Wiedźmin

Dyskusje na temat gier i szeroko rozumianej rozrywki mieszczącej się w ramach powyższej kategorii.

Jaką ścieżkę wybrałeś?

Mieczykiem!
97
56%
Znaki, pew pew pew!
13
7%
Petardy i alchemia.
5
3%
Troszkę wszystkiego.
59
34%
 
Razem głosów : 174

Re: Wiedźmin

Postprzez Cromm Cruac w 05 Cze 2014, 22:06

Jakoś granie w Wiedźmaka po angielsku to lekkie bluźnierstwo ale TEN głos...
Czy ktoś może poprosić Charlesa Dance'a, żeby nauczył się mówić po polsku. :E

Ciri, Yennefer. Oj, będzie się działo.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Reklamy Google

Re: Wiedźmin

Postprzez The Witcher w 05 Cze 2014, 22:22

Ukryta wiadomość z trailera:

We've missed you!
Today, you got a look at the third trailer for The Witcher 3 Wild Hunt. We hope you liked it!
There's so much more of this game that it's impossible to share everything within two and a half minutes. Still, we tried :).
Most importantly, we just shared with you some of the main characters.
Geralt's best friends and some of the of the last witchers remaining in the world. Vesmeir, Eskel and Lambert will play a big part in the game, as well as their famous forthess Kaer Mohen.
You got a glipse of the renowned bard Dandelion and the sorceress Triss Merigold.
Emhyr Var Emreis, Emperor of Nilfgard, thje most powerful man in the world of The Witcher also made an appearence. Recognize his voice?
And then there was Ciri.
And Yennefer!


By the way, if you're new to the series don't worrry, the game will soft land you into all you need to know, and you'll start loving (and hating) characters in no time!


Also, you've been asking many questions about gameplay features and we're finally ready to answer some of them, so here it goes:
-Yes, you will be able to fight on horseback.
-The crossbow. Yep, Geralt gets a ranged weapon. Because various monters fly and you can't stab them.
-Remember swimming and sailing? You'll be able to dive and search for a lot of hidden stuff too. There's a whole underwater world to discover!
-There's racing horses! (Can't really make this one out, could be incorrect)


You also get to hear more music from the game. The soundtrack was composed by Marem Providence (likely incorrect name) and Percival. We'd like to hear your feedback. Fire away in the comments of the game's facebook, twitter/forums. Remmeber, we're always listening, even if we're not getting (can't read this part)


The Witcher 3: Wild Hunt Team
CD PROJEKT RED


PS: If you're still waiting for more info, please be patient. We're just warming up.


PPS: Have you seen the Collector's Edition value? What do you think about the figure?
The Witcher
Legenda

Posty: 1176
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: Wczoraj, 09:59
Ulubiona broń: --
Kozaki: 329

Re: Wiedźmin

Postprzez KoweK w 06 Cze 2014, 00:26

Serio? E3 i bez żadnego konkretnego gameplaya? Choć trailer naprawdę świetny. Kusi mnie kolekcjonerka BARDZO, ale chcę najpierw zobaczyć jak gra rzeczywiście wygląda...
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 15:02
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Wiedźmin

Postprzez Glaeken w 06 Cze 2014, 01:01

Ciekaw jestem czy bedzie jakas spec. adycja czy chociaz bundle z konsola PS4. To juz 3 zapowiedziany tytul na PS4 wiec najwyzsza pora odkladac na konsolke ;)
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Wiedźmin

Postprzez paintball_0 w 06 Cze 2014, 04:56

Ten trailer ma praktycznie wszystko co chciałem zobaczyć. Geralt rusza się jak na CGI Killing Monsters, widzimy zabójczą Jenefer, dorosłą Ciri, Triss wygląda jeszcze piękniej, jest walka mieczem z konia, konie wymachują ogonami w realistyczny sposób. No czego chcieć więcej? :E

Nienawidzę natomiast tego śpiewu i mam nadzieję że mało będzie w grze utworów w których ktoś ciągle coś wyje w wyimaginowanym języku. Nie podoba mi się, że sceny z gry są wymieszane z CGI, o którym Marcin Iwiński mówił na scenie. Najpierw mówił, że trailer to 100% czystego in game, potem powiedział, że trailer zawiera sceny wycięte ze znacznie dłuższego CGI. To w końcu jak? Na plus mogę zaznaczyć tylko to, że różnica jest minimalna i ciężko stwierdzić które fragmenty to gra, a które to CGI.

Oby na E3 pojawił się prawdziwy gameplay. W co wątpię. CD Projekt chyba nie idzie na E3 i nie zobaczymy nic więcej. Nie oglądałem konferencji od początku, uciekły mi pierwsze dwadzieścia trzy minuty. Była mowa o gameplayu na E3?
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Wiedźmin

Postprzez Dżuz w 06 Cze 2014, 09:24

paintball_0 napisał(a):Nienawidzę natomiast tego śpiewu i mam nadzieję...


:E

Akurat ten śpiew to najlepsza rzecz w tym filmie. Od razu mi się spodobał :caleb:
Co nie znaczy, że z trailera nie bije potencjał. Kilka świetnych stworów, ładne widoczki i dupa z buźką Cameron Diaz... :P Widać na pierwszy rzut oka, że chyba znowu będę musiał kompa ulepszyć :suchar:

I choć żadnym fanem Wieśka nie jestem, to grałem w obie części i tę też zakupię. Co prawda nie w ED, bo aż takich fanaberii nie uznaję, ale mimo że to głupota, to pre-order byndzie :caleb:
W10 x64 / i5-4670 / MSI GeForce GTX 1070 Ti GAMING 8GB / 8 GB DDR 3 / SSD Samsung 850 Pro 256GB Image
atikabubu Dżuz to morrofag z 10 letnim stażem Image
Awatar użytkownika
Dżuz
Przewodnik

Posty: 968
Dołączenie: 11 Lut 2011, 19:08
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 00:27
Miejscowość: Frogville
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 254

Re: Wiedźmin

Postprzez KoweK w 06 Cze 2014, 10:42

paintball_0 napisał(a):Nie podoba mi się, że sceny z gry są wymieszane z CGI, o którym Marcin Iwiński mówił na scenie. Najpierw mówił, że trailer to 100% czystego in game, potem powiedział, że trailer zawiera sceny wycięte ze znacznie dłuższego CGI. To w końcu jak? Na plus mogę zaznaczyć tylko to, że różnica jest minimalna i ciężko stwierdzić które fragmenty to gra, a które to CGI.


Przecież CGI to cały trailer. Będę się czepiał. :P
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 15:02
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Wiedźmin

Postprzez Cromm Cruac w 06 Cze 2014, 15:28

Nope, parę scen jest prawdopodobnie z gameplaya. Zwłaszcza w migawkach pod koniec. Łódka, jazda na koniu, panoramy miasta i ta zimowa oraz walki wyglądają na gameplay. Właściwie to prawie cała druga część wygląda mi na wygenerowaną przez silnik.

No chyba, że czepiasz sie, że gameplay to też CGI. W końcu komputer to generuje :P
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Paź 2024, 18:55
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Wiedźmin

Postprzez KoweK w 06 Cze 2014, 15:34

Wg mnie też, bo to zdecydowanie troszkę za słabo wygląda jak na pre-render i to jeszcze zrobiony przez Bagińskiego.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 15:02
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Wiedźmin

Postprzez meJKu w 06 Cze 2014, 17:33

Nie wiem co macie z tym CGI, ale dla mnie zdecydowana większość scen wygląda zrobioną na silniku gry ; ) CGI to może z 4 scenki.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: Wczoraj, 14:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

Re: Wiedźmin

Postprzez KoweK w 06 Cze 2014, 18:12

meJKu napisał(a):CGI to może z 4 scenki.

Kiedy Polacy ogarną w końcu, że CGI = obraz wygenerowany komputerowo i gameplay również nim jest? :E Bo takie gafy w myleniu pojęć to widzę tylko u polskich redaktorów.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5665
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 15:02
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Wiedźmin

Postprzez meJKu w 06 Cze 2014, 18:34

Kiedy przestaniesz czepiać się słówek? :P Ostatnio na forach wziąłeś sobie chyba za zadanie dopieprzać się do każdego posta ze słowem "optymalizacja" itp. w treści. I nie, nie jestem żadnym redaktorem :E

Więc, żeby nie było. Chodziło mi o "Cinematic intro/movie etc.", albo o film CGI jak kto woli.
Awatar użytkownika
meJKu
Weteran

Posty: 681
Dołączenie: 04 Gru 2007, 22:21
Ostatnio był: Wczoraj, 14:04
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 111

PoprzedniaNastępna

Powróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości