Laboratoryjna Groza

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez StalkerCiastek w 19 Sie 2008, 18:38

Michu-> Mam w realnym życiu nazywać siebie Stalkerem :D ? To byście powiedzieli, że za dużo w niego gram.

Właśnie wróciłem z Agropromu i zabiłem wszystkie 3 pijakwi. I już się ich nie boje :). Poprzednim razem wyskakiwały znikąd, a teraz miałem okazje im się na spokojnie przyjrzeć. Pierwsze dwie dostały z TRs'a a trzecia z kałasza. O trzeciej nie wiedziałem, i spokojnie szedłem z wyciagniętym kałachem. Za to domyśliłem się, że w tej wielkiej hali gdzie nastąpiło pamiętne pierwsze spotkanie będą następne pijawy. Co do muzyki psującej klimat. Gdybyś czytał ze zrozumieniem cały post, doczytałbyś się, że kiedy mi się skończyły nuty (Muze włączyłem jak szedłem do tego kompleksu budynków w Jantarzem to były ze 3 piosenki) to nie puszczałem ich ponownie, bo mi się niechciało. A skończyły mi się jak schodziłem po drabinkach w tym takim szybie. A więc przez całe labolatorium grałem bez muzyki. Głośniki włączone oczywiście były, żeby mi coś nie wyskoczyło niespodziewanie. Zwykle ataki mutantów poprzedzają ryki.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Reklamy Google

Postprzez Vipper w 19 Sie 2008, 22:54

No no... ja teraz przerabiam misje w X16... cóż... przemogę się i zabije te kilka snorków i inne mutanty w X16... cóż... mus to mus... chociaż trochę się boje...

PS: Każdy z nas jest w pewnym stopniu Stalkerem ;)
Awatar użytkownika
Vipper
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Sie 2008, 01:20
Ostatnio był: 03 Wrz 2008, 06:14
Miejscowość: Zona
Kozaki: 0

Postprzez Terry w 19 Sie 2008, 23:04

A co to? Stalkerzy w ogóle już nie mają prawa się bać? Wytrzymują każdy ryk ze spokojem? Nie wszyscy. Ludzie pokroju Streloka takie coś wytrzymują, bo to są "zawodowcy". Ludzie boją się kiedy nadejdzie niespodziewanie śmierć - czy to wejdą w anomalię, czy mutant niespodziewanie zaatakuje, czy kulka od zwykłego Stalkera, który szuka zarobku, ma inne poglądy itp. Naprawdę już nie można się wczuć w grę? Że tam się jest? Że przeżywa się piekło? Że boi się czy coś z zakamarka wyskoczy...? No niestety w moim przypadku, aż za nadto się wczuwam, bo do dziś niespokojny wypatruje, czy zaraz mi coś nie wyskoczy...
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Postprzez Vipper w 19 Sie 2008, 23:11

To ja kiedyś sobie biegałem po nasypie kolejowy, był atak bandytów, żołnierze nieżywi, jeden bandyta prawie nie żywy...leży i woła: "pomagicie!". Dobiłem bandytę, i wchodzę sobie na to wzgórze z torami, patrze sobie na krajobraz, schodzę, a tam dzik na mnie czekał, zląkłem się niesamowicie. Nacisnąłem aż lewy przycisk myszy, i cały magazynek od AK poszedł w dzika. Też się za bardzo wczuwam w rolę Naznaczonego ;)
Awatar użytkownika
Vipper
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Sie 2008, 01:20
Ostatnio był: 03 Wrz 2008, 06:14
Miejscowość: Zona
Kozaki: 0

Postprzez Valentino w 20 Sie 2008, 01:17

Spadły z szczytu wieży ciśnień w wiosce pijawek, AK, który dzięki genialnemu silnikowi fizycznemu wtopił się w glebę i zaczął się w niej "kręcić" wydając wyjątkowo głośne, niemające końca odgłosy.
Niemal dostałem zawału.
Awatar użytkownika
Valentino
Opowiadacz

Posty: 109
Dołączenie: 06 Lis 2007, 12:02
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:18
Miejscowość: Z Ekranu Rejestracji
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 8

Postprzez kukunamuniu w 20 Sie 2008, 10:01

A ja przed chwilą trafiłem na pierwszego w karierze poważnego mutasa (ten niewidzialny, nazwy nie kojarzę) Siedzę i piję meliskę.
Awatar użytkownika
kukunamuniu
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 19 Sie 2008, 15:19
Ostatnio był: 20 Wrz 2008, 15:02
Kozaki: 0

Postprzez Lionix w 20 Sie 2008, 10:04

pijawka? pierwsze spotkanie z nia, w podziemiach agropromu moze dac spooro czasu na zastanowienie sie...czy grac dalej xDD :P :wink:
Awatar użytkownika
Lionix
Stalker

Posty: 118
Dołączenie: 29 Lip 2008, 01:21
Ostatnio był: 17 Paź 2015, 16:09
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 8

Postprzez kukunamuniu w 20 Sie 2008, 10:50

Lionix napisał(a):pijawka? pierwsze spotkanie z nia, w podziemiach agropromu moze dac spooro czasu na zastanowienie sie...czy grac dalej xDD :P :wink:

Tak, dokładnie o tym mówię... a dalej jest jeszcze ten co po mózgu daje, więcej meliski chyba mi trzeba.
Awatar użytkownika
kukunamuniu
Kot

Posty: 17
Dołączenie: 19 Sie 2008, 15:19
Ostatnio był: 20 Wrz 2008, 15:02
Kozaki: 0

Postprzez PsychoTab w 20 Sie 2008, 13:13

Dzisiaj wchodzę do X16 zabijam wszystkie zombie i snorki i dochodzę do końca, zabijam tego śmiesznego kontrolera zabieram pancerz i co dalej?? rozglądam sie, no cóż wracam tak jak przyszedłem. hop, hop!, HOP! nie mogę doskoczyć. hmmm o! zauważyłem jakieś małe drzwi na lewej ścianie. Podchodzę słyszę odgłos biegania jakiegoś małego stworka po rurach. Zapobiegawczo wrzucam dwa granarty. Wchodzę żeby obejrzeć zwłoki szczurka a tu zonk. Z nikąd wyskakuje mi snork. Spadam z krzesła prubując uspokoić pikawę. Z całej gry ten -jakże przypadkowy- naprawdę mnie przestraszył.
Awatar użytkownika
PsychoTab
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 07 Sie 2008, 21:38
Ostatnio był: 18 Lip 2009, 08:55
Miejscowość: niby Bydgoszcz ale kto by im wierzyl
Kozaki: 0

Postprzez CLEAR SKYline w 20 Sie 2008, 13:17

Musisz obadać wszystkie dziury w podłodze (serio). W pomieszczeniu z Duchem w jednej z klatek jest dziura w podłodze, którą zejdziesz do kanałów.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez Crisu w 20 Sie 2008, 13:20

Dokładnie jest to klatka nr10. Obok niej leży tabliczka właśnie z tym numerem.
Wchodząc głównymi drzwiami do tego pomieszczenia klatka ta znajduje się najdalej i po prawej.
Szukasz wyrwy we wgłębieniu i gotowe.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez PsychoTab w 20 Sie 2008, 13:25

Przechodzę gre drugi raz xD. To było takie pytanie retoryczne które miało zbudować klimat dezorientacji.no mniej więcej. taaak xD
Awatar użytkownika
PsychoTab
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 07 Sie 2008, 21:38
Ostatnio był: 18 Lip 2009, 08:55
Miejscowość: niby Bydgoszcz ale kto by im wierzyl
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości