Co was cieszy?

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wave w 11 Maj 2014, 12:19

Cieszy mnie to, że nie oglądałem ojrowizji, dzięki temu mogłem oszczędzić moim oczom widoku tego czegoś w babskich kabatach. Poza tym zadowolony też jestem z nowego akumulatorka, motór odpala bez problemu :caleb: No i ostatnio jakoś niesamowicie cieszą mnie nawet najbardziej prozaiczne czynności na dworze jak plewienie czy koszenie trawy, nawet nie wiem dlaczego...
Wave


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Reklamy Google

Re: Co was cieszy?

Postprzez Universal w 11 Maj 2014, 23:05

Cieszy mnie, że Polska nie dała ani punktu autriackiemu kurwiszonowi, ale przede wszystkim to, że zrobiłem kiepskie logo i dostanę za nie 75 zł, a za dwie dość proste strony www na Wordpressie dostanę po 500 zł i będę bogaty :meesh: Tak bardzo zepsuć elitarny rynek!

Tyle szczęścia w jednym poście! :piesek:

:darthrexfilologbezpracyiperspektyw:
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Co was cieszy?

Postprzez Iwaszka w 12 Maj 2014, 10:14

Cieszy mnie nowa giwera do ASG -> Arctic Warfare Magnum .338 i to nie jakiś tani chinol tylko custom na bazie Aresa.
Przerabiało się masę snajperek (VSR10, JG BAR, Maruzen APS2, CA M24) i nic nie dawało takich rezultatów. Do tego wszystko wykonane w technologii CNC, stal i wysoki jakościowo stop alu (nie jakiś zn/al).
Naprawdę cieszy mnie to niezmiernie, szczególnie gdy przypominam sobie jak dupne były inne repliki - albo nie strzelały dobrze, a jak już to były wykonane z dupnych stopów...
No i AWM jest jedyną giwerą typu bolt action która pasuje do Ruskich (Reko Alfy FSB).

Sezon uważam za otwarty :)

(Jak ktoś z Poznania i środowiska ASG to zapraszam na PW - mam ekipę ale tylko do reko i nie w WLKP, szukam teamu ASG)
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 16 Sie 2024, 16:19
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: Co was cieszy?

Postprzez Przemek77 w 12 Maj 2014, 10:22

Terminus napisał(a):Cieszę się, że nie oglądałem tego "konkursu".

Po co to oglądać, jak to wszystko ustawione z góry jest. Miał wygrać pedał-dziwadło i wygrał pedał-dziwadło bo akurat obecnie jest taka a nie ina tendencja.
Cieszę się, że z każdym tym "festiwalem" (i klęską przedstawicieli Polski)medialny ból dupy jest coraz mniejszy, co świadczy tylko o "randze" tegoż wydarzenia.
Pijany listonosz ze świata modliszek
Przywozi mi listy, i niszczy mi ciszę,
Której nie ma i tak;
Bo jest dziecko moje i sny atomowe,
I myśli myśliwce co są odrzutowe -
Ich huk - to dla mnie - znak.
Awatar użytkownika
Przemek77
Przewodnik

Posty: 904
Dołączenie: 26 Maj 2008, 13:17
Ostatnio był: 29 Gru 2022, 21:38
Miejscowość: LUBLIN
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 118

Re: Co was cieszy?

Postprzez Gro3a w 12 Maj 2014, 21:04

A mnie cieszy, że wreszcie po ciężkiej pracy złożyłem szrota :D Maska i lewe nadkole zostało stare, a zderzak w kolorze znalazłem na szrocie w pobliskiej wsi. Wreszcie pozbyłem się z maski tej pseudo-carbonowej naklejki (sama nie chciała się odkleić). Ponowny pzegląd przeszedł bez problemu i mogę znów śmigać po drodze :E No i aluski, niby takie pospolite, ale dużo lepiej się na nich prezentuje ;)
:

Image
Nie ma miłości, jest tylko żądza. Nie do człowieka, a do pieniądza.

Dziękuję Ci Boże, za te wspaniałe dni, bez których nie mógłbym teraz żyć. Dziękuje Ci za te wspaniałe chwile, bo w swym życiu nie miałem ich aż tyle. Za wszystkie spędzone w samotności i za te szczęśliwe, pełne miłości...

Za ten post Gro3a otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia, Realkriss.
Awatar użytkownika
Gro3a
Technik

Posty: 718
Dołączenie: 05 Maj 2012, 22:26
Ostatnio był: 02 Wrz 2023, 01:37
Miejscowość: Lubawa - warmińsko-mazurski Sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 294

Re: Co was cieszy?

Postprzez utak3r w 14 Maj 2014, 10:16

Przemek77 napisał(a):to wszystko ustawione z góry jest. Miał wygrać pedał-dziwadło i wygrał pedał-dziwadło bo akurat obecnie jest taka a nie ina tendencja.


O ile z ogółem tej wypowiedzi nie trzeba dyskutować, bo to prawda, o tyle jest tu błąd merytoryczny - owe dziwadło nie jest pedałem. To tak dla porządku.


A co mnie cieszy? Mój dział handlowy złożył w końcu krótki klip z produkcji różnych naszych klientów (HBO, ESPN i innych), z użyciem moich dwóch systemów :E krótkie - ale chyba i dobrze, przynajmniej się nie nudzi.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/201 ... victus.mp4

Widać tu dwa różne systemy. Jeden to renderowanie grafiki live on-air, w trakcie eventu, na żywo, drugi to post-produkcja (np. analizy zawodów).
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Co was cieszy?

Postprzez Wk1996 w 14 Maj 2014, 21:05

Cieszy mnie Humble Bundle z komiksami Doctor Who, w końcu coś dla mnie :D
Awatar użytkownika
Wk1996
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 02 Sty 2010, 18:12
Ostatnio był: 02 Mar 2015, 20:49
Miejscowość: Новоалексаидровскя Гора
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Co was cieszy?

Postprzez pan kozaq w 17 Maj 2014, 09:26

Co mnie cieszy? Kupno Famasa SV Tokio Marui za 350 zł :E
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 29 Wrz 2024, 09:41
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Co was cieszy?

Postprzez Herezja w 17 Maj 2014, 13:20

pan kozaq napisał(a):Co mnie cieszy? Kupno Famasa SV Tokio Marui za 350 zł :E


Szkoda, że nie wyjaśniacie często o czym piszecie i trzeba w wujku google szukać.

Aby to nie był offtop. Cieszy mnie dzisiejszy wypad na parapetówkę do znajomego ];p A wkurza, że na 22 do pracy muszę iść ehhh i jutro podobnie trza iść do roboty.
Awatar użytkownika
Herezja
Łowca

Posty: 490
Dołączenie: 19 Sty 2014, 15:58
Ostatnio był: 17 Paź 2021, 13:05
Kozaki: 71

Re: Co was cieszy?

Postprzez STALKIER998 w 17 Maj 2014, 18:47

Sobota. Można w końcu coś przegrać w LA, chociaż i tak niezbyt długo, bo szkoła. W ogóle cieszą mnie zbliżające się wakacje i to, że zostało tylko 27 dni szkoły bez weekendów. No i ciepłe dni oczywiście, a co za tym idzie częstsze strzelanki i wypady w plener.
Awatar użytkownika
STALKIER998
Tropiciel

Posty: 265
Dołączenie: 10 Kwi 2012, 18:08
Ostatnio był: 15 Paź 2020, 20:24
Miejscowość: Gdańsk
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 47

Re: Co was cieszy?

Postprzez Pangia w 21 Maj 2014, 22:16

Nareszcie. 3 lata temu mi się nie udało. Dzisiaj tego dokonałem.
Zrobiłem wszystkie zadania w jeździe ekstremalnej w Mafii. Do dziś pamiętam, jak puszczały mi nerwy przed kompem i przeklinałem na wszystkie świętości, jakim cudem ktoś objechał z południowego Śródmieścia do Dzielnicy Robotniczej tą ciężarówką z prędkością powyżej 34 mil na godzinę (właściwie 38 mph, bo przy takiej prędkości mi wybuchało auto), a przed chwilą sam to zrobiłem. Co prawda pod koniec mało się nie osrałem, bo za wcześnie skręciłem i prawie wywaliłem się w budynek 20 metrów przed metą, ale jednak się wyrobiłem :) Nawet zadanie z eksplodującym Celeste poszło całkiem gładko, idąc oczywiście za konieczną radą użycia Frapsa i ograniczenia do 10 FPS (inaczej wszystko leci w auto przy dowolnej prędkości, nie tylko poniżej ~30 mph). Ufffff.
Aż wstyd przyznać, ale ogarnęła mnie taka euforia, że aż zacząłem krzyczeć ze szczęścia, jakby co najmniej polscy kopacze wygrali z Niemcami :P


21.05/22:15
LOL, nie wiedzieć czemu, filmiki na YouTube odtwarzają mi się w minimalnym spowolnieniu. A już myślałem, że to słuchawki mi się sypią, ale wyłączyłem Flasha, odpaliłem video przez HTML5 i normalnie gra. Przyznam, że mnie to rozbawiło :P
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ZiomB.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was cieszy?

Postprzez Grzechu300 w 21 Maj 2014, 22:30

Cieszy mnie to, że udało mi się wyprzedać wszystkie elementy starego szpeju asg, wszystkie podręczniki do D&D, wszystkie modele do Warhammera i ogólnie cały ten niepotrzebny stuff.
Nie da się pogodzić w moim przypadku trzech cholernie drogich hobby, więc zostanę przy stalker-asg. ;)

Zresztą społeczność rpg i bitewniaków psuje trochę klimat tych gier i eventów, głównie za sprawą swojej nerdowatej przemądrzałości. :caleb: Nerdy to nerdy, dogadać się z nimi da i w porządku ludzie, ale na dłuższą metę trochę irytują. :P

A i cieszy mnie zdanie ustnej matury z anglika na prawie 100%. Dobrze mówię po angielsku i wiedziałem, że będzie coś koło tego, ale i tak miło dobrze zdać. :P
Вознаграждён будет только один.

Za ten post Grzechu300 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
Grzechu300
Ekspert

Posty: 800
Dołączenie: 30 Sie 2012, 22:39
Ostatnio był: 15 Wrz 2019, 11:19
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 333

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości