Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Woland w 15 Maj 2016, 18:48

Sobie też, pośrednio. Ale poza tym naprawdę, nie bawi mnie nic. Absolutnie.
No jeszcze dziwnie fajnie mi jak wywalam wszelkie pamiątki i tak dalej.

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Alchemik.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Poldzer w 16 Maj 2016, 11:13

Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1015
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 14 Lip 2024, 16:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

Re: Co was cieszy?

Postprzez Arapskyy w 19 Maj 2016, 16:21

Nauczyciele już wystawiają proponowane oceny, ale na szczęście nie mam żadnego zagrożenia.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wiewi0r w 22 Maj 2016, 01:03

Skończyłem, po prawie dwóch miesiącach z przedmiotem, zanim on skończył ze mną. :D
Zostały mi tylko 4 egzaminy, i koniec studiów. (Ile można?!) Pierwszy w poniedziałek, reszta w sesji.

Poza tym, dotarły do mnie większe zakupy maszynkowo-goleniowe (maszynki na żyletki, różne żyletki, pędzel, mydła); odkopanie w szufladzie pióra, które dostałem z okazji bodajże matury... za chwilę pójdę szukać rurek na bazarku. :suchar:
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was cieszy?

Postprzez Arapskyy w 25 Maj 2016, 14:56

Cieszy mnie to, że mój wujek chce sprzedać telefon za 200 złoty - Huawei - w dość dobrym stanie tylko głośnik jest zepsuty, ale to się naprawi. Już se go zarezerwowałem, a jeśli to nie wypali to se kupię innego.
Awatar użytkownika
Arapskyy
Stalker

Posty: 76
Dołączenie: 17 Mar 2016, 20:13
Ostatnio był: 12 Kwi 2017, 12:59
Miejscowość: Polska
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Re: Co was cieszy?

Postprzez smichal74 w 25 Maj 2016, 19:58

Cieszy mnie to że byłem na 3 dniowej wycieczce, dziś wróciłem i mam jeszcze 4 dni wolnego :E
Windows 10 pro,I5 7400,Rx 470 Gigabyte G1,8 Gb ram ddr4,XFX Core ts550w,MSI h110 pro-vd,Toshiba p300 1tb,Adata Su800 128gb.

ImageImage
Awatar użytkownika
smichal74
Tropiciel

Posty: 274
Dołączenie: 16 Mar 2012, 16:32
Ostatnio był: 13 Cze 2021, 19:42
Miejscowość: Zona/bar
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Striker
Kozaki: 45

Re: Co was cieszy?

Postprzez Woland w 25 Maj 2016, 20:21

Może i mam depresję i inne zaburzenia ale k*rwa, jak słucham posłów czy kleru- odkrywam że moja kondycja psychiczna wcale aż tak nie leży xD

Za ten post Woland otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Aoryst.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Co was cieszy?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 30 Maj 2016, 17:51

Dzisiaj podczas kolejnego maniakalnego grania w Zew Prypeci urzekła mnie pewna scena. Spotkałem czterech powinnościowców, z którymi zwiedziłem chyba całą mapę. Zabicie pijawek, zbieranie artefaktów, eliminowanie bandytów i na koniec ostatnimi oddechami dociągnięcie do Janowa- z podziurawionym kombinezonem, resztką amunicji i pełnym plecakiem. Z żołnierzy ocalał tylko porucznik Grazia(Bułat i Sfera), który zaczął później grać na gitarze. Tu przypomniały mi się wszystkie przygody w Zonie- od strzelania do bandytów w Kordonie, obrony Wysypiska, słuchania gitary i innych momentów w Cieniu, do transakcji i misjach w przerażającej Prypeci w Zewie. Wszystko to oprawione wieloma emocjami-od klnięcia na skończenie się magazynka, strachu przed pijawkami, kombinacjami nad tym, co kupić, a czego nie, co wziąć , dokładne czytanie wszystkich opisów i dokumentów, wnerwianie się na niedopowiedzenia i wkur$ się na śmierć, czy też śmiech z bugów. Na koniec oglądanie zakończenia w Zewie Prypeci i czekanie na następną część...

Takie piękne wspomnienia, godziny obsesyjnego grania i gwałcenia myszki i klawiatury, parzenia sobie kawy i robienia herbaty o drugiej nad ranem, gdy oczy już się zamykały, a Kopaczi samo się nie zrobi. Zamykanie drzwi, aby nie pobudzić rodziców, pospieszne robienie lekcji, gdy mapa się ładowała czy też notoryczne łamigłówki nad fabułą. Wrzeszczenie i przerywanie spokoju publicznego, gdy coś mnie wystraszyło, czy też robienie pauzy i puszczanie Flo Ridy Whistle dla odstresowania. Wreszcie pisanie na forum i czekanie na reakcję waszą, wymyślania nowych rozkmin i czekania na waszą reakcję.

To wszystko zaczęło się od kupienia CD ACTION z Zewem w osiedlowym sklepiku. Piękna przygoda, naprawdę. Cieszę się że dzieliłem i dzielę z wami czas, drodzy forumowicze, szczególnie polubiłem panów PMG, Adama, Trololo-a Mita, Doomera i wbrew pozorom Universala, a także Kowka, DJ Cyca i Tajemniczego, który ma niesamowitą głowę do wymyślania nowych rzeczy no i Imiennego, który z radością wymyśla nową fabułę, frakcje i inne. :E Lubię też pozostałych członków, zarówno obecnych i nieobecnych, ale jestem rad, iż przeżyłem z wami wiele pięknych chwil :D (brakuje tu uśmieszka nostalgii)
Ostatnio edytowany przez PRZEMEK ŁOWCA 04 Cze 2016, 15:33, edytowano w sumie 2 razy
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.

Za ten post PRZEMEK ŁOWCA otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Imienny, Universal, PMG.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 15 Lis 2022, 21:51
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was cieszy?

Postprzez agata w 04 Cze 2016, 15:30

a ja dzisiaj spotkałam Gizbarusa... albo raczej on spotkał mnie. Tak czy inaczej zrobiło mi to dzień :D
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image

Za ten post agata otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Co was cieszy?

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 04 Cze 2016, 15:42

A ja dzisiaj otrzymałem kolimator, chwyt, latarkę i tłumik do asg M4A1. Godzinę spędziłem na puszczanie serii w różnych kierunkach, wywaliłem chyba z 5 magazynków, ale było wato. Okazało się że mimo strzelania najlżejszymi kulkami 0.15 celność była bardzo niezła. Co prawda niezapomniane były miny ludzi, którzy mnie mijali. :D

PS. Poleci ktoś jakiś pistolet ASG? Moje fundusze do 800zł, możecie wysłać na PW :+:
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 15 Lis 2022, 21:51
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was cieszy?

Postprzez HitFan w 05 Cze 2016, 21:31

Byłem wczoraj na ProfiAuto Show. Było świetnie. Sporo zobaczyłem, poznałem kilka ciekawych osób. No i wróciłem z dwoma modelami do domu ;D
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 30 Kwi 2024, 13:34
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Co was cieszy?

Postprzez Poldzer w 06 Cze 2016, 21:38

260zł w 5 minut zarobione :E Szybciej się nie da :D

:

Image
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1015
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 14 Lip 2024, 16:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości