Dzisiejsze duchowieństo

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez Terminus w 01 Sty 2015, 11:36

Tylko krowa nie zmienia poglądów.
Przemyślałeś 5 razy swoje poglądy? To zrób to jeszcze 50 razy. Dlaczego to już pisałem CI to kilka razy. Co prawda nic z tego nie zrozumiałeś, ale mi się już nie chce powtarzać i dalej "rzucać perły przed wieprze".
A za PRLu państwo trzymało katabasów za ryj i tu Cie dupa boli

Kilka lat za Bieruta. Potem się dogadali - to kardynał Wyszyński doprowadził do oficjalnego uznania przez Watykan władz PRL-u i zerwania stosunków z Rządem Londyńskim. Pozycja kościoła wynikała właśnie z poparcia władz, dla których KK był jedyną siłą mogącą prowadzić dialog między władzą a opozycją.
Jak nie znasz historii to się nie wypowiadaj.
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Reklamy Google

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez djcycu w 01 Sty 2015, 12:15

Czarna mafia... Fajne dziś ludzie mają poglądy, pie*dolą na lewo i prawo że to KK jest zły i tragiczny a widzę że większość tych ludzi którzy tak sądzą dają się ogłupiać telewizji i łykają te ściemy o KK byle tylko nie widzieć tego co robią z tym krajem politycy... Kraj rozdarty na 50 fragmentów jak nie więcej ale oczywiście "czarna mafia..." Tylko kto ku*wa nakradł miliardy złotych z budżetu państwa... Księża? To przez księży mamy ciężkie życie?

A tu ciekawostka, można być dobrym księdzem? Można! (sam byłem zszokowany że Natanek tym razem trafił do rzeszy ludu):


A co do tego że się ukrywają w KK różne szumowiny to walczyć z KK o to aby oczyścić tą instytucję z gówna i zwyrodnialców! Walczyć nie o zniesienie i zniszczenie tylko o oczyszczenie i wtedy coś może pomoże. Póki co układy i układziki są wszędzie i nie każdy ksiądz jest zły.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mito.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez lehoslav w 01 Sty 2015, 13:18

"[młodzież] zdominowały demony ciężkiego metalu, ciężkiej muzyki [...]". Dalej nie oglądałem.
Jak można coś/kogoś takiego traktować poważnie?
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)

Za ten post lehoslav otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nieznajomy X.
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 15:34
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez djcycu w 01 Sty 2015, 13:47

To obejrzyj dalej. Ja też słucham ciężkiej muzyki techno i metalu i nic nie robię złego ani też nie mam się za opętanego ale mnie te słowa Natanka nie obrażają bo nie bardzo tyczą się mnie i mi podobnych. Popatrz za to na tych którzy gloryfikują na przykład Nergala. On też gra metal ale jak widać niezbyt miłym językiem śpiewany czy też bełkotany... Bardzo obraźliwy na dodatek a sposób w jaki eksponuję swoją nienawiść do religii jest po prostu dziecinny i żałosny jak on sam. Nie dziwi więc że Natanek który zbyt mało liznął tematu (jest także przecież metal o zabarwieniu religijnym) od razu skazał każdego metalowca na wieczne potępienie... Ale bądźmy ludźmi i zrozummy to że w tym przypadku jest zbyt stronniczy.

Nie rozumiem więc jednego... Ktoś wyraża swoją opinię i zwykle zdarza się że część wypowiedzi nie spodoba się ani jednej stronie (każdy znajdzie coś dla siebie) i wystarczy że ten zły i niewygodny fragment wystąpi na początku... Potem nieważne jak prawdziwy i jakże dogłębny będzie dalszy ciąg wypowiedzi. Taki ktoś nie chce słuchać dalej "bo łon powiedzioł że tak, srak... " Noż ku*wa :facepalm: Czy ludzie muszą tak wąsko patrzeć? Lehoslav proszę cię...
Ostatnio edytowany przez djcycu, 01 Sty 2015, 13:50, edytowano w sumie 1 raz
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez trolololo w 01 Sty 2015, 13:49

Mi się wydawało że Natanek ma ekskomunikę. Może lepiej zakończyć ten temat, bo nic z tego nie wynika, takie same dyskusje są na kwejku w gifach o bogu. Dokładnie takie same.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez djcycu w 01 Sty 2015, 14:00

No nie takie same... Ja twierdzę wprost. To co się dzieje w KK jest różne czyli są źli i dobrzy. Same przepowiednie końca świata mówią o różnych zjawiskach, mówi się też że piekło wysłane będzie księżmi i zakonnicami. Jak widać ma to sens widząc kretynów udających księży... Tfu! Ksiądz to nie pedofil czy inny zbok! Taki człowiek powinien być wyeliminowany z życia KK! Ja sobie nie życzę żeby mi taka zaraza podawała komunię świętą w trakcie nabożeństwa! Za to tych księży którzy są naprawdę równymi ludźmi powinno się szanować, bo jak ich dobrze posłuchasz wychodzi na to że uzdrawiają ludzi w sensie duchowym. Próbują dotrzeć, miło wytłumaczyć że tak czy siak się nie robi. A są tacy...

Sam nawet traciłem kilkakrotnie wiarę w Boga ale możecie mi wierzyć... Dostałem kilka wyraźnych sygnałów na jego istnienie i nie daję się ani omamić tym "złym" z KK i fałszywym mediom które przez swoje spekulacje, pseudośledztwa doprowadziły kilku księży do samobójstwa bo tak naprawdę nie maczali palców w aferach pedofilskich...

I ileż mogę powtarzać że media dostały odgórny prykaz wytykać księży, KSIĘŻY!!! Ale nie polityków, nie zwyczajnych ludzi, nie przedstawicieli różnych środowisk. Kościół zły bo utrzymuje głównie teorię ŻYCIA czyli związków heteroseksualnych bez żadnych in vitro, aborcji i innych pseudocudów. Chcecie? Wyeliminujcie KK... Mi wystarczy wiara w Boga i Pismo Święte tylko nie wiem czy wam wystarczy potem siły by żyć w świecie przesiąkniętym śmiercią, sodomią, zniewagą dla heteroseksualnych itd...

To się szerzy w coraz większym stopniu... Żydom także dano palec i chcą całą rękę, już nikt nie chce mówić że Polacy ich bronili, już nie mówi się że Polaków także mordowano... Żyda mordowano, żydowi się należy, żydowi Polska niech płaci... Podobnie będzie z lobby prześmiesznej władzy która wpaja każdemu jaki to KK jest zły...

PS: Religia = zacofanie? Sorry ale jest masa profesorów o których media nie mówią na głos i ci profesorowie są bardzo wybitnymi ludźmi. Za to TVN wrzuca nam takiego Baumana któremu przerwano wykład. Do tego pie*dolą na lewo i prawo jaki to on nie uznany i nie wybitny a to zwyczajny zbrodniarz!

Religia stała się przedmiotem dyskredytacji, manipulacji i ośmieszania ludzi wartościowych mogących zrobić coś w kwestii naszej wspólnej przyszłości! Stąd macie zdejmowanie krzyżyków, wyzywanie od moherów, ciemnoty, zacofania przez ludzi którzy zgotowali nam cudną biedę i zieloną koreańską wyspę...

Dziekuję...
Ostatnio edytowany przez djcycu 01 Sty 2015, 14:08, edytowano w sumie 2 razy
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo, Mito.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez trolololo w 01 Sty 2015, 14:04

. To co się dzieje w KK jest różne czyli są źli i dobrzy.
I właśnie po to stworzyłem ten temat, bo dla niektórych każdy ksiądz to zboki psychol, chyba twój post jest najbardziej sensowny z dyskusji.
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

Za ten post trolololo otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive djcycu.
trolololo
Legenda

Posty: 1106
Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: 24 Mar 2023, 18:36
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 118

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez lehoslav w 01 Sty 2015, 14:14

djcycu napisał(a):Nie rozumiem więc jednego... Ktoś wyraża swoją opinię i zwykle zdarza się że część wypowiedzi nie spodoba się ani jednej stronie (każdy znajdzie coś dla siebie) i wystarczy że ten zły i niewygodny fragment wystąpi na początku... Potem nieważne jak prawdziwy i jakże dogłębny będzie dalszy ciąg wypowiedzi. Taki ktoś nie chce słuchać dalej "bo łon powiedzioł że tak, srak... " Noż ku*wa :facepalm: Czy ludzie muszą tak wąsko patrzeć? Lehoslav proszę cię...


Jestem dość zajętym człowiekiem i jak już na początku wypowiedzi/tekstu widzę takie dyrdymały, to dalej nie słucham/czytam. Szkoda mi czasu.
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 15:34
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez djcycu w 01 Sty 2015, 14:22

I głównie dzięki takiej postawie bardzo dobrze manipuluje się ludźmi... Najpierw daje się im minimum czasu dla siebie a potem ustawia fakty w przeplataniec z mało interesującym wstępem. Ja także mam mało czasu, jestem osobą arcyzajętą ale zawsze znajduję czas na ważne w sumie rzeczy by potem nie obudzić się z "czymś w czymś". Z resztą, słowa krytyki trzeba przyjmować na klatę a nie przed nimi uciekać.

Z resztą, tak jak napisałem słucham ciężkiej muzyki, metalu, dark ambientu i słowa Natanka mnie nie uderzyły...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez lehoslav w 01 Sty 2015, 15:01

djcycu napisał(a):Najpierw daje się im minimum czasu dla siebie a potem [...]"


Sporo czasu poświęcam pracy, która jest jednocześnie moją największą pasją, ale swoim czasem gospodaruję całkowicie samodzielnie. Wolny czas, którego mam dużo, zapełniają mi niezawodowe pasje. Także oszczędź sobie swoich niezbyt błyskotliwych uwag.
Po prostu jest tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia, przeczytania i zrobienia, że szkoda mi życia na coś, co zaczyna się od dyrdymałów, bo źle to wróży reszcie. Taka metoda odsiewania ziarna od plew nie jest doskonała, ale to jedyna możliwa metoda: słuchać czegoś, żeby się przekonać, że nie było warto, zajmuje dokładnie tyle samo czasu jak słuchanie czegoś o tej samej długości, co jest słuchania warte.

djcycu napisał(a):Z resztą, tak jak napisałem słucham ciężkiej muzyki, metalu, dark ambientu i słowa Natanka mnie nie uderzyły...


Dla mnie metal to nieznośny łomot, to jeden z nielicznych rodzajów muzyki, którego w ogóle nie trawię. Słowa tego pana mnie w ogóle nie uderzyły. One są po prostu durne.

Jest taka zasada: jak się chce powiedzieć coś mądrego, to nie można tego przeplatać dyrdymałami, bo wtedy ośmiesza się te mądre pomysły i sprawia, że nikt ich nie traktuje poważnie.
Dozymetry: Gamma-Scout Rechargeable, Berthold LB 133-1, SV500, FH40T, KSMG1/1M, Терра МКС-05, Graetz X50ZS, RSA 64D, DL-Messer 6150, DP66M, ДП-5В, RAM-60A, RAM-63 (miernik scyntylacyjny α, β, γ), RWA 72 M, Graetz EDW150, KOS-1, FAG FH41, EKO-D, Radiagem 2, Rados RDS-110, Thermo SVG 2, PDMR82, an/udr-13, Стора-ТУ, PM1603A, PM1621A
W Zonie: 5 razy (16 dni)
Awatar użytkownika
lehoslav
Tropiciel

Posty: 360
Dołączenie: 03 Lut 2014, 12:34
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 15:34
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 84

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez szm w 01 Sty 2015, 15:17

Ja jak kształtuje sobie jakiś pogląd to przemyśle go pięć razy i zazwyczaj jak już coś mówię to jestem pewien swojej racji i wierzę w to co mówię, gdyż wiem co mówię, bo to przemyślałem.


Panowie, gdzie logika? Ja też jak kształtuję sobie jakiś pogląd to przemyślę go pięć razy... ple, ple, ple... bo moja prawda jest najmojsza.

Mam ja dla Ciebie radę. Weź ty rozbieg tak z 50 metrów i pie*dolnij z łbem o ścianę. Może Ci się piąta klepka nastawi na właściwe tory, bo mam już dość czytania Twojego beznadziejnego pie*dolenia i słuchania jak popiera Cię zgraja forumowych bałwanów (nie musimy wskazywać palcem o kogo chodzi) oscylujących w granicacach Twojego poziomu umysłowego.


Robiłeś tak? Wskoczyła Ci piąta klepka? Chyba coś nie bardzo... Odnośnie czytania mojego beznadziejnego pie*dolenia, droga wolna. Moższe się tu nie logować, nie udzielać. Raczej wielu userów płakać po Tobie nie będzie. Chyba, że jesteś sadomasochistą i lubisz zadawać sobie cierpienie.
Reszty Twoich wypocin nawet nie skomentuję, albowiem szkoda na to mojego cennego czasu.
NA KOWNO!

Za ten post szm otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive trolololo.
Awatar użytkownika
szm
Ekspert

Posty: 896
Dołączenie: 16 Wrz 2008, 18:39
Ostatnio był: 22 Wrz 2024, 15:29
Miejscowość: Ciemnogród k. Moherowa Wielkiego.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 163

Re: Dzisiejsze duchowieństo

Postprzez Nieznajomy X w 01 Sty 2015, 15:30

Terminus napisał(a):Tylko krowa nie zmienia poglądów.

Tylko małpa zmienia je co chwile, bo nie przemyśli tego co mówi.

młodzież zdominowały demony ciężkiego metalu, ciężkiej muzyki

Ty, to ja dla tego typka jestem złem wcielonym, bo słucham horrorcore'u i psycho rapu :E
Ciemnota, ciemnota wszędzie, gorzej już z tymi ludźmi nie będzie...

@szm
Mam się nie udzielać na forum i nie dyskutować przez paru debili?
Bitch please... :E

@lehoslav
Zgadzam się z Tobą w 100%. Miło mieć świadomość że jeszcze jacyś inteligentni ludzie zostali na forum.
Ostatnio edytowany przez Nieznajomy X 01 Sty 2015, 16:04, edytowano w sumie 4 razy
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości