FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Kudkudak w 02 Cze 2014, 14:08

Darth ale co to w ogóle za argument? Nawet jeśli takich osób jest mało, to zawsze można dla nich jakoś rozwinąć to forum, skoro postarano się o to w pewnym stopniu np. w dziale LA czy modyfikacji. A po za tym osoby, które nie czytają opowiadań to np. Witcher, caleb... kto to jest? :caleb:
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Reklamy Google

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Rain w 02 Cze 2014, 16:35

Kudkudak napisał(a): A po za tym osoby, które nie czytają opowiadań to np. Witcher, caleb... kto to jest? :caleb:

Ja też nie czytam bo nie mam parcia na tego typu opowiadania (ani klimat mnie nie rusza ani "czytanie z monitora") i też się zapytasz kim ja jestem? W tym momencie chłopie obrażasz tych którzy w to forum włożyli sporo czasu i pomagali innym, a to że nie interesują opowiadania pisane przez userów to trzeba takie osoby poddawać wątpliwości i umniejszać ich rolę? Bo nie mają tego samego zainteresowania co Ty czy inny "pisarz" (pożal się boże za KULTURĘ tych "pisarczyków" co nawrzucali chłopakowi tylko dlatego że słabo napisał).

A odnośnie całego tematu "twórczości", gdzie tu Wy widzicie problem i temat do negocjacji czy debaty? Skoro userzy piszą "jest problem i trza go rozwiązać", są do tego chętni to się działa, wypier***** wszystkim rangi bez wyjątków, zbiera się w "szczęśliwe grono znawców", omówią MIĘDZY SOBĄ kto co powinien mieć, wprowadza, pisze krótką, solidną notkę co kto i za co ma i po bólu - komuś się nie podoba? Niech się wykaże ale zamknie du*ę. Koniec pieśni.

A nie teraz będziecie debatować i zastanawiać się Bóg jeden wie ile...sorry ludzie, jestem zwykłym userem, wchodzę na forum, patrze, czytam i już mnie męczy ciągłe czytanie waszych wzajemnych wytyków, powątpiewań i problemów...macie komunikatory typu skype, xfire, ts3 itp,itd, idźcie tam grupą, obgadajcie, wprowadźcie zmiany i koniec pieśni.

Za ten post Rain otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Darth ReX.
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 02 Cze 2014, 16:55

Rain napisał(a):W tym momencie chłopie obrażasz tych którzy w to forum włożyli sporo czasu i pomagali innym

Następnym razem Kud musi dodać jeszcze więcej emotek na koniec wypowiedzi, by każdy zrozumiał, że nie napisał tego poważnie.

Rain napisał(a):wchodzę na forum, patrze, czytam i już mnie męczy ciągłe czytanie waszych wzajemnych wytyków, powątpiewań i problemów...macie komunikatory typu skype, xfire, ts3 itp,itd, idźcie tam grupą, obgadajcie, wprowadźcie zmiany i koniec pieśni.

Niesamowite... wchodzisz na forum i widzisz... posty, dyskusje, kłótnie, problemy i chęć ich rozwiązania. Kto by się takich rzeczy po forum spodziewał.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, Kudkudak.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Rain w 02 Cze 2014, 17:13

xKoweKx napisał(a):
Rain napisał(a):W tym momencie chłopie obrażasz tych którzy w to forum włożyli sporo czasu i pomagali innym

Następnym razem Kud musi dodać jeszcze więcej emotek na koniec wypowiedzi, by każdy zrozumiał, że nie napisał tego poważnie.

Z uśmiechem nasikam Ci na głowę i powiem że deszcz padał - w końcu była "emota", więc deszcz padał. Pójdę i zrobię to każdemu kto się napatoczy, aż w końcu ktoś nie "zrozumie dowcipu".
Rain napisał(a):wchodzę na forum, patrze, czytam i już mnie męczy ciągłe czytanie waszych wzajemnych wytyków, powątpiewań i problemów...macie komunikatory typu skype, xfire, ts3 itp,itd, idźcie tam grupą, obgadajcie, wprowadźcie zmiany i koniec pieśni.

Niesamowite... wchodzisz na forum i widzisz... posty, dyskusje, kłótnie, problemy i chęć ich rozwiązania. Kto by się takich rzeczy po forum spodziewał.

Nikt się nie spodziewa anty nastawienia ze strony Admina. Ale widzę że jak człowiek coś napisze co "godzi" w Twoją "dumę admina" to nie potrafisz tego przyjąć, ale odwracasz kota ogonem, a jak chcesz być dalej ironiczny to daruj sobie, na mnie to nie działa ;)

Swoje napisałem i styknie :)

Za ten post Rain otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart.
Awatar użytkownika
Rain
Tropiciel

Posty: 294
Dołączenie: 08 Cze 2007, 03:14
Ostatnio był: 20 Lis 2017, 22:19
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 5

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 02 Cze 2014, 18:30

Przecież to zdanie tyczyło się konkretnych osób (caleb, Witcher), więc po co spinasz się o resztę? Oni na pewno nie wzięli tego do siebie, więc nie wypowiadaj się za całe forum.

Pomysł ustalania wspólnych rzeczy na skype, ts3 itd. jest absurdalny, bo w tym wątku wypowiada się kto chce i kiedy chce. Już widzę jak wszyscy razem siadają do jakiejś konwersacji internetowej na żywo - zawsze kogoś zabraknie.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 02 Cze 2014, 19:08

Rain napisał(a):Ja też nie czytam bo nie mam parcia na tego typu opowiadania


Rain napisał(a):A nie teraz będziecie debatować i zastanawiać się Bóg jeden wie ile...sorry ludzie, jestem zwykłym userem, wchodzę na forum, patrze, czytam i już mnie męczy ciągłe czytanie waszych wzajemnych wytyków, powątpiewań i problemów...


Skoro nie interesuje cię dział "literatura" i nie wchodzisz go czytać, to to samo możesz zrobić z tą oto dyskusją - która koniec końców zaczęła mieć jakiś sens i cel, dopóki ty nie zacząłeś na nią narzekać. Kowke doszedł mniej więcej do konsensusu z Kriss, tak więc sprawa prawie jest załatwiona - a ty wyskakujesz z wielkim żalem, że ktoś raczył w ogóle poruszyć ten temat i nie daj Bóg jeszcze go rozwiązać! :caleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 02 Cze 2014, 20:33

Rain napisał(a):A nie teraz będziecie debatować i zastanawiać się Bóg jeden wie ile...sorry ludzie, jestem zwykłym userem, wchodzę na forum, patrze, czytam i już mnie męczy ciągłe czytanie waszych wzajemnych wytyków, powątpiewań i problemów...macie komunikatory typu skype, xfire, ts3 itp,itd, idźcie tam grupą, obgadajcie, wprowadźcie zmiany i koniec pieśni.

No tak. Lepiej było powiedzieć „a ch♥j wam wszystkim w dupę, wasze stare to mongolskie ku♥wy, ojcowie to je♥ane pedały, a sami jesteście mongolskimi ciotami, j♥bać was, j♥bać to forum i wogle :tm:” zamiast spróbować dojść do jakiegoś ładu. Może to i lepiej, że nie wchodzisz na forum.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Glaeken w 02 Cze 2014, 21:23

xKoweKx napisał(a):Ale to jest prawda, że działy z twórczością literacką są jednymi z najmniej chętnie odwiedzanych przez userów - wystarczy spojrzeć w wyświetlania topiców.

To się zacznie szybko zmieniać z trzech powodów:
- w miarę wydawania przez FS kolejnych książek serii S.T.A.L.K.E.R.;
- wydania zbiorku opowiadań z - mam nadzieję - jak największa ilością opowiadań z naszego forum;
- zaplanowana na najbliższą przyszłość rozbudowa strony głównej o wszystkie dotychczas wydane książki serii S.T.A.L.K.E.R.;

Nie jest tajemnicą, że S2 na razie nie wyjdzie o ile wyjdzie kiedykolwiek (pewne sygnały są ale to zostawię dla newsów ;) ). Jest też po premierze LA więc hype wokół tego moda również będzie powoli opadać. Więc naturalną koleją rzeczy należy "inwestować" w dział który niewątpliwie będzie coraz popularniejszy z w/w powodów. To nie nastąpi zbyt szybko ale sam fakt, ze o tym chętnie się dyskutuje świadczy, że jednak ludziom zależy. Bardzo cieszy mnie, że Kriss się zgłosiła bo również się tego nie spodziewałem a dla mnie jest osobą bez wątpienia właściwą.
Reasumując uważam, że dział lit. jest przyszłościowy i należałoby się nim zająć. Od dawna jesteśmy stroną o uniwersum S.T.A.L.K.E.R. a nie tylko grach serii ;)

Co do rang... moja propozycja na przyznanie dwóch kolejnych:
Ric - za bodaj najlepsze opowiadanie na forum i dla zachęty by pisał kolejne;
Farathriel - za równie dobre choć w nieco innym stylu dzienniki.
Ale to ostatnie równie dobrze może zaczekać aż ustalone zostaną bardziej klarowne zasady przyznawania rang opowiadaczy. Choć ja osobiście uważam, że nie jest to zbytnio potrzebne - po co komplikować rzeczy banalne.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 02 Cze 2014, 21:33

Ric czasem już jakiś czas temu nie dostał rangi opowiadacza?
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KoweK w 02 Cze 2014, 21:37

Miał rangę, ale nie należał do grupy i nie posiadał kolorka.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez STALKIER998 w 02 Cze 2014, 22:07

viewtopic.php?p=294456#p294456

Double kozak się szczelił. Naprawi ktoś ? Post Chishy tak gwoli ścisłości.
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Ostatnio był: 15 Paź 2020, 20:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Pangia w 04 Cze 2014, 12:05

W zakładkach na forum.stalker.pl jest /sb/, a na forum.survarium.pl jest Shoutbox. Tak miało być czy to drobne niedopatrzenie?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości