Laboratoryjna Groza

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez StalkerCiastek w 13 Sie 2008, 15:03

Czemu wy się tak boicie tych Pijawek :D? Dzisiaj w Dziczy jedną spotkałem jak szukałem karabinu rodowego Łowcy. Kucnełem, dobrze wycelowałem i krótki seriami strzelałem w korpus. A ona... biegała w kółko przez 3-4 sekundy. Kiedy zdecydowała się mnie zaatakować nie przebiegła nawet 4 metrów. Zauważyłem ją z daleka. To falowane powietrze łatwo wypatrzyć ;). Ale za to przestraszyłem się lewitujących TRs'ów ( :!: ) i kalaszów. A ta Pijawka w Agropromie to nic ciekawego. Wypatrzyłem ją z daleka. Przez chwile kręciłe się w miejscu a potem zaczęła szarżować. Ja się wycofałem za te drzwi, a ona zamiast mnie gonić to zaczęła biegać w kółko. Zrobiła pare kółek i zwiała. Potem jej posłałem granata :D. Tej w Dolinie Mroku obok bazy Dzika gdzie jest ranny Stalker też się nie wystraszyłem. Recepta na Pijawki? Poruszać się ostrożnie i sprawdzać teren przez lunete. W labolatoriach jest tym łatwiej, bo są to z reguły korytarze i małe pomieszczenia. Chociaż czasem się trafiają wielkie hangary. Dzisiaj też zastrzeliłem pierwsze Zombiaki, przeprowadziłem rzeź na Snorkach i uciekałem przed lewitującymi skrzynkami i kałachami. Może w X16 nie bedzie tak strasznie :D.

Ech, tylko zważ, że jak nie zauważysz tego "wirującego/falującego powietrza" i taka pijawka Ci wyskoczy tuż przed postacią w grze, to wtedy zawał prawie gwarantowany...


No to tak miałem w Dolinie Mroku. Podaawałem gościowi apteczke, nagle usłyszałem ryk. Odwróciłem się, a tu na cały ekran mordka z mackami. Troche podskoczyłem, ale tylko troche. Chociaż w ciemnym labolatorium nie chciałbym czegoś takiego mieć. Ale jeśli będę uważał to nie będę miał ;).
Ostatnio edytowany przez StalkerCiastek, 13 Sie 2008, 19:49, edytowano w sumie 1 raz
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Reklamy Google

Postprzez Vipper w 13 Sie 2008, 15:07

Ech, tylko zważ, że jak nie zauważysz tego "wirującego/falującego powietrza" i taka pijawka Ci wyskoczy tuż przed postacią w grze, to wtedy zawał prawie gwarantowany...
Awatar użytkownika
Vipper
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Sie 2008, 01:20
Ostatnio był: 03 Wrz 2008, 06:14
Miejscowość: Zona
Kozaki: 0

Postprzez Naznaczony w 14 Sie 2008, 17:44

hehehe co prawda to prawda :D... ja wczoraj dosiadłem się w nocy u kumpla w stalkera ;] akurat miał save z x16 i no cóz... strach to strach ;] ale i tak troche ppolazilem postrzelałem wkoncu sie zgubiłem i samodestrukcyjnie granatem siebie potraktowałem :>... dodam ze STALKERa nie przeszedłem niestety z powodów technicznych gdyż mój komputer został uszkodzony 1 rok temu i jakos nie spiesze sie z kartą graficzną czekam na clear sky i jak zaczniecie sie skarzyc ze wam na 8800 sie tnie ;p to kupie cos lepszego :) pozdrawiam :)!!!
Pomogłem ci? Daj +++ nie pomogłem? hehe to nikt nie pomoże :>...
Awatar użytkownika
Naznaczony
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 20 Lis 2007, 09:23
Ostatnio był: 03 Sty 2010, 01:23
Miejscowość: Malbork
Kozaki: 0

Postprzez Vipper w 14 Sie 2008, 22:01

Ja mam 8800

CS musi działać!

Pisz proszę trochę więcej bo zaraz ktoś uzna tego posta jako spam. -C17
Awatar użytkownika
Vipper
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Sie 2008, 01:20
Ostatnio był: 03 Wrz 2008, 06:14
Miejscowość: Zona
Kozaki: 0

Postprzez CLEAR SKYline w 14 Sie 2008, 22:50

SPAMdora atakuje!
Mam GF 7300GT i mam nadzieję kulnąć CS'a, więc mnie nie straszcie 8800.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez HollowVooDoo w 15 Sie 2008, 09:29

8800, o mój boże, na 5200fx nawet pójdzie. Jak będzie chodzić nie wiem, ale się uruchomi. jak ktoś chce pełne detale to musi kupić neistety coś lepszego, ja tam mam nadzieję że uruchomie na swoim 76000gt ibędzie chdozić równie dorbze co SoC.
Awatar użytkownika
HollowVooDoo
Tropiciel

Posty: 207
Dołączenie: 20 Lip 2008, 22:09
Ostatnio był: 11 Lip 2021, 21:50
Miejscowość: Zona,Wysypisko
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 9

Postprzez Terry w 17 Sie 2008, 15:00

Vipper napisał(a):PS: Terry a próbowałeś już w nocy wejść do wiochy pijawek?


Nawet nie zauważyłem tego pytania :D Ta. Wszedłem i do dziś tego żałuje xD. Idę sobie słyszę ryk - niczego nie ma. Nagle słyszę trzaski. Deski przybite do domu zostały zniszczone. Widzę tylko dwie białe kropki do mnie się przybliżające i tutaj wyskakuje mi ten ryj... rozwaliłem tego chama i ruszyłem dalej - doszedłem do wieży, ale tu już się nie przestraszyłem, bo wcześniej je już zauważyłem. Skasowałem dwie pijawki i poszedłem na dalsze poszukiwania. Po kilku innych przeżyciach wreszcie wyczyściłem wiochę... ale... co jest? Zadanie nie zostało wykonane! wkurzyłem się i chciałem już łeb Kutwie odstrzelić, aż tu nagle z zakamarka wyskakuje mi ten ryj! "Tego już za wiele!" - powiedziałem - wcisnąłem F6 i Esc i "Wyjdź".
Image
"Nasi tak zwani przywódcy zniszczyli naszą kulturę...gospodarkę...
nasz honor! Oni zrujnowali nasz kraj więc my zrujnujemy ich!"
Awatar użytkownika
Terry
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 14 Cze 2008, 20:18
Ostatnio był: 21 Maj 2009, 17:55
Miejscowość: Legionowo
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 1

Postprzez kari w 17 Sie 2008, 18:57

Miałem manierę uciekania przed ,,pijawkami" na otwartych przestrzeniach, a konkretnie to taktycznego manewru wymijająco-atakującego (trzeba się dowartościować) w kierunku co niebezpieczniejszych anomalii. W szczególności ,,karuzeli". jest to o wiele bezpieczniejsza metoda niż wytracanie pocisków w kierunku z którego słyszę chrapanie. Oczywiście wymaga to:
- sprintu (diabelnie szybkie to dziadostwo [,,pijawki"])
- paru stalkerów (napojów)
- wyczucia
Wystarczy minimalnie wyminąć anomalię i skręcić, bestie zawsze biegną prosto.
A tak poza tym przeszedłem grę używając jedynie:
- szybkostrzelnego AKS-74U
- jakiegoś 15 strzałowego pistoletu
- vipera 5
- słabych granatów
- m16 (nie pamiętam nazwy z gry)
Czarnobyl... wynik testu bezpieczeństwa... co za ironia...
Awatar użytkownika
kari
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 27 Lip 2008, 12:27
Ostatnio był: 10 Sie 2009, 23:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez PsychoTab w 18 Sie 2008, 20:58

Ogólnie jak pierwszy raz grałem pierwszą pijawę spodkałem w podziemiach Agropromu. Miałem wtedy jeszcze vipera ale sobie poradziłem. uff. wychodze i ide do tych budyneczków na wysypisku. Patrze a tu wesoło brzdąkajacy na gitarce stalker siedziacy przy ciałach trzech pijaw, dookoła żadnych ciał innych stalkerów... hmmm no cóż ide dalej. Wspinam sie na dach i zaczynam pruć do bandytów. jeden pada. ok. drugi. ok trzeci - zaraz ja do niego nie celowałem. jedna pijawa wycieła w 5 bandytów podczas gdy jeden kot zabił dwie.
Awatar użytkownika
PsychoTab
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 07 Sie 2008, 21:38
Ostatnio był: 18 Lip 2009, 08:55
Miejscowość: niby Bydgoszcz ale kto by im wierzyl
Kozaki: 0

Postprzez Vipper w 19 Sie 2008, 09:40

No to ja też ostatnio wszedłem do X16, i ide do przodu, nagle ryk, myśle sobie "ocho, pijawka!" ale to nie była pijawa to był snork! Zacząłem się cofać, snork ląduje przede mną, ładuje mu ołów po całym ciele, snork po chwili pada, i potem wyskakuje drugi.Zrobiłem to samo.

Przestraszyłem się dlatego, że przyszykowałem się na pijawkę, a tu mi wyskakuje snork...
Awatar użytkownika
Vipper
Stalker

Posty: 55
Dołączenie: 07 Sie 2008, 01:20
Ostatnio był: 03 Wrz 2008, 06:14
Miejscowość: Zona
Kozaki: 0

Postprzez StalkerCiastek w 19 Sie 2008, 17:16

Ludzie! Przeszedłem dzisiaj X16 :o . Powiem jedno, nie było ani troszeczke strasznie! W tle przez jakiś czas grała muzyka, ale wkońcu ją wyłączyłem i grałem normalnie. I wtedy też się nie bałem! W ogóle nie było czego sie bać. Wiedziałem, że Pijaw tam nie ma więc było OK. Zombie i Snorki wcale takie straszne nie są. A kontroler to nawet czasem śmieszy ;). Ale teraz muszę iść po raz drugi do Agropromu. Wiem, że będą nowe Pijawki. I się tam boje iść! Wiem, że Agroprom to najmniej straszące labolatorium. Ale ja się Pijawek strasznie boje. Od kiedy w Dolinie Mroku mi jedna wyskoczyła. Przynajmniej mam całkiem porządny noktowizor. Wziełem pare granatów na wszelki wypadek. Może nie bedzie źle ;).
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Postprzez Michu w 19 Sie 2008, 18:14

Nie nazywaj się Stalkerem jak tak srasz na słowo ''pijawka'' :P. Może lepiej zagraj z mamą :D. Luudzie, tą muzyką tylko sobie psułeś klimat, ja sam grałem po nocach w x18, owszem pierwszy i drugi raz bałem się, ale nie aż tak bardzo jak co poniektórzy. Mój sąsiad grając w x18 włączył menu, powiedział nie chce grać i się prawie popłakał, biedne dziecko...
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1557
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 30 Cze 2024, 22:02
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 131

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 1 gość