Zlot forum 26 IV 2014 - temat ogólny

Wasze uwagi dotyczące strony i forum Stalker.pl

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Mokry w 28 Kwi 2014, 19:16

Tak, impreza była lepiej jak udana, organizatorzy odwalili kawał dobrej roboty. Dobrze było w końcu poznać ludzi w temacie. Koniecznie trzeba coś jeszcze zorganizować.
Awatar użytkownika
Mokry
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 27 Kwi 2014, 17:52
Ostatnio był: 15 Maj 2014, 16:49
Miejscowość: Lublin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Kalashnikov w 28 Kwi 2014, 19:31

No jak popatrzyłem na różne materiały z tego zlotu to pomału zaczynam żałować, że nie pojechałem, a zabawa wydaję mi się, iż była naprawdę przednia. Może jak coś jeszcze będzie organizowane to pojadę, ale cóż czas pokaże.
Image Image Image
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Stalker

Posty: 173
Dołączenie: 15 Maj 2013, 19:59
Ostatnio był: 25 Sty 2019, 19:42
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 14

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez McSayerPL w 28 Kwi 2014, 19:55

Trochę późno, ale - dzięki wszystkim w szpeju, a tych bez pogonię kijem. :D Było zaje*iście!
(Pamiętam jeszcze jak któryś z naszych wszedł na scenę podczas konkursu na najzajebistszy szpej i w tle wyskoczyło "wynoś się stąd Stalkerze" :D )
Awatar użytkownika
McSayerPL
Stalker

Posty: 53
Dołączenie: 18 Maj 2013, 09:02
Ostatnio był: 22 Mar 2024, 12:22
Ulubiona broń: --
Kozaki: 0

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Universal w 28 Kwi 2014, 21:17

Ponoć jestem największą marudą jaka chodzi po tym świecie (co nie Kriss? :D), tym niemniej bardzo, bardzo, ale to bardzo cieszę się, że dotarłem. Będąc już w pociągu przemknęła mi przez głowę myśl "pier*olę, wracam z powrotem" (nagła edycja: Agato, chodziło mi o pociąg powrotny! Ja chciałem do Warszawy wracać!).

Parę rzeczy mi się nie podobało - m.in. śpiewanie "hej ho Naznaczony" wku*wiło mnie przy trzeciej powtórce. Ponadto trochę szkoda, że padało, bo niezbyt komfortowo przechodziło się po Warszawie. Choć nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - poszedłem do ludzi zamiast w miasto i nie mam powodów do narzekań, bo już na wstępie było świetnie. Niestety nie wyszło (i raczej nie miało prawa wyjść) połączenie zlotu, czyli spotkań ludzi z atrakcjami, które polegały głównie na glapieniu się jak szpak w scenę. Nie wszystko na niej mnie interesowało, więc przez część z tych prelekcji wolałem gadać z ludźmi. To generowało hałas przeszkadzający słuchającym, ale uciszać jednych, żeby drudzy mogli słyszeć... Parking Bar się nie nadaje na wydarzenie takiego sortu - gdyby były dwie sale, nie byłoby problemu, w jednej to nie do pogodzenia. W ogóle Parking Bar... No cóż, postindustrializm jest, pewne podobieństwo do klimatu Stalkera też, ale wolę przyjemniejsze, "cieplejsze" knajpy. Cieplejsze w sensie innym niż temperatura, bo było faktycznie trochę za gorąco, ale nic specjalnie dziwnego - sporo osób, to i temperatura wyższa. Zwłaszcza, jak był użytkownik Meesh :tm:, wtedy musiała wzrosnąć. I ostatnia grubsza rzecz... Po części moja wina, wiele przy scenie nie siedziałem, ale jakoś nie słyszałem tego doskonałego humoru Rafała z pyty.pl. Najwyraźniej wszystkie soczyste teksty leciały, kiedy byłem gdzie indziej.

Żałuję ponadto, że nie ze wszystkimi zdołałem pogadać więcej, niż było mi dane. Już przez grzeczność tych osób nie wymienię, co przede mną uciekały :caleb:

Więcej było jednak rzeczy dobrych, czy bardzo dobrych (nie dziewczyny? :E). Z racji, że nie chce mi się już pisać, wspomnę tylko o dwóch osobach (bo reszcie w ten czy inny sposób podziękowałem wcześniej za wspólnie spędzony czas), którym de facto uciekłem:
- STA1KERpl - choć wciąż nie pojmuję dlaczego chciałeś sobie ze mną zrobić zdjęcie, to cieszy mnie to i było miło, choć nieco się wystraszyłem, mam nadzieję, że moja ucieczka nie skłoniła Cię do ostatecznych czynów :suchar:
- zdzicho - Tobie pomnik spiżowy postawić za to co zrobiłeś :) Nikt się bardziej nie poświęcił niż Ty, serio. Powinieneś ViSa dostać :E

A żeby nie było tak kolorowo...
:

Image

Zdjęcie autorstwa Wunderwaffe, zaprawdę doskonałe. Tak wyglądam, serio. Jeśli wydłubiecie sobie oczy mikserem, zauważycie że miałem na głowie uszankę, znaną powszechnie jako czapkę atika, jednak to moja i tylko moja czapka. Wzbogacona o przypinkę Image
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.

Za ten post Universal otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive agata, KoweK.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Sohana w 29 Kwi 2014, 01:25

O co tak na prawdę mi chodziło przez cały czas trwania zlotu... :suchar:
:

Image
Image

Za ten post Sohana otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK, by1bies, Voldi, Adam.
Sohana
Kot

Posty: 36
Dołączenie: 22 Kwi 2014, 23:36
Ostatnio była: 16 Maj 2023, 01:13
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 21

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Stalker Art w 29 Kwi 2014, 01:58

Zdarowa!

Jeżeli pamiętacie Chemika i jego stanowisko z artefaktami, to z przyjemnością informujemy, że ruszyła strona

www.facebook.com/art.stalker

gdzie zamieszczać będziemy informacje i publikować zdjęcia dotyczące naszych prac. Zapraszamy do odwiedzania!

Korzystając z okazji... trwają eksperymenty nad ELEKTRO! ;))

Dobrej Wam Zony! :D
Stalker Art
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 29 Kwi 2014, 01:32
Ostatnio był: 30 Kwi 2014, 01:40
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez by1bies w 29 Kwi 2014, 10:12

Jak dla mnie zlot był bardzo udany. Dobre towarzystwo, miła atmosfera. Na początku było zbyt tłoczno, lecz później było już tylko lepiej. Z miejsca pozdrawiam Sohane, Mokrego, skullkeg'a, Adama i całą reszte stralkerowiczów. Trzeba to kiedyś powtórzyć.
szukam ludzi na ASG w Warszawie, zapraszam na priv.
:

było być na Dekadzie.
Awatar użytkownika
by1bies
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 26 Cze 2012, 17:03
Ostatnio był: 15 Cze 2016, 23:51
Miejscowość: Wielka Wieś Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -1

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez agata w 29 Kwi 2014, 10:29

stalkerowiczów :TM:
Major_Fields, słusznie, żałuj :D
za rok powtórka musi być, nie ma bata. Choćby samo "after party" u Floriana :P
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image

Za ten post agata otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, Universal.
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez utak3r w 29 Kwi 2014, 13:11

Ten Florian, to akurat nie najlepszy pomysł był :P
Najpierw o godzinie 22:00 zamknęli kuchnię, a potem całość kole północy... :|
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez KoweK w 29 Kwi 2014, 13:24

A wg mnie dobry, bo byli sami userzy i poczytaliśmy w spokoju historię foruma oraz charakterystykę niektórych użytników. :D A wcześniejsza godzina zwinięcia się była mi nawet na rękę, bo i tak byłem padnięty. :F
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5662
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: Wczoraj, 00:41
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1475

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez Universal w 29 Kwi 2014, 13:25

Jakby był wcześniej zamówiony, to mogliśmy siedzieć do białego rana. Wyszedł spontan, takie skutki.

Że ja tej historii foruma nie widziałem, to ja nie wiem co ja robiłem :E
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 09 Cze 2024, 23:33
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Zlot forum - temat ogólny

Postprzez marcel w 29 Kwi 2014, 13:44

@Uni, Walczyłeś z Cysterną jak lew o swoją atikową czapkę uszankę. :P Ale faktycznie szkoda, ze lokal tak wcześnie zamknęli, jeszcze kilka godzinek mogliśmy posiedziec.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
>>> Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput. <<< ~ Ernest Scribbler
marcel
Opowiadacz

Posty: 436
Dołączenie: 31 Lip 2007, 17:48
Ostatnio był: 29 Paź 2020, 15:47
Kozaki: 193

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona i forum

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości