S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky - temat ogólny

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Postprzez HollowVooDoo w 19 Sie 2008, 15:42

Nie wiem, mnie się nie pytaj, tylko tak słyszałem. Przecież tamten teren jest pod kontrolą mózgozwęglacza to jak niby szrama miałby tam wejś, skoro mózgozwęglacz wyłączył Strielok?

... -C17
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Reklamy Google

Postprzez Mibixos w 19 Sie 2008, 16:39

Nom. Snucie domysłów zrobiło sie nudne/nużące.
Podobało mi sie to że ktoś zauważył w SoC notatke o zabiciu Kła przez
gościa z blizną(to jest Fakt bardziej fakt niż domysł) co by sie zgadzało(nie tylko przez ksywe :P ) bo jedną z naszych
pierwszych notatek o Strieloku w CS jest właśnie Kieł który kupił dużo sprzętu u...
"Siedorowicza" (sorki ale nie pamietam jak sie gość dokładnie nazywa)

Odejmij "e", a będziesz w domu. xD -C17
Awatar użytkownika
Mibixos
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 26 Cze 2008, 19:12
Ostatnio był: 31 Gru 2008, 20:25
Miejscowość: Zadupie wielkopolskie
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 19 Sie 2008, 22:30

Walka może być, może być i na każdej lokacji ale niech będzie zachowana równowaga sił i przeciwników. Bo raz przejęte miejsce powinno być już spokojniejsze. Jeśli tak nie będzie i z każdej misji zrobi się Hala na Złomowisku i ciągle nacierający bandyci to wtedy można uznać, że coś im do końca nie wyszło.
Gdybanie na "nie" upośledza nasze wrażenia z pierwszej gry.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez xyz_pl w 19 Sie 2008, 23:04

@Dziarsky: nawet jak coś im nie wyjdzie w grze to na 100% wyjdą mody ją poprawiające tak abyśmy byli zadowoleni

xyz_pl
Wygnany z Zony

Posty: 105
Dołączenie: 10 Maj 2008, 00:28
Ostatnio był: 07 Sie 2013, 01:25
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 19 Sie 2008, 23:24

Ależ oczywiście. Zapewne znów plecak będzie miał 50kg wiec zanim grę odpalę w ruch pójdzie edycja paru plików :).
Poza tym fani Stalkera powinni tym bardziej ufać twórcom lecz ten nużący pesymizm jest wliczony w reakcje polskich graczy od lat :).
Wszyscy kupią i odpalą grę i się narzekania skończą :P (mam przynajmniej taką nadzieję).
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez Vipper w 19 Sie 2008, 23:30

Po co masz edytować plik, ucieszesz sto kilo to startuj na olimpiadzie w Pekinie. Bo ja bym na pewno nie uniósł więcej, niż około 50 kg! I tak jak było w SoC było dobrze! Więc niech tak będzie w CS, byle tylko był klimat w grze!
Awatar użytkownika
Vipper
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Sie 2008, 01:20
Ostatnio był: 03 Wrz 2008, 06:14
Miejscowość: Zona
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 19 Sie 2008, 23:44

Vipper napisał(a):Po co masz edytować plik, ucieszesz sto kilo to startuj na olimpiadzie w Pekinie. Bo ja bym na pewno nie uniósł więcej, niż około 50 kg! I tak jak było w SoC było dobrze! Więc niech tak będzie w CS, byle tylko był klimat w grze!

Gra rzeczywistość to wie różne sprawy. Mają być elementy rpg i duża ilość przydatnych i wymiennych "fantów" - musi być na to miejsce.
Poza tym co ja chce to moja sprawa :D.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez Michu w 19 Sie 2008, 23:47

Moim zdaniem jak sobie podwyżysz za pierwszym razem do 100, i ukończysz grę, to ukończysz grę na modzie/cheacie. Czyli gówno nie satysfakcja :D. Ja nie wyobrażam sobie mojej pierwszej gry w stalkera i od razu jakieś mody wspomagające :). Ale Twój wybór.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

Postprzez mikew_86 w 20 Sie 2008, 07:55

Dziarsky napisał(a):Ależ oczywiście. Zapewne znów plecak będzie miał 50kg wiec zanim grę odpalę w ruch pójdzie edycja paru plików :).
Poza tym fani Stalkera powinni tym bardziej ufać twórcom lecz ten nużący pesymizm jest wliczony w reakcje polskich graczy od lat :).
Wszyscy kupią i odpalą grę i się narzekania skończą :P (mam przynajmniej taką nadzieję).


Bez sensu. Zupełnie tak jakbyś sobie wpisał cheat na amunicje albo coś w tym rodzaju, bo będziesz mógł jej dźwigać 2x więcej i nie tylko jej. Za pierwszym razem powinno się przejść grę bez żadnych modów i jakichkolwiek wspomagaczy (z resztą ja niei wyobrażam sobie wgrywania jakichkolwiek modów i kiedykolwiek poza takimi polepszającymi grafikę).
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Postprzez SkaterO w 20 Sie 2008, 11:06

Ja 1-wszy raz przeszedłem bez żadnych modów dopiero przy kolejnych podejściach bawie się w udźwig 800kg uber wysokie skakanie i bandaże leczące 100% życia radioaktywność i dodające energii :P

To Premiera będzie 5-ego września a nie jak pisze na http://www.gram.pl 29 sierpnia?
Awatar użytkownika
SkaterO
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 10 Lut 2008, 13:48
Ostatnio był: 21 Sie 2008, 18:40
Kozaki: 0

Postprzez Dziarsky w 20 Sie 2008, 11:08

mikew_86 napisał(a):bezsensu. Zupełnie tak jakbyś sobie wpisał cheat na amunicje albo coś w tym rodzaju, bo będziesz mógł jej dźwigać 2x więcej i nie tylko jej. Za pierwszym razem powinno się przejść grę bez żadnych modów i jakichkolwiek wspomagaczy (z resztą ja niei wyobrażam sobie wgrywania jakichkolwiek modów i kiedykolwiek poza takimi polepszającymi grafikę).

Cóż. Dla mnie nie jest miłe bawienie się w takie ceregiele, żadnej gry jeszcze nie planowałem przechodzić z cheatami/modami na starcie. No ale w takim Wiedźminie np. pole przedmiotów zapchało mi się w dopiero 4/5 gry a plecak w Stalkerze już w drugiej misji i męczyłem się z tym do końca. To mnie zmusza do refleksji nad pewnymi elementami gry i wyciągam wnioski, że mogę temu zaradzić na starcie.
Kto chciał smakować grę a miał godziny na doniesienie zadań więc tylko biegał między A B - czuł się oszukany.
Kto chciał handlować i czuć się uzbrojony a musiał pozbywać się 3/4 przedmiotów, które znalazł z racji plecaka - czuł się oszukany.
Elementy RPG zmuszają do pewnej określonej formuły gry. Osobiście dla mnie autorzy żyjąc w pewnym konflikcie między realizmem, ambicjami i możliwościami nie do końca wiedzą gdzie zachować złoty środek.
Pierwszy raz w życiu uważam, ze mając pełną świadomość tego co mnie czeka chce sobie poprawić wg mnie "błędy" w grze itp.

ps. Chętnych do dyskusji w tym temacie zaproszę do innego wątku - tylko czekam na sygnał.
Image
Awatar użytkownika
Dziarsky
Weteran

Posty: 589
Dołączenie: 18 Lut 2007, 14:58
Ostatnio był: 07 Sie 2017, 08:16
Miejscowość: Gliwice
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 7

Postprzez popo w 20 Sie 2008, 11:21

Moim zdaniem 50 kg robi dobry klimat bo musisz dobrze dobrać ekwipunek (każdy może sobie zedytować jeden plik i nosić pełno broni i amunicji). A jak chcesz mieć więcej lub handlować to trzymaj dynks i badziewie w skrzynkach.
W moich kręgach już wielu odpadło.
Awatar użytkownika
popo
Stalker

Posty: 84
Dołączenie: 25 Lis 2007, 13:49
Ostatnio był: 29 Sie 2008, 23:21
Miejscowość: Bronx wita
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości