Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Freyowicz w 02 Kwi 2015, 17:08

Cieszy mnie to, że się dzisiaj wyspałem. XD
"Stalkerów wpuszczają do nieba bez kolejki!"
Awatar użytkownika
Freyowicz
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 31 Mar 2014, 15:03
Ostatnio był: 14 Kwi 2016, 01:17
Miejscowość: Конин
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Alchemik w 03 Kwi 2015, 18:13

1. Wypłata. Ponad 7 stówek :D.
2. Że leci Sułtan na tvp1, dawno tak dobrej opery mydlanej nie widziałem.
3. Że po maturze znajdę czas na pójście do lekarza i dla moich kochanych forumowiczów
:

Oraz forumowiczek :caleb:
.

Za ten post Alchemik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Adam.
Alchemik
Weteran

Posty: 656
Dołączenie: 17 Lut 2010, 12:59
Ostatnio był: 09 Sie 2017, 22:09
Ulubiona broń: --
Kozaki: 207

Re: Co was cieszy?

Postprzez Iwaszka w 08 Kwi 2015, 15:47

To, że zdałem prawko i odkładanie hajsu na furę nabrało sensu.

Cieszy mnie też to, że wspaniałomyślny Wave uświadomił mnie, że pomimo, że nie stać mnie na wymarzonego Mustanga, Challengera czy SS'a to są przecież europejskie pseudo muscle cary typu Ford Capri czy też Opel Manta A :D

No chyba, że zaje*ię wóz w JU ŁES EJ i jakos przyczłapię się dziadem tutaj xd
Ostatnio edytowany przez Iwaszka, 08 Kwi 2015, 16:28, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 16:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Co was cieszy?

Postprzez djcycu w 08 Kwi 2015, 16:16

To gratuluję.

Mustang a dokładniej ten znany z NFSU2 wcale nie jest już taki drogi (silniki V6, pojemność 4.0). Trochę rzadki bo większość w ofertach jest do sprowadzenia. Koszt w granicach 40 000 za takie auto myślę nie jest duży patrząc na Challengery, Camaro czy Chargery RT/SRT8 (które czasem są 4 krotnie droższe). Z resztą, klasa auta też jest wysoka. Za podobne pieniądze można kupić ubogie europejskie w miarę młode auto ale gdzie wtedy masz tą renomę i frajdę? :D Z częściami też podobnie. BMW ma droższe części niż Mustang a wcale nie jest mniej awaryjne.

Jakbyś miał problem z Mantami tu w kraju to w Holandii i Belgii tego jest od groma.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Iwaszka.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was cieszy?

Postprzez Iwaszka w 08 Kwi 2015, 16:41

djcycu napisał(a):To gratuluję...

...Za podobne pieniądze można kupić ubogie europejskie w miarę młode auto ale gdzie wtedy masz tą renomę i frajdę? :D Z częściami też podobnie. BMW ma droższe części niż Mustang a wcale nie jest mniej awaryjne.

Jakbyś miał problem z Mantami tu w kraju to w Holandii i Belgii tego jest od groma.

Dziemki, dziemki :) Co prawda teoria za 2 razem ale za to jazdą się obroniłem ;)

Wiadomo - osobiście wolę za ten sam hajs kupić coś z charakterem niż podpieprzać jakimś kilku letnim, super opływowym, stefanowym autem :P
Trochę bólu przy rejestracji i opłatach będzie no i wersji z mniejszymi silniczkami trza szukać - ale wszystko jest do zrobienia.
Takie auto jak ma się dobrego mechanika wypada niekiedy lepiej niż nowsze konstrukcje z EU. Części zawsze idzie wyrwać a montaż prosty i nie skomplikowany. Otwierasz maskę i widzisz gdzie co jak a nie jak w wielu nowych, że wszystko poukrywane pod panelami tid. albo upchane jak w Japońcach ;)

Tutaj fajny dziad:
http://otomoto.pl/chevrolet-camaro-ss-C36465418.html
Aż fajnie się rozmarzyć ;)
i w sumie mieć potem bul dupy, że w US-EJ porobisz rok i kupisz muscla, a u nas (ba nawet dzisiaj tak miałem) mijają cie w takich albo nadęci okularnicy (bez uraz do normalnych okularników xD), albo gówniarze srający hajsem rodziców.
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 16:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 08 Kwi 2015, 16:48

Oj Cycu, Cycu, nie byłoby z ciebie dobrego instruktora jazdy :P Młodemu chłopakowi jako pierwsze auto po eLce oferujesz Mustanga V6?
A Opel Manta naprawdę fajne auto, mam takiego Auto Świata z zabytkowymi autami (dałem za niego 25 złotych chyba) z 2007 roku bodajże, to tam jest ono między innymi opisane. I jeszcze Commodore A. No zdjąć tylko znaczek Opla i można komuś wcisnąć, że to Chevrolet z lat 70. :P
Iwaszka napisał(a):Trochę bólu przy rejestracji i opłatach będzie

Nie, dlaczego? Z tego, co pamiętam, to rejestracja samochodu jako zabytkowy nie jest obowiązkowa.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez djcycu w 08 Kwi 2015, 17:22

No mnie się wydaje że wiek czy staż z prawem jazdy nie jest ważny. O wszystkim decyduje zawartość głupoty w osobniku więc czym mniejsza tym bezpieczniej będzie się zachowywał :E Nie rozumiem dlaczego młodemu kierowcy nie można dać auta z dużym silnikiem. Każdym autem można się zabić, nawet maluchem o pojemności 0.6 litra... Nie powinno się ograniczać ludzi tylko dlatego że ma krótko prawko bo to już jest dyktowanie komuś jak żyć.

Podobnie działa to durne prawo z prawkiem na motocykl czyli od 24 lat... Co to daje? Niekiedy 36 latek ma mniej oleju w głowie niż rozważny 18 letni świeżo upieczony kierowca. Wszystko oczywiście powołuje się na ekspertów ale jak patrzę na te debaty owych ekspertów to jedyna dziedzina w której rzeczywiście są ekspertami to pierdo*enie bzdur...

W wieku 22 lat dostałem papier na 16 litrowe 500 konne monstrum o wadze do 60 ton i długości do 25 metrów. W sumie młody gówniarz ale czy zrobiłem coś głupiego? W Szwecji rozmawiałem z młodą szoferką... Od 18 roku jeździ po kraju podobnym zestawem, w Polsce zaś "eksperci" blokują to w imię pieniędzy (kwalifikacja wstępna której żadne państwo nie wymaga - koszty od 2500 do 5000 zeta) no i wiek... Od 21 lat.

PS: Miałem 250 konne auto z 3.5 litrowym silnikiem. Jeździłem sobie spokojnie, nie uprawiałem rajdów i innych głupot mimo że miało tylny napęd. Stoję sobie zaparkowany przy parku a tu zaraz kupa huku, pisku, odgłosy uderzającego o moje auto żwirku i widzę jak jakieś szczyle zarzynają wyoświetlaną Astrę 1.7... Czy pojemność ma tu znaczenie? Mam nawet znajomego w moim wieku (25 lat). Do dziś szpanuje przed niewiastami głupim zachowaniem w 1.6 litrowej Vectrze...

...a potem zdjęcia i żałoba na fejsbuniu jak zawadzi o krawężnik i *%&@# pół przodu :E
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was cieszy?

Postprzez Terminus w 09 Kwi 2015, 14:12

Cieszy mnie, że udało mi się namówić Marlenkę, robiącą dla rodziny na święta upominkowe zające, do zmutowania jednego z nich ;-)
Image
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Plaargath.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Co was cieszy?

Postprzez paintball_0 w 14 Kwi 2015, 11:05

Wczoraj w pracy gadałem z kolegą o tym, że wiosna jest zimna jak diabli, pada śnieg, deszcz, wieje wiatr (jak się ten polski cyklon nazywa? Waldemar?) a nastolatki i młodzież popiernicza w krótkich rękawkach, w samych bluzach i polarach, bez jakichkolwiek nakryć głowy itd. Ja do roboty chodzę w zimowej kurtce, czapce a nie raz i w szaliku. Kolega tak samo. I doszliśmy do wniosku, że to ta sama zasada co w grach typu rogue-like! Mianowicie jak jesteś na niskim levelu to niespecjalnie zależy ci na odgrywanej postaci. Ale im wyższy level uzyskujesz, tym bardziej zaczynasz dbać o swojego bohatera, bo przeżyłeś z nim masę przygód, zdobyłeś unikalne zdolności i ekwipunek i nie chcesz go teraz stracić. :E

Za ten post paintball_0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Co was cieszy?

Postprzez GTR w 16 Kwi 2015, 16:51

zaje*iście cieszy mnie fakt że zostałem redaktorem na jednym z portalów o tematyce symulatorów wyścigowych. Starałem się o tą posadę jakoś od października/listopada ubiegłego roku, i po kilku moich pracach wrzucanych przez adminów, dzisiaj w końcu będę mógł sam wysłać swój artykuł, ze swojego konta redaktora :D
| Ryzen 5 5600X | 16GB DDR4 3200MHz | RTX 3080 10GB | Windows 10 Pro x64 |
nismo

Za ten post GTR otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Universal.
Awatar użytkownika
GTR
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 13 Kwi 2013, 14:06
Ostatnio był: 05 Paź 2024, 15:35
Miejscowość: Nordschleife
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 72

Re: Co was cieszy?

Postprzez paintball_0 w 16 Kwi 2015, 22:53

Nowy teaser do nowych Gwiezdnych Wojen. Szykuje się fantastyczne widowisko.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Co was cieszy?

Postprzez Leo0502 w 17 Kwi 2015, 16:11

Wracam do domu, a na moim biurku leży dwupak "Ciemnych tuneli" i "Szeptów zgładzonych"
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 18 Wrz 2024, 23:58
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość