Laboratoryjna Groza

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Mike w 08 Lip 2008, 22:22

W sumie najstraszniej jest w X18, ale tylko za pierwszym razem, potem już wiesz czego mniej więcej się spodziewać, ale i tak klimacik jest.
Awatar użytkownika
Mike
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 06 Sty 2008, 12:58
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 18:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Polski zolnierz w 08 Lip 2008, 23:39

Najciekawsze to jest laboratorium w Dolinie Mroku. Ja jestem ciekaw co będzie w Clear Sky. x18 i x16 nie będzie miało miejsca ze względu na fabułę, on tam pierwszy był i stamtąd 1 żywy wyszedł. Ja jestem ciekaw co na nas szykuje w Czarnobylu 2 (Oko Moskwy), niby idzie się z Limańska, ale jak tak patrze niczym Mózgo-Trzep i raczej będą podziemia...strzeżcie się ci którzy mają tam iśc!
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Postprzez MaciejanHK w 09 Lip 2008, 08:26

Mike napisał(a):W sumie najstraszniej jest w X18, ale tylko za pierwszym razem, potem już wiesz czego mniej więcej się spodziewać, ale i tak klimacik jest.


Ja pierwszy raz wszedłem do X18 z kumplem(było to 28 sierpnia w moje urodziny). Jak zobaczyłem latające skrzynki dałem mu myszkę :) Zaczął rzucać granatami w puste miejsca aż wywalił wszystkie 16. Wtedy wziąłem sprawy w swoje ręce i zacząłem strzelać w ściany pod skrzynkami :) Potem nie wchodziłem do laboratorium, aż do momentu gdy obejrzałem film z YouTube. Jak wiedziałem co tam spotkam od razu przeszedłem. X16 też, zaraz po obejrzeniu filmu. Z X10 w roli głównej filmu nie ma (a przynajmniej nie było) więc to laboratorium przechodziłem tydzień. Odbywało się to mniej więcej tak:

Idę, idę ,idę. Ryk pijawki. 2 strzały. Sprintem zawracam. Wyjście do czerwonego lasu. Wracam do Baru. Idę do czerwonego lasu. Wchodzę do X10. Idę, idę, idę....

I tak kilkanaście razy dziennie. :)
Tu kiedyś będzie wiersz o Stalkerach. Napisze go, jak będzie mi się nudzić.
Awatar użytkownika
MaciejanHK
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 07 Lip 2008, 22:02
Ostatnio był: 16 Maj 2009, 13:09
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 0

Postprzez maltese w 12 Lip 2008, 21:58

nienawidzę gdy ze strachu podskakuje, zawsze musze sie przekonywać żeby dalej grać w tą grę :|
maltese
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 12 Lip 2008, 21:51
Ostatnio był: 17 Paź 2008, 19:17
Miejscowość: obok lublina
Kozaki: 0

Postprzez Ali w 13 Lip 2008, 22:27

[quote="Towarzysz Lenin"]Mutanty z labu nie wychodzą, chociaż raz wystraszyłem się pijawy w małym domku koło stacji benzynowej. Na terenie fabryki z bandytami nie ma mutantów.

Mutanty może nie wychodzą ale z czasem jak masz ostatnie misje to jest ich coraz więcej na terenie np.Agropromu.
NA TERENIE FABRYKI Z BANDYTAMI SĄ MUTANTY ! 2 pijawki dziś spotkałem i trzech snorków :) Prosze nie pisać głupot nowicjuszom :]

- - -

Nigdy sie nie bałem w laboratoriach.Gdy sie przechodzi wszystkie części Silent Hill to żadne laboratoria nie robią stracha.Wystarczy mi noktowizor i pewność że moja broń sie nie zatnie :] Dzis znalazłem fajne miejsce na terenie Agropromu troche za mapą ale jest kawałek trawki gdzie leży ok 6 artefaktów tych kwiatów czy jak to sie zwie za 2,500 RU.
Albo zabawa z grupką psów ganiajacych cie dookoła anomalii co sie zazwyczaj źle dla nich kończy :D

Ali, już dziś zgarnąłeś jednego warna. Nie ode mnie, ale sam fakt.
Nie pisz posta pod postem. Edytuj z łaski swojej. -C17
...Znajdują obszar na swoja bazę...chcą sie przedostać do sarkofagu, mówie wam.. a gdy nadejdzie odpowiedni czas powinnismy sie trzymać jak najdalej od nich...
Awatar użytkownika
Ali
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 10 Lip 2008, 15:02
Ostatnio był: 16 Lip 2008, 14:15
Kozaki: 0

Postprzez Mibixos w 13 Lip 2008, 23:03

W X16 mialem stresa jak mi te skrzynki nad głową latały :wink:
I maly stresik jak 1 raz w Agropromie bylem(moja pierwsza pijawka :wink: )
Awatar użytkownika
Mibixos
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 26 Cze 2008, 19:12
Ostatnio był: 31 Gru 2008, 20:25
Miejscowość: Zadupie wielkopolskie
Kozaki: 0

Postprzez Darth ReX w 13 Lip 2008, 23:12

Mibixos napisał(a):W X16 mialem stresa jak mi te skrzynki nad głową latały :wink:
I maly stresik jak 1 raz w Agropromie bylem(moja pierwsza pijawka :wink: )

Pierwsza pijawka każdego wykańcza psychicznie. Tak samo, jak pierwszy kontroler.
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 23 Wrz 2024, 17:28
Kozaki: 224

Postprzez Mibixos w 13 Lip 2008, 23:29

Zdecydowanie moge sie zgodzić :wink:
Awatar użytkownika
Mibixos
Stalker

Posty: 74
Dołączenie: 26 Cze 2008, 19:12
Ostatnio był: 31 Gru 2008, 20:25
Miejscowość: Zadupie wielkopolskie
Kozaki: 0

Postprzez Ali w 14 Lip 2008, 10:48

Niema co porównywać grozy laboratoriów a opuszczonej fabryki nad Jantarem... ciekawe od kogo dostałem warna i za co... wyluzujcie troche bo żyć sie z wami nieda...

Za co? Za głupotę to raz, a teraz za double post. Dostałeś już ostrzeżenie słowne. - Inf.
...Znajdują obszar na swoja bazę...chcą sie przedostać do sarkofagu, mówie wam.. a gdy nadejdzie odpowiedni czas powinnismy sie trzymać jak najdalej od nich...
Awatar użytkownika
Ali
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 10 Lip 2008, 15:02
Ostatnio był: 16 Lip 2008, 14:15
Kozaki: 0

Postprzez Pastoreq w 17 Lip 2008, 00:40

ja pamietam gdy pierwszy raz bylem w x-16 (gram u kolegi zawsze) gdy wydobywaly sie jakies dzwieki typu warkot snorka, to zawsze odwracalem sie w strone sciany (na realu) i pytalem sie kolegi czy nic tam nie ma :)

P.S jakie mutanty czychaja w tym laboratorium w czerwonym lesie??
Pastoreq
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 12 Lip 2008, 19:20
Ostatnio był: 17 Lip 2008, 01:27
Miejscowość: Płock
Kozaki: 0

Postprzez CLEAR SKYline w 17 Lip 2008, 00:50

Nie powiem co tam spotkasz, ale powiem, że to znika, a do tego wracając będzie trudniej (jak zwykle).

Uważam, że każdy lab jest straszny, i to nie tylko za pierwszym razem. Wciąż mam przyśpieszony puls wchodząc do X16, z tym, że teraz wiem, gdzie rzucić granat, żeby zabić jak najwięcej zombie.
ImageImage
11% graczy uważa że najważniejsza jest grywalność, jeśli należysz do tych 89% dla których ważniejsza jest grafika to p...l się.
Awatar użytkownika
CLEAR SKYline
Łowca

Posty: 464
Dołączenie: 13 Lis 2007, 21:07
Ostatnio był: 29 Sty 2013, 15:25
Miejscowość: 3OHA -> БAP -> APEHA
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: 1

Postprzez kari w 27 Lip 2008, 12:50

Dziś, po 5 dniach odkładania tego wszedłem do X18 (teraz zbieram się na X16), jedyne co spotkałem to trzy elektryczne kule, dwa snorki (są urocze), nibyolbrzyma , i jednego poltera,( którego przypadkowo zabiłem jednym strzałem bo usłyszałem ryk i strzeliłem) ci co przeszli X18 pewnie wiedzą jaką ulgą jest usłyszeć komunikaty wojskowych w labolatorium. całość trwała 7 minut z sekundami. uzbrojenie miałem słabe bo tylko kałach (a właściwie to co z nim zrobiono w grze) i 97 sztuk amunicji plus 2 granaty (te słabe), bez pistoletu, nibyolbrzym jest strasznie wytrzymały dwa magazynki na niego poszły a strzelałem w głowę. Wychodząc byłem szczęśliwym posiadaczem ulepszonego kałacha (specnazu) i trzech sztuk amunicji. I jeszcze jedno... skąd wziąć granatnik bo bez niego boję się wejść do X16?
Czarnobyl... wynik testu bezpieczeństwa... co za ironia...
Awatar użytkownika
kari
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 27 Lip 2008, 12:27
Ostatnio był: 10 Sie 2009, 23:23
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość