Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Powinność
150
19%
Wolność
76
10%
Bandyci
285
37%
Monolit
113
15%
Wojsko
77
10%
Czyste Niebo
10
1%
Naukowcy
17
2%
Najemnicy
43
6%
 
Razem głosów : 771

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Mara w 24 Sty 2014, 07:13

Oczywiście Powinności, z prostego powodu. Co miałbym ze sobą zrobić, gdzie podziać, jeżeli zniszczyli by zonę? :) Pomimo sympatii do samotników, wydaje mi się, że nawet w zonie nie jest możliwa apolityczność. ;)
Awatar użytkownika
Mara
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 22 Sty 2014, 09:14
Ostatnio był: 22 Cze 2015, 18:41
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez agata w 09 Lut 2014, 23:37

Ja nie lubię Powinności. I nawet opowiem Wam mój sposób na wyeliminowanie jej z terenów Agropromu w CS :D taka jest moja dzisiejsza historia... :P
po dołączeniu do Wolności opanowaliśmy całkiem sensownie Wysypisko i ruszyłam na Agroprom. Po czterech czystkach w bazie Powinności, moi chłopcy w końcu dotarli na miejsce:
Image

...potem jeszcze kilkukrotnie wracałam w pocie czoła do chłopaków, bo zaraza co chwila się odradzała i strzelała do moich misiaczków. Jako że bywam sprytną Agatką postanowiłam pokonać Powinnościowców ich własną bronią (Powinnościowcami), zamknęłam drzwi do budynku i zabarykadowałam je ciałami zarazy:
Image

...teraz Powinność rządzi sobie w środku, nie może wyjść na zewnątrz i tylko sobie żałośnie od czasu do czasu postrzela przez drzwi :D moi chłopcy są bezpieczni, a cała mapa wygląda bardzo zadowalająco :D

...a to piękna zachęta do zdobywania bazy Powinności (szczególnie ostatnia pozycja):
Image

Dziękuję za uwagę i przepraszam za drobny off top. Buzi buzi :*
:E
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Szagart w 10 Lut 2014, 00:04

Ludzie co wy macie do tej biednej Powinności? Tylko niektórzy chcą zniszczenia Zony. Większość walczy z mutantami co pomaga zarówno Samotnikom jak i Wolności. Przepraszam za off, ale aż smutno mi było jak przeczytałem jak potraktowała ich Agata :(. Ja najbardziej nie lubię Bandytów nic pożytecznego nie robią rozwalają i okradaja Samotnikow, którzy ryzykuja życie w anomaliach a do tego zmuszają niektórych do niewolniczej pracy, jednym słowem dranie. Przy okazji nikt prócz Powinności nie pomaga Samotnikom w walce z nimi. Jeszcze raz sorry za off^^.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||

Za ten post Szagart otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Lucjusz.
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 03 Wrz 2023, 22:12
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Duardo w 10 Lut 2014, 01:23

Bandyci - i nie chodzi tutaj o ich sposób działania (bo akurat bycie kradziejem artefaktów jest fajne), ale o przedstawienie ich w grze. Sama idea stworzenia frakcji będącej zlepkiem morderców, złodziei, gwałcicieli etc. jest fajna, to zostali oni przedstawieni jako banda słabo uzbrojonych frajerów dostających wpiehdol od swoich niedoszłych ofiar. No i jeszcze te dresy...
Image
Awatar użytkownika
Duardo
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 03 Lut 2014, 03:04
Ostatnio był: 31 Mar 2014, 16:43
Miejscowość: Tak.
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: -3

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Krzyk19 w 10 Lut 2014, 02:30

Nie wiedziałem, że tak dużo osób chciałaby zobaczyć sobie Zombie w swoim domu. Sorry, ale tak jak Szagart nie mogę już znieść tego wszystkiego. Powinność całymi dniami poświęca się dla całego świata walcząc z mutantami i z Zoną, aby się nie rozszerzała. No ludzie dajcie spokój tym biedakom. Jeśli chodzi o temat to nie ma w Zonie frakcji z której bym jakoś strasznie nienawidził oprócz Wolności. Chcą otworzyć Zone, czyli pozbawić mnie źródła dochodów. Co do Bandytów to jeśli zachowują się w miarę w porządku i mi płacą to mogę i z nimi współpracować. Szkoda tylko, że są pokazani jako zupełni frajerzy, którzy nie potrafią nic porządnie zrobić.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez agata w 10 Lut 2014, 09:09

ja się zraziłam do Powinności już w SoC, a to dlatego, że siedzieli w barze i nic nie robili, a kilku ludzików, którzy zaszaleli i wyszli poza tę lokację zasadzało się tylko na placówkę Wolności. I niestety nie zauważyłam aby "walczyli z Zoną". :) za to zauważyłam ich durne teksty, od których nóż mi się w kieszeni otwierał: "wynoś się stąd stalkerze!", "powiedziałem wejdź, nie stój tam!", "głuchy jesteś? Po co tu jesteś?" :) czy któryś pominęłam? :D Tak czy inaczej od samego początku wyglądali mi na takich, którzy tylko gadają. A takich nie lubię :) w CS tylko się potwierdziło, że nie walczą z żadnymi mutantami. W Zewie coś się ruszyło o ile pamiętam, ale tego przechodziłam jak na razie tylko raz, więc może jeszcze będzie okazja zobaczyć Powinność z innej strony. :)
O, wczoraj sobie postanowiłam, że następnym razem dołączę do Powinności i zobaczymy wtedy jak gra będzie wyglądała. :) A tymczasem... do boju! Jeszcze z Czerwonego Lasu muszę ich przegonić :P

PS. I bez spiny Pany, ani płaczu - pamiętacie jeszcze, że to wirtualne ludziki? :D
Buzi buzi :*
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Szagart w 10 Lut 2014, 09:58

Agato, ja nic do Wolności nie mam, ale też nie zauważyłem by trzymali się swoich ideałów, w CS i CoP jakoś nie propagowali rozszerzania Zony i nie robili nic w tym kierunku :). I tak najbardziej nie lubię Bandziorow. Nie wiem jak w SoC bo nie grałem to nie wiem jak tam zachowują się frakcje :(.
|| i7-9700K 5.00GHz | 16GB DDR4 RAM | Asus Strix RTX 2070 Super Advanced 8GB GDDR6 | Windows 10 x64 ||
Szagart
Ekspert

Posty: 707
Dołączenie: 30 Paź 2013, 00:54
Ostatnio był: 03 Wrz 2023, 22:12
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 76

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez impulse_101 w 10 Lut 2014, 11:21

Nie lubie Wolności bo to lewaki :caleb:
Image

Za ten post impulse_101 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Szagart, piotras g36, Kałach,
Negative SkullDagger.
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Krzyk19 w 10 Lut 2014, 13:09

Jak grałem w SoC to Powinność była wszędzie. Nad Jantarem rozwalała Zombie, w Dziczy regularnie toczyła batalie z mutantami, Bandytami i Najemnikami. W Dolinie prawie zmiotła z powierzchni ziemi Bandytów, a w Prypeci była nie do pokonania. Tak swoją drogą to bardzo denerwujący ostatnio stali się uzombifikowani stalkerzy. Zombie to raczej nie frakcja, lecz stan, ale podczas rejestracji znalazłem tą opcje w wyborze grupy. To denerwujące, ale ciągle do nich strzelam, zakopuje granatami, a oni nie chcą się nawet przewrócić. Ta ich wytrzymałość jest już nieznośna.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez agata w 10 Lut 2014, 13:20

Szagarciku kochany, ale ja nie bronię Ci myśleć o innych frakcjach tego co myślisz, nawet o Wolności. ;) Mi Powinność nie odpowiada i tyle, a eliminacja wroga z terenów Zony jest jak dla mnie naturalnym zjawiskiem. Chyba mam do tego prawo? ;)
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Hornik w 10 Lut 2014, 18:15

I tak największym wspólnym wrogiem jest wojsko. Gówno robią a jak już coś to tylko lewe interesy ze stalkerami których następnie zabijają albo sprzedają, za przykład można podać Majora Chaleckiego który jest mendą i sprzedawczykiem.

Za ten post Hornik otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive RadekNioch,
Negative Rozdupnik.
Awatar użytkownika
Hornik
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 28 Sty 2014, 23:32
Ostatnio był: 07 Lip 2014, 14:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 2

Re: Której frakcji najbardziej nie lubisz?

Postprzez Whisper w 10 Lut 2014, 19:29

Zawsze byłem Samotnikiem ale wypowiem się co do stosunku wobec innych frakcji
Powinność - nic tylko Zona zła, zniszczyć, teksty w kierunku twojej persony "Wynoś się stąd, stalkerze" - nie lubie
Bandyci - gdyby gra była inaczej skonstruowana to spoko "ziomki" gwałciciele, złodzieje, mordercy - dało by się dogadać
Wolność - wyluzowani goście ze swoimi zasadami i w miarę luźne podejście do życia - lubię ich
Zombie - wtf? to nie frakcja to "stan umysłu"
Czyste Niebo - naukowcy jak naukowcy (neutralnie do nich podchodzę)
Naukowcy - patrz wyżej
Monolit - nie wiem czemu ale porównał bym ich do ciapa..., oj przepraszam, muzułmanów - i hate
Samotnicy - co tu dużo mówić, robią co chcą i jak chcą - nie muszę wyjaśniać.
Najemnicy - robią to za co im więcej zapłacą , jakoś trzeba żyć
Wojsko - jak to wojsko muszą wykonywać odgórne rozkazy
:

Kiedyś coś tu wpiszę
Awatar użytkownika
Whisper
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 01 Lut 2014, 19:47
Ostatnio był: 13 Wrz 2014, 16:24
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 14

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość