FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Glaeken w 01 Cze 2014, 19:15

KOSHI napisał(a):Oczywiście pisać każdy może i ja to doskonale rozumiem, tylko czemu inni muszą czytać takie farmazony?

A kto cię zmusza? Nie chcesz, nie podoba ci się to nie czytaj. Proste.
Nikt nie broni krytykować i to nawet dość ostro ale obrzucanie błotem na dzień dobry to już lekka przesada. A jeżeli chcecie odp. poziomu to przede wszystkim zacznijcie od siebie samych ;)
Universal napisał(a):Nie mogę się natomiast zgodzić na to, by traktować ulgowo osobę która nie potrafi skleić zdania.

Masz prawo krytykować jeżeli coś ci się nie podoba. Każdy to robi łącznie ze mną. Po to jest m.in. forum które umożliwia dyskutowanie komu co się podoba a co nie. Ale nie wymagaj od Adminów kasowania postów zawierających fatalne próbki literackie. Na to nigdy się nie zgodzę. Natomiast inna opcja czyli taka która nie skrzywdzi osoby które nie mają predyspozycji pisarskich i jednocześnie uniknie nadmiernego zaśmiecania forum jest jak najbardziej do rozważenia.

Chcecie żeby w dziale był porządek? Ależ bardzo proszę. Najpierw ustalcie co i jak chcecie zrobić, jakie zmiany wprowadzić na stałe i na koniec wybierzcie jakiegoś sensownego moderatora, który jednocześnie będzie koordynatorem działu literackiego i będzie pilnować wytyczonych reguł. Dla przykładu: kiedyś bodaj użytkownik van carsten zrobił całkiem przystępny ranking opowiadań ale po dziś dzień jakoś nikt się nie kwapi aby podjąć się posprzątania i zorganizowania działu na nowo, ulepszenia go, podniesienia poziomu etc. Tak więc Panowie i Panie zorganizujcie się sami i przedstawcie swoją propozycję Adminom a my rozważymy czy ma to sens.
Tak czy inaczej mam nadzieję, że na narzekaniach, marudzeniu i propozycjach się nie skończy i rzeczywiście podejmiecie się "posprzątania" własnego podwórka tak jak sobie to wymyślicie.

kudkudak napisał(a):Najlepiej byłoby, gdyby takich Moderatorów było dwóch.

Na początek w zupełności wystarczy jeden. Jeżeli nie będzie wyrabiać to wtedy ew. rozważymy kandydaturę kolejnego moderatora.

Universal napisał(a):Co do niebieskich kolorków - uważam, że były i będą błędem. Albo dać wszystkim, którzy w miarę piszą, albo usunąć bo pojawia się jakaś głupia tendencja, że chłopaki podobnie piszą, a jeden dostaje, a inny nie, a teksty mają podobne.

Są po to aby wyróżnić osoby które piszą i stale i dobrze. Jest to bardzo skromna forma "nagrody" dla tych osób oraz pewna motywacja dla innych. W pewnym sensie są także wskazówką dla nowych użytkowników kto na forum jest uważany za dobrego pisarza-amatora. Zasada przyznawania statusu opowiadacza jest niezmienna od lat: inni użytkownicy zgłaszają Adminom kto ich zdaniem powinien otrzymać ten status wraz z krótkim uzasadnieniem dlaczego. Od jakiegoś czasu nie otrzymaliśmy żadnej propozycji więc sami sobie jesteście winni.

Zdradzę, że w przyszłości otrzymanie statusu opowiadacza BYĆ MOŻE będzie także wiązać się z drobnymi upominkami literackimi ;)
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Reklamy Google

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Universal w 01 Cze 2014, 19:23

Kudkudak napisał(a):Zauważyłem ostatnio, że sformowała się tu właśnie jakaś pseudoelita

Pseudoelita? Efemeryczny twór wyobraźni; ktoś (chyba Voldi) żartobliwie nazwał parę osób "elitą", zresztą nigdy nie czułem się przywiązany do tego określenia i jeśli go używałem (a nie pamiętam), to raczej autoironicznie, lub podszczypując inne osoby go używające. Znam swoje miejsce w szeregu. Nigdy nie dostałem jakiejś wielkiej ilości Kozaków za którykolwiek tekst, zresztą czym jest parę punktów reputacji na forum? Serio macie mnie, czy Koshiego, za takie życiowe przegrywy, którym odpie*dala po dostaniu paru zielonych punkcików? W takim razie bardzo mi miło.
Kudkudak napisał(a):może po prostu pastwić się nad kimś

Do pastwienia się jeszcze wciąż mi dość daleko. I tak stosuję autocenzurę, bo wiem, że większość moich poglądów na tę sprawę już w ogóle nie spotkałaby się ze zrozumieniem, abstrahując od poprzednich dwóch postów. Mógłbym go wyśmiać na jeszcze parę sposobów - ale raz, że mi się nie chce, dwa, że nie ma po co.

Jestem stetryczałym dziadem, łatwo przychodzi mi krytykowanie zarówno siebie samego, jak i innych. Stąd określenie tego tekstu takim mianem jakiego użyłem, a nie innym. Jeśli Was zawiodłem - trudno, c'est la vie, nie będę udawał miłego misia, którym nie zawsze jestem, tylko dlatego, że ktoś popełnił chałę. Gdybym dostrzegł jakikolwiek pozytyw - miałbym do tego inny stosunek. Raz nazwę tekst gównem i od razu jestem chamem? No nieźle, świętoszki.

Ten dział jest na tyle obszerny, że można coś z niego wyciągnąć - wiele osób dokonywało tu poprawek lepszych bądź gorszych tekstów i naprawdę mnie irytuje wrzucanie tu takiej mizerii (nie pierwszy raz zresztą), skoro w poprzednich tematach jest wiele takich i owakich rozwiązań problemów "początkujących autorów", do której to grupy można zaliczyć większość, jeśli nie wszystkich spośród nas, piszących tutaj. Można spojrzeć do poprzednich opowiadań, porównać ze swoim, wzorować się na kimś. Materiału jest aż nadto, a jeśli ktoś ma w dupie amatorów o wątpliwym warsztacie (co ja całkowicie rozumiem) - istnieją księgarnie, biblioteki, można zaczerpnąć wiedzy od profesjonalistów.

Śmieszy mnie wypominanie rzekomego "wywyższania się". Czy na przykład pisałem gdzieś, że jestem doskonałym pisarzem? Nie, jestem amatorem-wyrobnikiem poniżej średniej. Częstokroć brakuje mi pomysłu, gubię formę, rozmieniam się na drobne, czy mój tekst wali sztampą (do dziś przeżywam "Rębajłę" z Nabojów i w ogóle sam tytuł - Nabojów/Naboi). Jestem tego świadom i nie cieszy mnie pochwała bez ani jednej łyżki dziegciu, która choć łechce ego, to nie zwraca uwagi na rzeczy ważne. Wolę być zje*any jak bura suka, jeśli mam coś tego wyciągnąć i jeśli na tak surową krytykę zasługuję.

Reasumując: można pomóc komuś, kto ma jakieś perspektywy. On nie ma (zakładam bardzo małe prawdopodobieństwo pomyłki). Jeśli da sobie spokój, to prawdopodobnie zarówno lepiej dla niego, jak i dla innych (chyba, że dozna olśnienia). Przepraszam, że wymagam jakichś "standardów", bo skoro nie piszę idealnie, to nie mogę wymagać. Ten post poprawiałem dwa-trzy razy, starając się wyeliminować większość błędów, on nie zrobił nic. To właśnie dlatego użyłem takich, a nie innych sformułowań.

Nie chodzi mi bynajmniej o reorganizację forum (wybaczcie, jeśli źle coś sformułowałem), nie mam zresztą żadnego pomysłu na jakąkolwiek regulację. Co da jakikolwiek ranking lub moderator? Nic. Dobre, nieliczne zresztą teksty będą dalej dobrymi, średnie średnimi, kiepskie kiepskimi itp. i żadna "urzędowa" regulacja tego nie zmieni.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Glaeken w 01 Cze 2014, 19:37

Universal napisał(a): Co da jakikolwiek ranking lub moderator? Nic. Dobre, nieliczne zresztą teksty będą dalej dobrymi, średnie średnimi, kiepskie kiepskimi itp. i żadna "urzędowa" regulacja tego nie zmieni.

No to masz odpowiedź dlaczego jest jak jest. Z jednej strony czytam posty typu "my byśmy chcieli".. a z drugiej... "ale to nic nie da". I tak się wiercicie a w dziale od lat jak było tak jest... odnoszę wrażenie, że wy po prostu sami nie wiecie czego chcecie :facepalm:

Daję Wam okazję i szansę na ustawienie pewnych rzeczy więc skorzystajcie. Chyba, że chcecie, żebym ja to zrobił ale ostrzegam, że zmiany będą radykalne i będę wymagać aby tego pilnować ;)
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez KOSHI w 01 Cze 2014, 20:01

Tu się nie ma co zastanawiać. Literaturę proponuję podzielić na działy: Najlepsze teksty, Forumowa twórczość, Opowiadania nie związane z uniwesum i śmieszne teksty, Poezja i wiersze, Szkice. 5 subforów moderowanych przez wybraną osobę. Na stanowisku widziałbym RK, ale pewnie na to nie pójdzie, ewentualnie echelon - dość dobrze ocenia i nie pisze. Ogólnie moderowałem forum 15 tys. ludzi ale pewnie z przyczyn wiadomych się nie nadam, czasu też mam śrdnio. Tak bym to widział. Vademecum czytelnika raczej bym usunął.

Na marginesie - chyba wątek należałoby przenieść do ogólna dyskusja, bo odbiegamy od tematu opowiadania...
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Gizbarus w 01 Cze 2014, 20:10

Spisem ja mam się zająć, ale wygląda na to, że zupełnie niepotrzebnie - Kowek postanowił, że rangi i tak nie dostanę, więc nie widzę sensu. Poza tym, ostatnio nie miałem nawet czasu dobrze się podrapać po dupie (po 14h dziennie w pracy...), tak więc tym bardziej opóźniam się ze zrobieniem spisu. Ale tak czy siak, nawet jeśli Kowke okaże się kłamliwym gnojem, to spis prędzej czy później powstanie.

A co do moderacji tematu, brzmi dość dobrze - ale trzeba by wybrać osoby, które pojawiają się nieco częściej, niż nasi "opowiadacze", którzy raz na rok coś ocenią :caleb:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Kudkudak w 01 Cze 2014, 20:24

Gizbarus napisał(a):Spisem ja mam się zająć, ale wygląda na to, że zupełnie niepotrzebnie - Kowek postanowił, że rangi i tak nie dostanę, więc nie widzę sensu.


Nie ma tu emotki opisującej mój wyraz twarzy po przeczytaniu tego urywku.

Co do podziału na działy to proponuję Wam "Twórczość" (najciekawiej byłoby ukraść "Piórem po PDA pisane", bo to bardzo fajna nazwa, ale to już zależy od autora :P ) - teksty (opowiadania, wiersze) które będą zatwierdzone, "Szkice", czyli powstające opowiadania lub teksty w stylu tego tematu oraz "Pozostała twórczość" - parodie lub teksty bez związku z uniwersum. Myślę że rozdrabnianie na Najlepsze Opowiadania jest bez sensu, skoro Moderator zatwierdziłby jakiś tekst, oznaczałoby to, że jest coś wart i to już od naszej własnej oceny będzie zależeć czy będzie dobre czy średnie.
Ostatnio edytowany przez Kudkudak, 01 Cze 2014, 20:28, edytowano w sumie 1 raz
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez KoweK w 01 Cze 2014, 20:25

Pomysł z moderatorem mi się podoba, ale nie pozwolę na rozłożenie Literatury na pierdyliard działów (najlepsze opowiadania, lolwut, już widzę te gównoburze o to kto tam powinien się znalęźć). Właściwie nie wiem o co wy się spieracie jak tych opowiadań odbiegających mocno poziomem od pozostałych jest garstka. To chyba nie powód, by mówić, że ten dział się stacza, kiedy 90% - albo i więcej - rzeczy tutaj trzyma poziom.

Gizbarus napisał(a):Kowek postanowił, że rangi i tak nie dostanę, więc nie widzę sensu.

Tym postem jeszcze bardziej mi uzmysłowiłeś, by nie dawać Tobie tej rangi. Zresztą już dawno powinienem Cię odesłać z kwitkiem jak tylko mnie o nią poprosiłeś - takie żebranie dyskwalifikuje kogoś z miejsca i tyczy się to każdej rangi.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 13:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Universal w 01 Cze 2014, 20:26

Glaeken napisał(a):
Universal napisał(a): Co da jakikolwiek ranking lub moderator? Nic. [...]

No to masz odpowiedź dlaczego jest jak jest. [...]


To nie jest odpowiedź skierowana do mnie. Od początku chodziło mi nie o strukturę, czy organizację forum, o czym zdaje się napisałem post wcześniej, a o bezwstydne wrzucanie słabizny. Mogłem to źle ująć.

Jeśli chodzi o subfora, może się mylę, może ma to pewien sens, jeśli ma się na myśli uszeregowanie według gatunków, czy jakości. Zresztą róbcie co chcecie, nie ja tu jestem decyzyjnym. Natomiast jeśli będę mógł w czymś pomóc, to ostrożnie się oferuję, zależnie od czasu i umiejętności.
Gizbarus napisał(a):Spisem ja mam się zająć, ale wygląda na to, że zupełnie niepotrzebnie - Kowek postanowił, że rangi i tak nie dostanę, więc nie widzę sensu.

Osz Ty chamie pazerny, nie łaska czegoś pro publico bono zrobić? :suchar: @Kowek, @Kudkudak - może źle strzelam, ale czy aby on sobie nie zażartował?
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Gizbarus w 01 Cze 2014, 20:31

xKoweKx napisał(a): Zresztą już dawno powinienem Cię odesłać z kwitkiem jak tylko mnie o nią poprosiłeś - takie żebranie dyskwalifikuje kogoś z miejsca i tyczy się to każdej rangi.


Uzmysłów sobie jedno, Kowek - ja cię o nią nie poprosiłem. Ja się wprost spytałem czemu jeszcze jej nie mam, mimo że należy mi się jak świni siodło. No, ale widocznie są równi i równiejsi. Tak czy siak, mniejsza o nią, bo to wcale nie musi stanowić o czyjejś jakości - liczyłem tylko, że może ktoś z administracji w końcu doceni ile pracy włożyłem w dbanie o ten dział. Po prostu jest mi z tego powodu nieco przykro.

W każdym razie, jak powiedziałem (co Kowek raczył zignorować), spis w końcu zrobię - tylko na razie musicie mi dać trochę czasu, bo praca niestety nie daje mi wiele wolnego na chwilę obecną. Ba, nawet nie mam kiedy zacząć dalej pisać zaczętego opowiadania do Antologii :F
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Opowiadanie- Stalker.

Postprzez Glaeken w 01 Cze 2014, 20:39

KOSHI napisał(a): Literaturę proponuję podzielić na działy: Najlepsze teksty, Forumowa twórczość, Opowiadania nie związane z uniwesum i śmieszne teksty, Poezja i wiersze, Szkice. 5 subforów moderowanych przez wybraną osobę.

Nie. Żadnego rozdrabniania się i działów typy "naj...". Ma być proste, zrozumiałe i czytelne co gdzie jest dla każdego od razu. Moim zdaniem to kwestia przeróbki pomysłu van carsteina.... może w tym kierunku pomyślcie.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez KOSHI w 01 Cze 2014, 20:41

W takim razie, żeby nie robić syfu, wprowadźcie 3 działy. Opowiadania normalne, Szkice i szkoła pisania , Nie związane ze stalkerem, wiersze, poezja, opowiadania o forumie. 3 dodatkowe działy. Gizb niech zrobi spis tych opowiadań normalnych i gra muzyka. Na moda proponuje echelona bo nie jest opowiadaczem. Proponuje też wyj*bać nick opowiadacza i skończą się bóle dupy. Wg. mnie powinno być to ustalane przez użytkowników, a jakoś nie widziałem żadnej dyskusji na ten temat, czy ankiety. Zresztą, Farathriel powinien dostać go już dawno za samo opowiadanie o Monolicie (nie mówiąc o innych), a dziwnym trafem dostał Voldi, który pisze w podobnym stylu, co spora liczba osób (np. Gizb :caleb:). Także nie wiem kto tak namiętnie zgłasza opowiadaczy, skoro Ric dostał za 15 tys. rubli bez szemrania i napisał jeszcze może z 2 teksty, które przeszły bez rozgłosu i przestał pisać. Także, jak dla mnie, albo niech użytkownicy głosują otwarcie, albo zdejmijcie to, bo system dawania rang jest niezrozumiały i nie pierwsza osoba o tym wspomina. Jedni piszą dużo i dobrze, ale rangi nie mają i widocznie mieć nie będą, inni napiszą 2 teksty i to też nie koniecznie rewelacyjne i mają Opowiadacza. Nie ogarniam. Wg. mnie Gizb, Uni, Farathriel, Voldi, marcel, Ric, canthir, Voldi powinni mieć wszyscy rangę bo każdy się starał i stworzył warte uwagi teksty i inne na swój. Jeśli uważacie inaczej, to jest to dla mnie kompletnie nie zrozumiałem, czemu istnieje taki podział na tych, co go mają i co go nie mają.
Ostatnio edytowany przez KOSHI, 01 Cze 2014, 21:03, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1325
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 11 Wrz 2024, 19:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: FORUM/STRONA - Temat ogólny (uwagi, propozycje, zmiany)

Postprzez Glaeken w 01 Cze 2014, 21:00

KOSHI napisał(a):W takim razie, żeby nie robić syfu, wprowadźcie 3 działy. Opowiadania normalne, Szkice i szkoła pisania.

To już dużo lepiej. Oto ci chodzi?
1. "warsztaty pisarskie" czyli szkółka pisania, doradzanie etc.
2. "szkice" czyli wszelkie formy twórczości pisarskiej nieskończone - urywki, fragmenty, szkice czyli wszelkiego rodzaju próbki
3. "opowiadania" czyli wszelkie formy twórczości pisanej skończone od A do Z czyt. kompletne, ukończone, gotowe.

A wątek van carsteina posprzątać, zaktualizować, poukładać i wprowadzić system ocen + stała aktualizacja tego wątku przez mianowanego moda.

KOSHI napisał(a):Proponuje też wyj*bać nick opowiadacza i skończ\ą się bóle dupy.

Nie.
KOSHI napisał(a):Wg. mnie powinno być to ustalane przez użytkowników, a jakoś nie widziałem żadnej dyskusji na ten temat, czy ankiety.

Już to widzę: "zagłosujcie na mnie to ja zagłosuję na Was". Po moim trupie ;)
KOSHI napisał(a):Zresztą, Farathriel powinien dostać go już dawno za samo opowiadanie o Monolicie (nie mówiąc o innych), a dziwnym trafem dostał Voldi, który pisze w podobnym stylu, co spora liczba osób (np. Gizb :caleb:).

Słuszna uwaga co do Farathriela.
KOSHI napisał(a):Także nie wiem kto tak namiętnie zgłasza opowiadaczy, skoro Ric dostał za 15 tys. rubli bez szemrania i napisał jeszcze może z 2 teksty, które przeszły bez rozgłosu i przestał pisać.

Widocznie Rica ktoś zgłosił i chyba nawet ja nie będąc jeszcze adminem. Poza tym wolę jedno bardzo dobre i długo nic niż parę dobrych a następnie cały taśmociąg średnich. Ranga nie jest przyznawana za ilość ale za jakość więc może wystarczyć tylko jedno opowiadanie. Chcę aby to było zrozumiałe.
KOSHI napisał(a): [...] bo system dawania rang jest niezrozumiały i nie pierwsza osoba o tym wspomina. Jedni piszą dużo i dobrze, ale rangi nie mają i widocznie mieć nie będą, inni napiszą 2 teksty i mają Opowiadacza. Nie ogarniam.

Tłumaczyłem jak to działa: inni użytkownicy zgłaszają kandydata a Admini rozpatrują kandydatury. Prościej się nie da więc co w tym niezrozumiałego?
Chcecie innego sposobu przyznawania rang to proszę bardzo ale bez ankiet i głosowania demokratycznego bo jeden obiektywny głos od wartościowego użytkownika jest wart więcej niż multum głosów niekoniecznie obiektywnych a wręcz poparty koleżeńskimi sympatiami.
Awatar użytkownika
Glaeken
Administrator

Posty: 1034
Dołączenie: 16 Lip 2011, 17:53
Ostatnio był: 09 Mar 2024, 18:58
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 371

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości