zadyszki dostawałem co rusz. Ale, myślę sobie - niech biegnie koziczka. Zdziwi się :) No i się zdziwił, bo w bazie zastał tylko stosy trupów... Jedyne co mu się udało zdobić, to dorwać jakąś inną broń. Ale długo się nią nie nacieszył :)
Za to wkurzyłem się, bo mi zniknął major czy tam pułkownik z więzienia w bazie neytralnej stalkerów. A już chciałem mu dać uciec... :)
JacoXP
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 10 Paź 2008, 01:29
Ostatnio był: 10 Paź 2008, 02:12
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 0

Re: Kordon misja z dowódcą wojskowym.

Postprzez Morphos w 10 Paź 2008, 10:38

JacoXP napisał(a): No i się zdziwił, bo w bazie zastał tylko stosy trupów...


Hmm... ciekawa sprawa bo ja ilekroć bym nie wyciął całej bazy w kordonie w pień zza bramy przychodzi nowy oddział wojskowych.
Image
"He who desires, but acts not, breeds pestilence."
Awatar użytkownika
Morphos
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 26 Wrz 2008, 21:19
Ostatnio był: 04 Mar 2012, 16:16
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości