Call of Duty

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez fjk w 22 Cze 2008, 18:03

ja nie mówię że to terroryści... tylko połowa świata tak mówi... póki do mnie nie strzela nikt, ani do mojej rodziny to ja nie uważam że choćby połowa tych ludzi to "terroryści"... a trailera już zapodałem =P ale fajnie żeś go zlinkował bo sorry ja nie =/ (tzn. ok zrobiłeś bo ja tylko g-online.pl podałem) w każdym razie... skoro ma być w tym roku... to uwarzajcie na demo bo powinno się pojawić.
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Towarzysz Lenin w 22 Cze 2008, 22:45

Terry napisał(a):. Wtedy Afgańczycy walczyli przeciw "Imperium zła"

Zgiń! Z imperium zła to oni walczą teraz. :D

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Keldorn WistBlade w 23 Cze 2008, 14:04

Sorki że się wtrącę bo bycie terrorystą to też sztuka kamuflażu i wtapiania się bez uwagi w tłum, Żadna religia w założeniach nie jest zła i nie nawołuje do przemocy i świętych wojen tylko ludzie o pokrzywionych umysłach ją zakrzywiają, naginają i przerabiają do sytuacji tworząc coś co nazywamy dziś bojownikami za imię Allaha. To jest wszystko tak zagmatwane że tylko Ci są się tym zajmują wiedzą o tym dostatecznie dużo, nie jestem pewny ale większość tych co walczą jako terroryści prawdopodobnie nie wie za co walczy bo jest wykorzystywana przez swoich "przełożonych" do wykonywania ich planów.

Amerykanie, a raczej CIA, pomagali Afgańczykom poprzez dostawy broni i szkolenia bo oni walczyli z komuchami czyli Rosjanami ale ZSRR się rozpadło i CIA zaprzestała pomocy, Ci którzy kiedyś byli szkolenia przez agencje wykorzystali wiedzę by walczyć teraz przeciwko USA co daję do myślenia.

Przykład Palestyny i Izraela - tam dzieciaki od wczesnych lat młodości wychowywane są w takiej a nie innej ideologii czyli zabijać Palestyńczyków czy Izraelitów i dla nich to rzecz pojęta a dla nas wręcz przeciwnie. Tak samo jest z terro oni myślą tak bo są tak wychowywani. Jestem przekonany (oczywiście nie wszyscy są źli i mają niecne plany ale my tego nie wiemy, niektórzy to po prostu uchodźcy czy uciekinierzy szukający lepszego życia) że ludzie przyjeżdżający z krajów określanych mianem wylęgarni terrorystów powinni być obserwowani i pod ścisłym nadzorem, może radykalne posunięcia ale bezpieczne dla kraju. Potem się okazuje że jakiś ktoś mieszkający X lat w jakimś kraju wysadził w powietrze jakiś ważny budynek bądź robi coś innego.


To był duży OFF a teraz coś o CoD, misja Polakami, ja nie widzę w tym nic złego w II Wojnie było tych bitew sporo a zrobienie jakiejś mini kampanii Polskiej to nie duży problem a szczerze to fajnie by było zagrać Polakiem, jeśli nawet nie dało by się zrobić samodzielnej kampanii to nawet podłączyć ja do kampanii alianckiej dając nam kilka misji z udziałem Polskich Żołnierzy.
Ostatnio edytowany przez Keldorn WistBlade, 23 Cze 2008, 14:08, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Keldorn WistBlade
Tropiciel

Posty: 257
Dołączenie: 28 Wrz 2007, 10:44
Ostatnio był: 14 Cze 2023, 12:36
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 9

Postprzez Przemek77 w 23 Cze 2008, 14:07

Przecież możnaby zrobić świetną kampanię "partyzancką" - ataki na posterunki SS, nocne misje z wysadzaniem pociągów, mostów, zamachy na esesmańskie "szychy" - pomysłów jest aż nadto, polski udział w II wojnie to nie tylko kampania wrześniowa, Monte Cassino, dysizjon 303 i dźwiganie skrzynek do Berlina za "Krasnuju Armiju".
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Postprzez Raven422 w 23 Cze 2008, 14:26

Mi też się już przejdła 2 Wojna Światowa moze by było coś o wojnie w vietnamie?Niewiele jest fajnych gier w tych klimatach...a najgorsza jest Szlak Bohaterów :wink:
Awatar użytkownika
Raven422
Tropiciel

Posty: 304
Dołączenie: 21 Cze 2008, 19:20
Ostatnio był: 28 Wrz 2016, 13:35
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 20

Postprzez fjk w 23 Cze 2008, 14:38

jeśli idzie o partyzanckie to bym usiałobyć połaćzenie: splitner cella, assassins creed (wyroki), CoD'a własnie (ataki)... ale też pamiętjamy że bez "super uber rambo bohatera" co wszystko potrafi...+ jakieś "liczniki" tego jak cię poznają dojcze, plus kapusie, etc. itd. itp. beleble... więc to takie trochę trudne i nie oszukujmy się nie sprzedałoby się =/
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Przemek77 w 23 Cze 2008, 14:41

w życiu, żadne tam "Splinter celle". Nie myl partyzantów z jakimiś tajnymi agentami. Poczytaj sobie jakieś wspomnienia partyzanckie, akcji tam było od cholery - metoda "napad i odskok". Klimacik byłby niezły.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Postprzez fjk w 23 Cze 2008, 15:16

splinter celle... akurat trochę wiem o partyzantach (niezadużo ale zawsze, pzoatmy mój dziadek był AKowcem)... splinter cell dlatego bo skradnkowe elemnty (jak np. cięgonią i się ukrywać na wiczró musisc, albo w trakcie godziny policyjnej) tyle. a tak to ja sięciesze, byle im się udał ten CoD5... ale jak nie to najwyżej... jeszcze RA3 i SC2 wdrodze... a może nawetBiA: Hell's Highway (jak ruszy... chociać bioshock i moH:A płynnie chodziły na lowach ) pożyjemy zobaczymy... czekajmy na gameplay.
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Microtus w 18 Lip 2008, 08:19

Grę mam od wtorku, wiem, wiem, że już wielu zapomniało o niej.
Jestem pod wrażeniem - grałem wczoraj ze 3 godziny, gra jest zrealizowana jak dobry film (w singlu). Natomiast multi kosi, strasznie jednak wk....iają mnie masy camperów, zwłaszcza takich z wyższymi poziomami. Znalazłem jeden fajny serwer gdzie campować mogą tylko snajperzy i tam było w miarę spoko choć ciągle ktoś tam wylatywał za łamanie zasad.

Mam tylko parę pytań: Osprzęt w broniach pojawia dzięki używaniu ich?
Na razie mam tylko celownik do kałacha i granatnik.
Pytanie drugie: jak wpadam na gościa - to dźga mnie nożem - można to robić jakimś klawiszem czy trzeba mieć jakiegoś perka?
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Postprzez fjk w 18 Lip 2008, 08:24

eobisz wyzwania... akurat musisz zabić każdą bronią bodaj.. 175 , w strzlebach bodaj 100... i masz wszystkie unlocki , potem robisz heady i masz maskowania....
We have our objectives... That's all.
Awatar użytkownika
fjk
Łowca

Posty: 400
Dołączenie: 27 Lis 2006, 17:41
Ostatnio był: 01 Sie 2010, 11:07
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 1

Postprzez Crisu w 18 Lip 2008, 12:47

Microtus: Ja namiatam w CoD'a Czwartego przez cały czas, więc jeśli chodzi o mnie to nie ma takiej opcji bym zapomniał...

Kamperzy z wysoką rangą powiadasz. Nie dziwię im się - sam parę razy bawiłem się w "Traf heada!".
Po prostu klient kiedyś śmigał ze złotym AK, wyciąłem gnoja, a jako, że brakowało mi ammo to po chamsku
zabrałem jego oręż.
W tym momencie zdałem sobie sprawę z tego co trzymam w łapkach - złotego kałasza.
I od tamtego czasu staram się z broni szturmowej trafiać głowostrzały.

Dlatego kampią - prawdopodobnie starają się zdobyć złotą broń danego typu.

- - -

Osprzęt, w sensie kolimatory, tłumiki i takie tam?
Dostajesz zabijając normalnie. Za trafianie headów zgarniasz wzory kamuflażu.
Granatnik (n00blauncher) masz od samego początku.

Nożem ciachasz za pomocą klawisza V.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez Maniek92 w 18 Lip 2008, 13:22

Ja 55 lvl nabilem w 25h ;). Gralem na serwerze z z 45 slotami tryb hardcore i wiecznie full. Świetnie mi sie na mapach snajpiło ponieważ wrogom ciezko bylo podejsc.
Awatar użytkownika
Maniek92
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Lip 2008, 00:22
Ostatnio był: 23 Paź 2009, 23:32
Miejscowość: Pawłowice
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości