[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez HitFan w 05 Wrz 2016, 18:23

Cromm, Umiesz to naprawić?

I tak btw. jak ekipa MISERY chce zrobić coś dobrego dla ludzkości, to nauczcie tego moda działać po zminimalizowaniu.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 30 Kwi 2024, 13:34
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 05 Wrz 2016, 18:28

Misery działa świetnie po użyciu alt+tab. Potwierdzone na Win XP i 7. Chyba że masz na myśli działanie w okienku.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 05 Wrz 2016, 18:32

@HitFan Wystarczy minimalizować będąc w głównym menu ;) -win8 i 10.

W przypływie geniuszu... postanowiłem udać się w miejsce zbiórki i wszystkich zabić przed zainicjowaniem łańcucha ewakuacji. :E
Po owym doświadczeniu postanowiłem opublikować wiersz :suchar: :suchar: :suchar: :suchar: skala 4/5
:

Ucieczka z miasta Prypeć.

Chciałem być sprytny :|
Znowu wszyscy byli :)
Zabili innych :D
Zabili mnie :E
Odleciały Helikoptery :omatko:
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 05 Wrz 2016, 19:06

Cromm Cruac napisał(a):Ja chyba wiem co jest grane. Jak zrobiłem AN3 to przez pomyłke wykasowałem siatkę AI pod waypointem Strieloka i grę kraszowało przy ewakuacji. Ktoś to naprawił (już nie pamiętam kto) przez edycje all.spawna, ale postawił tego waypointa w uj daleko od oryginalnej ścieżki. I ten zpaczowany all.spawn jest teraz wszędzie, włączajac AN4

Junx wrzucił na forum, a kto zrobił – nie wiem. To znaczy fix był dla M.S.O., ale to był chyba ten sam all.spawn.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Cromm Cruac w 06 Wrz 2016, 11:01

HitFan napisał(a):Cromm, Umiesz to naprawić?

Może bym i umiał, ale all.spawn to strasznie wredna dziwka. Łatwo cos spieprzyć. Rzucę temat na forum Mizerii. Może ktoś naprawi.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 19 Wrz 2024, 22:19
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [MISERY]

Postprzez HitFan w 11 Wrz 2016, 00:22

A mnie dziś MISERY kompletnie zaskoczyło. Poszedłem po dokumenty do Jupitera załadowany w m.in. 150 śrutu i 20 granatów WOG-25P przygotowany na jakieś kontrolery, potergeisty czy nibyolbrzymy, a oprócz vaniliowych psów i zombie spotkałem tam tylko 6 snorków. Żadnych kozackich mutantów :/
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 30 Kwi 2024, 13:34
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 11 Wrz 2016, 08:55

Myślałem że tylko ja takie pustki miałem. U mnie był tylko jeden nibygigant (dwa granaty z granatnika i trup), stado kotów, trzech bandixów i dopiero obok helikoptera 4 nibypsy psioniczne. W sumie pikuś, a poszedłem tam zaje*any pociskami do kałasza, bo tam miliardy stworów podobno miało być. Zawiodłem się.
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 11 Wrz 2016, 09:31

Takim to dobrze, ja tam 3 razy próbowałem bo mi się naboje kończyły :E do tego nawet używałem tego akm co jest przy koparce bo tam było ammo do niego, tylko po to żeby dać dyla żywcem, a tu panowie piszą że tam nic nie ma, możliwe że na mrocznym zaułku jest tam coś więcej bo ja nigdy na normalu nie grałem ;) więc nie wiem :/

Właśnie miałem kiedyś pytać czy można się tu uzależnić od używek, tak jak w innych grach że trzeba to potem brać bo ujemne efekty uzależnienia dają się we znaki (sorka ale za dużo Fallouta ;) ) czy można walić do woli?
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez trolololo w 11 Wrz 2016, 11:45

Jednym zdaniem, panowie powyżej, mieliście fuksa.
Radzę wchodzić tam "bacznym wejściem", podczas robienia misji z "ostatnimi zmianami", a następnie kierować się po budynku w stronę głównego wejścia, eliminując z budynku ewentualne burery, kontrolery, i snorki. Z nibolbrzymami (na ogół jest tylko jeden) cherami (ja miałem dwie), i pijawkami (miałem, ale później) nie zadzierać, bo albo trzeba za dużo ammo, albo są za szybkie. Można, dla bezpieczeństwa, użyć kilku granatów. Przy wyjściu z budynku, w którym się poruszaliśmy, bierzemy coś na promieniowanie, i biegniemy na rusztowanie, nad schowkiem Stroełoka, ale uważamy na Izlomy (połamańce). Z rusztowania snajpimi to co się da, i wchodzimy do budynku. Będą tam nawet trzy poltergeisty, ale one są niegroźne, chociaż wkurzają. Następnie w hali z helikopterem wskazujemy na przewrócony regał obok przejścia, i zdejmujemy dwa nibypiesy. Jak stoimy na regale, to się nie "rozmnażają". Jak najszybciej zbieramy dokumenty, (Te w hali z polterami najpierw), i uciekamy. Jak wracamy, to należy uważać żeby zza rogu nie zaskoczył na Zombie. Ja miałem przy wyjściu istną hordę bezmózgów, i radzę ich wszystkich zdjąć z "mostu", tam gdzie leżą dokumenty w sali z poltergeistami, bo koło wejścia może być stado pijawek. Jeśli skończyła wam się amunicja, to weźcie jakiś pistolet od zombiaka, i amunicję do niego. Wbrew pozorom nie zacina się prawie w ogóle. Następnie biegiem na jakieś podwyższenie w moim przypadku było to kilka betonowych płyt, z czego jedna nachylona. Zdejmujemy pijawkiz i zombie, No chyba że są tam snorki, lub chimera(y), wtedy macie przekichane, i musicie uciekać na rusztowanie, a z niego z powrotem do budynku którym przyszliście. Na schody może wejść tylko pijawka, kot, i pies. Jeśli przeżyliścid - gratuluję, ja to zrobiłem w "gumce" SSP-99, i startowej kurtce bandyty. Jeśli nie, jesteście bezużyteczni, i :u3:
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: [MISERY]

Postprzez HitFan w 11 Wrz 2016, 14:03

Ja za pierwszym podejściem do MISERY miałem 2 poltery, nibypsy psi i kontrolera. Wszystko rozwalałem z tej konstrukcji, pod którą jest schowek Striełoka.
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 30 Kwi 2024, 13:34
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 11 Wrz 2016, 16:38

ja tylko raz miałem jakikolwiek problem tam. Między innymi jak byłem spłukany bo kupiłem sobie SEVE, i nie miałem hajsu na pociski. Trochę nafarmiłem z zombiaków tu i tam, oraz z powinnościowców(kibicuje wolności, i pokój :u4: :u4: :u4:)
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez GajgerW w 11 Wrz 2016, 16:57

Prawdę mówiąc, jak zaczynałem przygodę z Misery na "rooki" to mi tyłek odpadł ze zdziwienia - Dostałem takie lanie, że ho ho. Było tam dosłownie wszystko co zabija i to w wieloosobowych grupach. :E

Następnie jak już się wczułem i zapamiętałem co i jak, przesiadłem się na ciemny zaułek i regularny mod. Zdziwiło mnie to właśnie, że było o wiele mniej morderczych mutantów a przeżyć jakoś szło ;)
MISERY 2.2.1 100/100

:

попутного ветра :)
Awatar użytkownika
GajgerW
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 22 Gru 2011, 01:11
Ostatnio był: 13 Sty 2023, 02:37
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 49

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość