Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Kuballa44 w 09 Lut 2014, 13:54

Dovak, wiem, stereotypy są krzywdzące. Jak wszedłem do Tesco ubrany w garnitur, nikt się nie spodziewal że zaje*ię 2 litry Finlandii, i jeszcze klepnę sprzątaczkę w tyłek. :caleb:






Kto powiedzial że muszą być krzywdzące dla mnie? :E
Słowa były niegdyś czarami i do dziś słowo zachowało coś ze swej siły czarodziejskiej. Słowami może człowiek uszczęśliwić lub doprowadzić do rozpaczy, słowami nauczyciel przenosi na uczniów swą wiedzę, słowami mówca porywa słuchaczy, decyduje o ich sądach i rozstrzygnięciach. -Freud.
Awatar użytkownika
Kuballa44
Beta Tester

Posty: 452
Dołączenie: 12 Wrz 2009, 08:21
Ostatnio był: 27 Lut 2022, 17:22
Miejscowość: Prawie że Koszalin.
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 297

Reklamy Google

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Adam w 09 Lut 2014, 17:04

Ostatnio krępujące było dla mnie proszenie chrzestnych o podżyrowanie mi kredytu studenckiego. Wtedy dowiedziałem, się jak bardzo mogę liczyć na moją "ukochaną" rodzinę, która tylko na zdjęciach ładnie się prezentuje, a jak trzeba w czymś pomóc, to nikogo nie ma...
Image
Image

Za ten post Adam otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Realkriss.
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Pangia w 09 Lut 2014, 18:14

Dziwisz się? Ja też bym nawet kredytu na 500 złotych nikomu nie podżyrował, choćby na kolanach błagał i choćby sam Bóg mnie o to prosił. Przyjdzie co do czego, to się dupskiem na ciebie wypnie i bujaj się później z cudzym długiem.
Dovak napisał(a):Wy też tak macie? Wyjdziecie ze sklepu nic nie kupując i czujecie się jakbyście coś ukradli? Ja tak.

Bo nie umiesz się pokazać. Też ubieram się jak typowy dres, nieraz wchodziłem do sklepu nic nie kupując, a tylko coś sprawdzić i nikt mi jeszcze uwagi nie zwracał. Może po prostu mam szczęście, nie wiem.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Najemnik.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Adam w 09 Lut 2014, 18:23

Akurat w tym wypadku, warunki są dogodne i praktycznie ryzyko spłaty długu przez żyranta jest naprawdę znikome. To miała być zwykła formalność, ale przy okazji sprawdziliśmy z rodzicami, kto nas lubi, a kto nie. Mojej siorce podżyrowała moja własna matka chrzestna i siora żyła w dostatku. Teraz ma pracę i spłaca sama ten kredyt. A mnie te gnidy odmówiły, to mnie boli po prostu...
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez BlaBlaBla w 25 Mar 2014, 22:00

Miałem wtedy z 10lat poszliśmy z rodzicami i ciocią na Gubałówkę cały czas chciało mi się pierdzieć ale nie mogłem za dużo ludzi w około, pózniej udaliśmy się na ściankę wspinaczkową wspinam się, wspinam i nagle zacisnąłem pośladki ale za słabo i wyszedł -_- kolejny następny ruch = 1 pierd. O jezuuu każdy się na mnie patrzył.
BlaBlaBla
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Mar 2014, 22:01
Ostatnio był: 24 Wrz 2014, 19:10
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 2

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez VegoS w 12 Kwi 2014, 16:35

k4r00 napisał(a):. Raz lunatykowałem i zamiast iść do WC to odpryskałem się do szafy a do WC wrzuciłem bluze.

Haha też tak miałem tylko, że osikałem pralke a potem poszedłem do kibla i spuściłem wodę... :facepalm:
Cześć Putin jestem.
Image
:

d

VegoS
Wygnany z Zony

Posty: 13
Dołączenie: 21 Mar 2014, 17:50
Ostatnio był: 19 Kwi 2014, 15:00
Miejscowość: KRYM
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Naznaaczony w 26 Kwi 2014, 13:47

Ja miałem bardzo głupią sytuację w 4 klasie gdy mi ktoś na spodnie colę wylał. Zaczęło się od tego że rozmawiałem z kolegami i jeden z nich miał puszkę coli i otworzył ją żeby się napić to ona wylała się ona na cały korytarz i na moje spodnie powodując że zrobiły się one żółte. Czułem się wtedy bardzo głupio. Ale wszystko dobrze się skończyło bo cola ich nie zniszczyła a po praniu spodnie wyglądały jak nowe i dalej w nich chodzę.
Ostatnio edytowany przez Naznaaczony, 10 Maj 2014, 22:14, edytowano w sumie 1 raz
S.T.A.L.K.E.R.
Postaw kozaczka to nie boli.

Naznaaczony
Wygnany z Zony

Posty: 57
Dołączenie: 06 Kwi 2014, 18:42
Ostatnio był: 19 Paź 2014, 20:23
Miejscowość: Durdy
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 7

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Kamieniarz w 27 Kwi 2014, 08:50

Mnie najbradziej skrempowalo jak byłem przed komputerem i gram w minecrafta i tam byla tska krowa na pastwisku i jadla trawe a ja zabilem ja mieczem i zdjalem z niej skure i zrobilem z niej sobie łaciate buty a mama powiedziala ze nic ze mnie nie bedzie a teraz patrz mamo jestem szefcem :kotek:

Za ten post Kamieniarz otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Herezja, Grzechu300, Naznaaczony, Jurand.
Kamieniarz
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 17 Lut 2014, 22:18
Ostatnio był: 24 Lis 2017, 01:41
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: -40

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Zilla w 27 Kwi 2014, 09:11

po przeczytaniu powyższego:

Image

A co do mnie - stara historia i raczej ta z lajtowych, bo na przypałowe sytuacje to ja codziennie się niemal natykam ;_; zwłaszcza z niekorzyścią dla mnie.

Byliśmy na zjeździe na mazurach z rodzicami, ile ja lat mogłem mieć? Z 12? Sytuacja miała miejsce w stołówce, po obfitym posiłku zwlokłem swoje 4 litery z krzesełka i ruszyłem ku okienku, gdzie zdaje się naczynia. Mniej więcej w połowie drogi z gardła wydarło mi się potężne beknięcie. Najzabawniejsze jest to że jak smark uznałem 'stało się, to się stało.' Dopiero po powrocie do stolika, gdzie siedzieli rodzice, zacząłem się zastanawiać czemu patrzą na mnie z takim dziwnym wyrazem twarz, a wraz z nimi reszta stołówki. Oh well :v accidents happen
Image

Za ten post Zilla otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kamieniarz.
Awatar użytkownika
Zilla
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 17 Lis 2013, 19:53
Ostatnio był: 02 Gru 2014, 18:05
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 27

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez Artemis Saeva w 14 Wrz 2014, 15:17

[zedytowane po latach dla własnego zdrowia psychicznego, bo nie zniesę tego cringe'u]
Ostatnio edytowany przez Artemis Saeva, 06 Lip 2023, 23:31, edytowano w sumie 1 raz
Image

Za ten post Artemis Saeva otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzyk19.
Artemis Saeva
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 07 Wrz 2014, 10:42
Ostatnio była: 06 Lip 2023, 23:37
Miejscowość: XD
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 8

Re: Najbardziej głupie/krępujące sytuacje w waszym życiu

Postprzez kubax84 w 25 Lut 2015, 21:28

Parę tygodni temu zdarzyła mi się żenująca wpadka, tym bardziej bolesna, że była tylko i wyłącznie moją zasługą.

Był to ostatni dzień przed końcem semestru. Nauczyciele srali sprawdzianami jak się patrzy, w samym ostatnim tygodniu miałem ich jakieś pięć, czy sześć, plus oczywiście pytania i kartkówki a do tego projekt szkolny. Tego pamiętnego ostatniego dnia miałem zapowiedziane dwa sprawdziany i kartkówkę, z czego jeden był z mego najbardziej znienawidzonego angielskiego. Poprzedniego dnia doszedłem do wniosku, że nie da się przygotować solidnie do wszystkich prac, tak więc inteligentnie olałem właśnie ten najtrudniejszy przedmiot. Następnego dnia rano, tuż przed owym sprawdzianem kolega powiedział mi, że połowa sprawdzianu składać się będzie z słówek z podręcznika, oraz pokazał mi świetną aplikację na smartfona - słownik polsko - angielski.

W czasie pisania bałem się wyciągnięcia telefonu, ale pod koniec lekcji byłem tak zdesperowany, że odpaliłem tę cholerną aplikację. Wpisałem wiec po cichu pierwsze trudne słówko, a tu nagle jak nie ryknie z głośnika tłumaczenie! Cała klasa w śmiech, ja zepsułem sobie opinię u jednej z najmilszych nauczycielek w szkole, przez cały dzień (dobrze, że ostatni) koledzy i koleżanki mieli ze mnie zasłużony polew, a ja chyba nigdy się tak nie wstydziłem... Od razu skasowałem aplikację, oraz postanowiłem nigdy więcej nie ściągać!

Za ten post kubax84 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Nieznajomy X.
kubax84
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 10 Mar 2014, 17:44
Ostatnio był: 03 Wrz 2015, 20:52
Kozaki: 1

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 8 gości