Polskie produkcje

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Postprzez Touchdown w 15 Gru 2005, 19:29

Teenagent rzadzi! Serio! A co do nielogicznych zagadek to, Erjot... Skaut w porównaniu do gry Normality (ktos zna to oprócz mnie?) to najbardziej logiczna gra wszechczasów. Norm to siedlisko najbardziej dziwacznych, debilnych i bezsensownych zagadek jakie kiedykolwiek powstaly (do tego stopnia, ze w instrukcji do gry zawarte sa podpowiedzi dotyczace praktycznie calej gry!). Ale smiechu jest przy niej co niemiara. Ale to tak na marginesie.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Reklamy Google

Postprzez Konjad w 01 Sty 2006, 11:32

Polanie 2 ! To dla mnie jedyna dobra polska gra. Wlasciwie dobra to malo powiedziane, ta gra jest swietna!
Image
Awatar użytkownika
Konjad
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 29 Sie 2005, 20:03
Ostatnio był: 27 Sie 2011, 16:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Postprzez ST4LK3R w 01 Sty 2006, 12:46

Earth 2160 ostatnio pnie sie w góre...Wysoka jakosc, niska cena - tego trzeba na rynku gier :)
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Erjot w 01 Sty 2006, 16:15

Odnosnie polskich produkcjii to coraz glosniej jest o grze Burzuazja: Perla Pustkowi (projekt ten sledze od dawna i czekam z niecierpliwoscia)
http://burzuj.nma-fallout.com/
zapowiada sie na porzadnego cRPG w klimacie Fallout :)
Awatar użytkownika
Erjot
Tropiciel

Posty: 299
Dołączenie: 09 Paź 2005, 15:19
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:15
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez panish w 01 Sty 2006, 17:05

Polskie produkcje... Widze, ze na tym podforum zapanowal lekki chaos, wiec trzeba "posprzatac"! :wink:

Cóz, Polska nigdy nie byla gigantem na rynku gier komputerowych. Trzeba przyznac, ze malo u nas graczy, którzy gotowi sa wylozyc spore pieniadze na kolejny oryginal. Dlatego nawet polskie gry, sprzedawane za granica, u nas kosztuja grosze. Jako najlepszy przyklad podac mozna Painkillera. Kiedy bylem na obozie w Anglii, poszedlem do sklepu z grami, aby przyjrzec sie, w co ci Angole graja. Oprócz tego, ze bylem zaskoczony poziomem wystawy (cala powieszchnia podporzadkowana grom, liczne gadzety, figury przedstawiajace bohaterów gier wielkosci czlowieka) zdziwilo mnie to, ze owy Painkiller sprzedawany byl po cenie 29 L. Po powrocie do domu z ciekawosci zaczalem przegladac zagraniczne sklepy internetowe. I jak zobaczylem, ze Walmart sprzedaje go za 39 $ to sie lekko zdziwilem. Jedank okazuje sie, ze producenci gier potrafia dbac o polskiego gracza. :wink:

-------------------------------------------- :) mam te gry :) --------------------------------------------

Earth 2160 - swietna futurystyczna strategia, ogólnie caly cykl Earth jest bardzo powazany za granica.

Chrome - fajna strzelanka. Moze nie spelnila wszystkich moich oczekiwan, ale bylo niezle.

Painkiller - przy nim Serious Sam wymieka. Bajeczna oprawa graficzna i tony przeciwników . Czego chciec wiecej?

Xpand Rally - bardzo udany "niby symulator" WRC. Szkoda tylko, ze Techland nie mial kasy na wykupienie licencji prawdziwych wozów.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiec byc moze nie jestesmy takim mocarstwem w tworzeniu gier jak Rosja, Francja albo USA, ale przyszlosc (wedlug mnie) wyglada naprawde obiecujaco. Obowiazkowo musze wspomniec o szalenie dobrze zapowiadajacej sie grze Wiedzmin studia CD Projekt RED.
Awatar użytkownika
panish
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 07 Maj 2005, 16:36
Ostatnio był: 19 Lut 2018, 05:22
Miejscowość: Warszawa
Kozaki: 1

Postprzez Soviet w 01 Sty 2006, 20:06

Chrome - takie sobie, ale jak na Polske to calkiem niezle.
Earth 2160 - swietna, doceniona giera, robiona przez zapalenców.
Painkiller - temat rzeka, ogromny kasowy przebój, goscie w niego grajacy zarabiaja grube setki tysiecy dolców. Zdetronizowal trzeciego Quaka, teraz na tron powraca czesc czwarta. Moze jakas dpowiedz People Can Fly :wink:.

Czekamy na:
Wiedzmin - zapowiada sie dobrze, ale czy Aurora ma szanse z nowym Morrowindem, Gothicem, Nevewinterem? Obiecuje, ze kupie oryginal jesli gra bedzie dobrze oddawac realia sagi Sapkowskiego. Na pewno spodoba sie tym, którzy nie lubia polaczenia RPG\TPP\FPP jak to ostatnio jest w modzie.

Przykro mi, ale nie przychodza mi do glowy inne polskie gry, na które czekamy...
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 19 Cze 2024, 22:59
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Postprzez SzErN w 25 Mar 2006, 18:01

Male uaktualnienie do mojej ostatniej wypowiedzi w tym temacie.
Do gier wyczekiwanych przezemnie doszedl Call of Juarez, zapewne juz wszystkim znana produkcja wroclawskiej ekipy z Techlandu; niedlugo ma miec swoja premiere, dziwi mnie tylko maly wklad w kampanie reklamowa :roll:
A do grona gier, które mnie ostatnio zainteresowaly doszly 3 pozycje w tym jedna jak narazie anonimowa, a wiec:
FRATER - gra bardzo podobna pod wzgledem rozgrywki jak i wygladu(mam tu na mysli interfejs) do slynnego juz Diablo, premiera jak narazie ustalona na pierwsza polowe tego roku. www.rebelmind.com
TWO WORDS - gra action-RPG robiona przez ludzi odpowiedzialnych za m.in. Earth 2160, wyglada i zapowiada sie bardzo smakowicie. www.2-worlds.com
Trzeci interesujacy mnie projekt jak narazie nie ma jeszcze nazwy, nie zostaly tez przedstawione zadne screny czy dokladniejsze informacje na temat samej gry, wiadomo jedynie ze bedzie to action horror FPS smigajacy na podrasowanym silniku Painkillera :twisted: http://www.thefarm51.com
Awatar użytkownika
SzErN
Tropiciel

Posty: 386
Dołączenie: 11 Lis 2005, 13:56
Ostatnio był: 05 Maj 2009, 23:21
Miejscowość: okolice Kobierzyc woj.Dolnoslaskie
Kozaki: 0

Postprzez mons w 25 Mar 2006, 19:08

dwa swiaty wyglada bardzo obiecujaco - moze to nie Gothic bo tu chodzi tylko o siekanie ale ... wyglada spoko ;)
Awatar użytkownika
mons
Łowca

Posty: 485
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 18:49
Ostatnio był: 26 Kwi 2011, 17:43
Miejscowość: Stolica
Kozaki: 1

Postprzez ThaiWarrior w 25 Mar 2006, 19:42

wszedlem na strone gry BURZUAZJA i w menu wyboru jezyka powalil mnie obrazek!!!!
normalnie zamast byrzuazja moglo by tam pisac PRYPEC albo CZERNOBYL !!!!! obraz klimatem prosto wyciagnientym z naszego kochanego Stalkusia. Poza tym odwiedzilem strone THE FARM 51 i czuje , ze to bedzie kolejna ga dodana do moich przyszlych celow zakupowych . A tak na marginesie to szkoda , ze nie mozna zabic ufoka :D :D :D

a moje typy polskich gier? To gralem tylko Chrome i Xpand rally .Chrome wywarl na mnie powalajace wraznie(wowczas)grafika, a i rozgrywka bardzo mi se podobala(szczegolnie misja , gdzie w pierwszej jej czesci trzeba bylo sie dostac do anteny i costam wylaczyc, oczywisce nie bedac zauwazonym). Xpand rally natomiast zauroczylo mnie grafika, modelem jazdy, modelem uszkodzen(takze kierowcy) i zupelnie nie przeszkadzalo mi, ze nie ma tam przawdzywych mark samochodow.
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez Underhill w 25 Mar 2006, 21:21

http://www.2-worlds.com/ no to zobaczcie sobie to, a jezeli malo to poczytajcie nowe CDA. A odnosnie innych polskich produkcji to podobal mi sie chyba tylko X-Pand.... wychwalany przez wszystkich Painkiller jakos mi nie podszedl.
Underhill
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 25 Lis 2005, 16:42
Ostatnio był: 09 Lut 2007, 10:28
Kozaki: 0

Postprzez Erjot w 25 Mar 2006, 22:21

Chyba uslyszalem slowo klucz „Burzuazja”na ta gre czekam prawie tak dlugo jak na stalkera.
Po przejsciu Fallouta i Fallouta 2 i przeczytaniu wielu artykulów na stronie „Burzuji” to po prostu az slinka cieknie :D i do tego to bedzie polska gra !
Awatar użytkownika
Erjot
Tropiciel

Posty: 299
Dołączenie: 09 Paź 2005, 15:19
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:15
Miejscowość: Poznan
Kozaki: 0

Postprzez ThaiWarrior w 25 Mar 2006, 22:49

wiem co czujesz RJ(ErJot :wink: )jak tam sobie czytalem artykuly n ich stronie to normalnie w taki zachwyt wpadalem jak nigdy. a najbardziej podoba mi se to , ze akcja toczy sie w "naszych stronach". zawsze chcialem grac w gre , gdzie mozna by robic/walczyc/zyc/istniec/egzystowac na terenie Polski, a juz w szczegolnosci w tak ulubinych klimatach przezemnie jak swait po atomowej wojnie
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości