Nowe forum!

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Nowe forum!

Postprzez Darth ReX w 03 Wrz 2008, 20:59

Wychwyciłem pewnego buga. Otóż w profilu wybrałem sobie na frakcję Wolność a na broń SWD. Teraz wchodzę, proszę ja ciebie ma forum i patrzę na posta i ulubiona broń - brak, a frakcja - ...Powinność.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 17:28
Kozaki: 224

Reklamy Google

Re: Nowe forum!

Postprzez Elektryk w 03 Wrz 2008, 21:01

Chyba to przez wprowadzane zmiany bo teraz zamiast fast-shutting AKM jest AKM special. Ale mnie też przydzieliło do Powinności
Image
Awatar użytkownika
Elektryk
Tropiciel

Posty: 250
Dołączenie: 21 Lut 2008, 14:50
Ostatnio był: 06 Lis 2014, 18:05
Miejscowość: Ravenholm
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 2

Re: Nowe forum!

Postprzez mikew_86 w 04 Wrz 2008, 07:40

Nowe forum prezentuje się znacznie lepiej. Uważam, że stronie głównej też służyłby ten niebieski kolor.


Wszystko w swoim czasie - V
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Nowe forum!

Postprzez Crisu w 04 Wrz 2008, 12:01

Słów kilka na temat aktualności...

- - -

Mogły Wam pozmieniać się frakcje i ulubiona broń z tego względu, że te pola wymagały małej aktualizacji.

We frakcjach brakowało Wojska, w uzbrojeniu - TOZ34 i BM16 Full.
Pozostaje Wam powrócić do poprzedniego wyboru.

- - -

Usunięta została ranga Weteran oraz Aktywista.
Dlatego niech osoby okupujące wcześniej te rangi nie zdziwią się szarym nickiem.
Rangi były całkowicie zbędne. Dlaczego? To chyba wie każdy.

- - -

Dodana została ranga Modderzy.
W tej chwili jest to ranga testowa, próbna. Zobaczymy jak spisywać się będą jej członkowie gdy będzie wszystko wiadomo na temat jej celów.

- - -

Urozmaicone zostały rangi automatycznie przyznawane w zależności od ilości napisanych postów.
W tej chwili wygląda to tak: CLICK ME
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Re: Nowe forum!

Postprzez Darth ReX w 04 Wrz 2008, 15:43

Fajnie rozwiązaliście, panowie, opisy poszczególnych działów :) . Jak je przeczytałem, to normalnie :D
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2051
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 17:28
Kozaki: 224

Re: Nowe forum!

Postprzez klawisz w 04 Wrz 2008, 17:28

1. Nie ma już szarego paska w IE.

2. Jest nawigacja w temacie (strona główna > kategoria > etc.)
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Nowe forum!

Postprzez Terminus w 04 Wrz 2008, 18:08

Pasek faktycznie zniknął ale zauważyłem inną różnicę. Otóż w Lisku 3.0.1 jak wchodzę na forum część ikon jest podświetlona na żółto. W IE 7 wszystkie są szare, "wygaszone".

Edit: Sorry. Fałszywy alarm. Faktycznie nie byłem zalogowany w IE7.
Ostatnio edytowany przez Terminus, 04 Wrz 2008, 18:17, edytowano w sumie 1 raz
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Nowe forum!

Postprzez klawisz w 04 Wrz 2008, 18:11

Terminus napisał(a):Pasek faktycznie zniknął ale zauważyłem inną różnicę. Otóż w Lisku 3.0.1 jak wchodzę na forum część ikon jest podświetlona na żółto. W IE 7 wszystkie są szare, "wygaszone".


Bo nie jesteś zalogowany? Nie wiem - ja mam ikonki wszystkie ok.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Nowe forum!

Postprzez Nekkoru w 06 Wrz 2008, 08:30

Troche nie pasuje opis działu "ogólne" w "clear sky"

Jak naznaczony mógł wychodzic z baru, kiedy baru wCS niema? Naznaczonego chyba też nie :)
Najlepsze forum o elektrowni czarnobylskiej TUTAJ

Image
Awatar użytkownika
Nekkoru
Tropiciel

Posty: 214
Dołączenie: 28 Lip 2007, 13:47
Ostatnio był: 19 Maj 2014, 17:56
Miejscowość: Katowice - Prypec - Moskwa ;)
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: -1

Re: Nowe forum!

Postprzez klawisz w 11 Wrz 2008, 14:16

C l e a r s k y .pl

Irytuje mnie "konkurencja" i nie dlatego, że nam zagraża bo wystarczy do nich zajrzeć by wiedzieć, że mało kto tam pisuje i bywa.

(W załączniku wyjaśnienie.)

:D
Nic nie ukradłem bo co miałbym ukraść? Wasze forum jest po prostu słabe, a władzę sprawuje tam śmieszna osoba z drugą jeszcze bardziej śmieszną. Nasze forum jest skierowane bardziej do osób, które poza Stalkerem widzą normalny świat, a nie tylko świat post apokaliptyczny. Czytając tematy o sygnaturach i avatarach, gdzie administratorzy każdemu użytkownikowi robią tak samo mdłe obrazki "post apokaliptycznego x-21", miałem ubaw po pachy.
Co jeszcze mnie na waszym "forumie" śmieszy? Inwigilacja każdego nowo zarejestrowanego użytkownika ;]

Także dajcie sobie spokój albo wskażcie mi chociaż jedną rzecz, którą od was ukradłem matoły.
Załączniki
debil.jpg
Podobno coś ukradłem, tylko co?
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Re: Nowe forum!

Postprzez Amikon w 11 Wrz 2008, 15:44

Ranga. Broń i frakcje (co z tego, że inne skoro działy wyboru są identyczne?). Ogólny wygląd. :) Jakoś wątpię żebyś sam wpadł na ten pomysł. Śmieszny sam jesteś oczerniając innych za ich plecami. Śmieszny jesteś próbując po raz x założyć u nas konto. Pamiętasz "picao&quo�;? Czy już się "zapomniao" jak się u nas "bywao"? Acha, klawisz, palnij się w łeb czymś ciężkim, czym tam chcesz i przeczytaj jeszcze raz swój post. Jest śmieszny jak jego autor. A może "żałosny"? Śmieszny jesteś będąc adminem strony o grze w którą nawet nie grałeś (może już grałeś? Cóż pamiętam, że na gf 5500 fx ciężko się gra). Śmieszny jesteś nagłą pobudką z forum tylko po to, aby innych denerwować (czyt. nas, ekipę clearsky .pl). Co do obrazków. Nie podobają się? Sam nie możesz nic wymyślić? Nikt nie musi brać jak mu się nie podoba. Reszcie się podoba pomysł, jak Tobie nie to zachowaj poglądy dla siebie, bo Twoich "żałosnych" wyrzutów raczej nikt czytać nie chce. Może dlatego nasza strona jest lepsza, gdyż władza interesuje się tym co się dzieje na forum? Interesuje co userzy chcą i co mają do powiedzenia? Co do samego X-21. Czy to coś dziwnego, że interesuje nas postapo? Tak się składa, że stalker raczej jest w tych klimatach. Ale co Ty tam wiesz, nie grałeś...

Irytuje mnie "konkurencja" i nie dlatego, że nam zagraża bo wystarczy do nich zajrzeć by wiedzieć, że mało kto tam pisuje i bywa.

O ile się orientuję stalker.pl istnieje... długo. Ile clearsky? Poza tym ledwo była premiera. A jak mają u nas pisywać dzieci neo to ja podziękuję, niech idą tutaj. :)

Jeszcze był u nas pewien kol�ś (z Gdyni). Nie mam pojęcia czy to Ty, Twój ziomek czy kij wie kto. Jeżeli Twoja sprawka to kolejna "śmieszność". Jeżeli nie to z góry najmocniej przepraszam. :)

Tak więc przeczytaj mój post z 10 razy (zapewne tyle Ci potrzeba żeby cokolwiek z niego zrozumieć) i zobacz kto jest śmieszny, pozdrawiam. - Inf. :)

P.S. Nie odwiedzam tego forum, dostałem link od pewnej osoby.
Amikon
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 09 Wrz 2008, 23:33
Ostatnio był: 01 Kwi 2009, 21:35
Kozaki: 0

Re: Nowe forum!

Postprzez klawisz w 11 Wrz 2008, 18:10

Infernal napisał(a):Ranga. Broń i frakcje (co z tego, że inne skoro działy wyboru są identyczne?).


Ranga? Rangi mamy takie same od dawna (jeszcze was nie było), a ranga modderów została stworzona przez quinna czy cristo.

Infernal napisał(a):Ogólny wygląd. :)


Puknij się w ten pusty łeb. W niczym nie jest podobna z wyglądu i nie obrażaj mojej ciężkiej pracy.

Infernal napisał(a):Śmieszny jesteś będąc adminem strony o grze w którą nawet nie grałeś (może już grałeś? Cóż pamiętam, że na gf 5500 fx ciężko się gra).


Grałem ale jeśli nawet bym nie grał, to znam tę grę i historię jej prawdopodobnie lepiej od Ciebie. Znam ludzi, którzy ją tworzyli, znam scenę (również zagraniczną). Ogólnie nie ty będziesz oceniał moje kompetencje do prowadzenia tejże strony.

Infernal napisał(a):Śmieszny jesteś nagłą pobudką z forum tylko po to, aby innych denerwować (czyt. nas, ekipę clearsky .pl).


Czy to ja zacząłem? Wy tutaj robiliście bojkoty jak jakieś gówniarze i przepowiadaliście upadek strony. Do tego skomentowałeś nowe forum tak jak skomentowałeś, inaczej bym tego nie zaczynał.

Infernal napisał(a):Co do obrazków. Nie podobają się? Sam nie możesz nic wymyślić? Nikt nie musi brać jak mu się nie podoba. Reszcie się podoba pomysł, jak Tobie nie to zachowaj poglądy dla siebie, bo Twoich "żałosnych" wyrzutów raczej nikt czytać nie chce.


Nie podoba mi się bo to głupota kompletna. Dodam, że nie tylko ja tak twierdzę :D

Infernal napisał(a): Może dlatego nasza strona jest lepsza, gdyż władza interesuje się tym co się dzieje na forum? Interesuje co userzy chcą i co mają do powiedzenia?


Jakoś kurcze nie widzę tego żebyście byli w czymkolwiek lepsi. Pewnie - można to nazwać "interesowaniem się tym co się dzieje na forum" ale to co wy robicie to jest inwigilacja.

Infernal napisał(a):Co do samego X-21. Czy to coś dziwnego, że interesuje nas postapo? Tak się składa, że stalker raczej jest w tych klimatach. Ale co Ty tam wiesz, nie grałeś...


Nic w tym złego ale nie każdego gracza, szczególnie casual, interesuje "postapo".

Infernal napisał(a):O ile się orientuję stalker.pl istnieje... długo. Ile clearsky? Poza tym ledwo była premiera. A jak mają u nas pisywać dzieci neo to ja podziękuję, niech idą tutaj. :)


No więc właśnie - była już premiera i coś u was ruchu nie widać. Przykro mi :(
Do dzieci neo ty się zaliczasz także ten...

Infernal napisał(a):Jeszcze był u nas pewien koleś (z Gdyni). Nie mam pojęcia czy to Ty, Twój ziomek czy kij wie kto. Jeżeli Twoja sprawka to kolejna "śmieszność". Jeżeli nie to z góry najmocniej przepraszam. :)


Mam 19 lat i nie mam co robić, zakładam co chwilę u was konto i namawiam do tego swoich znajomych. Wyjdź z domu - tam też jest życie.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 01 Sie 2024, 16:50
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość